КАК ДА СТАНА ДОНОР ?/ КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА ?

  • 84 971
  • 762
# 375
Ромка не всеки би поискал, но има вече доста ромски двойки, които се нуждаят от донорски яйцеклетки, та там ще послужат.

Те имат много сестри и брадчедки . Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Добро утро, момичета! Нещата при мен по донорството вече започнаха да се случват, усещането е много хубаво Simple Smile Прекрасна и слънчева неделя на всички!
Виж целия пост
# 377
Добро утро, момичета! Нещата при мен по донорството вече започнаха да се случват, усещането е много хубаво Simple Smile Прекрасна и слънчева неделя на всички!

Успех и дано направиш щастливо поне едно момиче  Hug
Виж целия пост
# 378
Днес даваха по телевизията три донорки в още нещо. Много позитивни.
Виж целия пост
# 379
Някой знае ли как стоят нещата за донорски ембриони (донорска яйцеклетка и донорски сперматозоид) в клиника Надежда?
Прави ли се?
Каква е максималната възраст на реципиенката?
Каква е цената, след като се заплащат разходите на двамата донори?
Виж целия пост
# 380
Някой знае ли как стоят нещата за донорски ембриони (донорска яйцеклетка и донорски сперматозоид) в клиника Надежда?
Прави ли се?
Каква е максималната възраст на реципиенката?
Каква е цената, след като се заплащат разходите на двамата донори?

Да правят, като те питат за донорската сперма какви предпочитания имаш, като цвят на очите и цвят на косата.
Мисля, че приеха като граница 51 години, след тази възраст д-р Стаменов категорично отказва да прави процедури.
За цената трябва да питаш в клиниката, но мисля че се заплаща допълнително върху цената на донорското инвитро 500 лв. за донорската сперма.
Виж целия пост
# 381
Здравейте и от мен!
Днес цял ден чета как бих могла да стана донор на яйцеклетка. За сега съм се спряла на клиника д-р Щерев. Мисля да прескоча до там защото не съм от София, ако някой прояви интерес нека ми пише. Имам дете момичемце на 25 години съм здрава съм. Можем да се срещнем да говорим да ме видите с добра външност съм Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Здравейте и от мен!
Днес цял ден чета как бих могла да стана донор на яйцеклетка. За сега съм се спряла на клиника д-р Щерев. Мисля да прескоча до там защото не съм от София, ако някой прояви интерес нека ми пише. Имам дете момичемце на 25 години съм здрава съм. Можем да се срещнем да говорим да ме видите с добра външност съм Simple Smile
Здравей Simple SmileПреди 2 дена точно се върнах от клиника щерев и се записах за донорска програма.Бих се радвала да се запознаем.
Виж целия пост
# 383
Всички донори, които познавам са в болница Надежда. Изумително е, че има там?
Виж целия пост
# 384
едва ли познаваш всички донори ...  Laughing
Виж целия пост
# 385
Аз пък изобщо не бих искала да познавам донорката...
Виж целия пост
# 386
 Simple Smileе всички не..., но една част да. Самата аз бях там
Виж целия пост
# 387
аз бях рецепиент в Надежда,но мисля,че там е такава навалица,че малко претупват нещата понякога.Обадиха се на мъжа ми да идва да дава материал до 1 час - а ни е сме от Варна,не ми се обадиха и за прегнила,за да синхронизираме овулацията с донорката...........изобщо много се разочаровах.Сега ще опитам в друга клиника - та да видим
Виж целия пост
# 388
А,  аз пък съм разочарована от отношението на персонала, недомлъвките и държанието им към двете мили дами с донорите. Въпреки това смятам да повторя единствено заради тях. Търпят това отношение , значи има защо.
Виж целия пост
# 389
А,  аз пък съм разочарована от отношението на персонала, недомлъвките и държанието им към двете мили дами с донорите. Въпреки това смятам да повторя единствено заради тях. Търпят това отношение , значи има защо.

кои "мили дами с донорите" имаш предвид?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия