КАК ДА СТАНА ДОНОР ?/ КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА ?

  • 84 971
  • 762
# 390
Тези, които отговарят за донорите.
Виж целия пост
# 391
BYBATA 0, чудесно си направила като си отишла на лекар, радвам се че всичко при теб е наред  Laughing
Здравейте момичета...Много време не бях писала тук....Нека споделя болката си....Оказа се,че имам ендометриоза след прекарана операция и след хистологичен анализ....
Виж целия пост
# 392
Kato sa ludi I tarpqt.....
Виж целия пост
# 393
Не знам дали са луди и защо търпят. Знам, че не прави добро име на болницата подобно отношение. Без другото гледам, че нон стоп валят оплаквания от болницата и отношение, а вместо поука ще се явяват на поправителен. Само добро мога да кажа за дамите и тяхната работа. Виждайки тормоза и стреса върху им съм отвратена и погнусена. Уведомих писмено. Няма да забравя срама и сълзите на едната жена. Отвратена съм.
Виж целия пост
# 394
BYBATA 0, чудесно си направила като си отишла на лекар, радвам се че всичко при теб е наред  Laughing
Здравейте момичета...Много време не бях писала тук....Нека споделя болката си....Оказа се,че имам ендометриоза след прекарана операция и след хистологичен анализ....
Как си била донор с ендометриоза ?
Виж целия пост
# 395
Не знам дали са луди и защо търпят. Знам, че не прави добро име на болницата подобно отношение. Без другото гледам, че нон стоп валят оплаквания от болницата и отношение, а вместо поука ще се явяват на поправителен. Само добро мога да кажа за дамите и тяхната работа. Виждайки тормоза и стреса върху им съм отвратена и погнусена. Уведомих писмено. Няма да забравя срама и сълзите на едната жена. Отвратена съм.
sled tova koeto na lichi mi raxkax....brrr....nqma takava zaplata na toq svqt za da tarpq tova
Виж целия пост
# 396
Донорките не са на заплата. Ама и ти пишеш страшни глупости.
Виж целия пост
# 397
Донорките не са на заплата. Ама и ти пишеш страшни глупости.

Вероятно има впредвид, дамите, които отговарят за донорските програми Crazy
Виж целия пост
# 398
Мислиш ли?
Какво да я бърка какво правят координаторките. Да не би техните яйчници да ги правят на решето  newsm78
Виж целия пост
# 399
някакви недомлъвки  newsm78
като сте решили да пишете, може ли  по-ясно и точно да представите информацията 

Виж целия пост
# 400
Айде пак някой се опита да хвърли бомба. Ами казвайте каквото имате да казвате, стига с тия на лични ми казаха еди си какво. Кажи го тука, те от болницата четат форума, и предполагам ще си вземат забележка.

Дяволче, моля те пиши на кирилица.
Виж целия пост
# 401
... те от болницата четат форума, и предполагам ще си вземат забележка.


Или ще разберат кой е писал тук (както онези от Фонда се обаждаха на оплакващи се момичета) и ще вземат мерки, но не е ясно точно какви  Embarassed
Виж целия пост
# 402
това за фонда е култово и го изпитах на собственият си гръб  hahaha
Виж целия пост
# 403
Не хвърлям бомби и не казвам, че донорите са на заплата. Съжалявам, че явно не е било писано ясно м/у мен и дяволчето. Аз споделих мнение, че персонала на болницата се държат лошо с дамите-отговорници по донорската програма. Писах с нея на лични, защото ми стана много интересно дали моето мнение ще съвпадне с нейното. Да изцяло съвпадна с леки отклонение. Не знам на кои как бодат яйчниците, но всичко е въпрос на доброволен акт. Не се крия нито пък искам да се скрия. Всеки свързал се с мен след писана то от мен- дадох телефона си. Четейки тук и пишейки осъзнавам две неща. Не . Най малко искате да знаете нещо , което не устройва голяма част от битуващите тук.
Виж целия пост
# 404
Мимси, това за бомбата беше към дяволчето. И да ти кажа честно вълнува ме всичко, нищо че имам близнаци. Ние реципиентите няма как да знаем за взаимоотношенията между персонала в клиниката. И с какво тази информация която даваш ще помогне за създаването на повече деца.
Не са единствените които търпят, има много хора които работят по празниците и си получават мизерните заплати, без да получават допълнително възнаграждение за положения труд.
Битувам тук, не защото ми е голям кеф, а имах сериозен проблем. Това, че съм го решила ми дава правото да помагам с каквото мога, и да давам кураж на всички които още не са успели, но ще успеят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия