КАК ДА СТАНА ДОНОР ?/ КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА ?

  • 84 971
  • 762
# 420
Здравей Синя фея1, аз също ще правя инвитро с ДЯ и сега пия витамини достинекс и други лекарства . Не знам в коя клиника си ,но  след преглед в клиника "Радост'' Варна ,доктор Емин ни назначи лечение в което преобладават витамините и минерали за засилване на организма.Попълнихме документи, но в друг форум разбрах, че ако не си намерим сами донорка може да чакаме дълго.Аз съм със втори брак и нямаме дете /от първия имам син/ мъжът ми много го обича и са като приятели /ние с вторият ми съпруг имаме голяма разлика и затова може би те се разбират толкова добре/, но искаме да си имаме още едно дете.

Може да си заведеш донор, но тъй като трябва да се спазва наредбата получаваш яйцеклетките от друга жена. Тази която си завел ги дават на друга жена за да няма после изнудване от донор към реципиент. Казвала съм го и друг път, дори и собствената ми сестра подписа нотариално заверен документ, че се отказва от претенции към дарения материал.

За други клиники, по-бих се съгласила да се спазва това условие, обаче за визираната и д-ра Емин съм  даже убедена, че не е така Crazy
Виж целия пост
# 421
Тази тематика ми стана много интересна и си позволих да поровя на различни места. На много от местата наредбата видимо не се спазва и няма реакция. Оставам страшно учудена от това, че голяма част от донорите не се интересуват от това дали се спазва или не. Аз като донор първото , което проверих бе точно това. Легитимността и качеството на работа!
Виж целия пост
# 422
Не се спазва, защото не е от полза за никой, освен за написалите я, ама къде толкова акъл да я адаптират...при нас клиент и пациент са враг..
Виж целия пост
# 423
Безобразие. Лъжат хорато
Виж целия пост
# 424
Здравейте! Била съм донор в клиника Щерев и сега минаха 6 месеца. Бих искала да стана отново и ако има сред вас пациентки на клиниката, които се нуждаят от донор, може да ми пишат, за да ме насочат при кой лекар да се запиша. Така ще си спестим чакането, оказа се, че ако се отиде при лекар който вече има пациентка чакаща донор, нещата се случват по-бързо и за двете страни. Не е нужна среща, нито ще се наруши анонимността на даряването, просто при първият ми път се оказа , че съм се записала при лекар за когото просто имаше свободни часове и след доста чакане се наложи да ме прехвърли при друг.
Виж целия пост
# 425
Защо всички ходят в Щерев и Надежда, има и други клиники...
Виж целия пост
# 426
Защо всички ходят в Щерев и Надежда, има и други клиники...

Въпрос на личен избор е според мен! Все пак и в другите клиники има донорски програми, което значи, че вероятно и там "ходят" донорки...
Виж целия пост
# 427
Там е най-близо до работата ми, за да мога да ходя на прегледи, а и някои от изследванията ми от първият път може да бъдат използвани отново.
Виж целия пост
# 428
Здравейте момичета, от известно време обмислям да стана донор затова и ви чета старателно.
След като си отговорих на много въпроси обсъждани и тук сега се чудя как да реша в коя клиника. Интересно ми е как дадена клиника решава дали съм подходяща, съобразяват го с чакащите рецепиенти или!?
Естествено, че бих предпочела да е за по-удобно за мен място. От тук написаното ми става ясно, че повечето стават донори с Надежда и Щерев, но дави кажа честно не намирам и много информация кои клиники имат такива програми.

Защо всички ходят в Щерев и Надежда, има и други клиники...

Въпрос на личен избор е според мен! Все пак и в другите клиники има донорски програми, което значи, че вероятно и там "ходят" донорки...

Моля те кажи кой други клиники.
Виж целия пост
# 429
Здравейте момичета, от известно време обмислям да стана донор затова и ви чета старателно.
След като си отговорих на много въпроси обсъждани и тук сега се чудя как да реша в коя клиника. Интересно ми е как дадена клиника решава дали съм подходяща, съобразяват го с чакащите рецепиенти или!?
Естествено, че бих предпочела да е за по-удобно за мен място. От тук написаното ми става ясно, че повечето стават донори с Надежда и Щерев, но дави кажа честно не намирам и много информация кои клиники имат такива програми.

Защо всички ходят в Щерев и Надежда, има и други клиники...

Въпрос на личен избор е според мен! Все пак и в другите клиники има донорски програми, което значи, че вероятно и там "ходят" донорки...

Моля те кажи кой други клиники.

Всички, които имат донорски програми...Ако започна да ги изреждам, най-вероятно ще пропусна някоя...пък и нямам претенциите да знам имената на всички клиники по репродуктивно здраве...някъде из Интернет има списък, ако разполагаш с време се поразрови ще излязат Wink
Иначе за Щерев моето лично мнение е , че са избирани, защото от най-дълго се занимават с решаване на репродуктивни проблеми. Аз също поради тази причина се лекувам в тази клиника-смятам ги за най-опитни! А в клиника Надежда, много от пациентите разчитат на уменията на д-р Стаменов. Но в крайна сметка всяка клиника си има своите достойнства и недостатъци...Предполагам, че където и да се насочиш ще получиш адекватно отношение...
Виж целия пост
# 430
Моля те кажи кой други клиники.

тук има списък на всички инвитро клиники в България, по градове.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=ar … 65&Itemid=158

всички набират донори. позвъни, разпитай, избери.
Виж целия пост
# 431
Моля те кажи кой други клиники.

тук има списък на всички инвитро клиники в България, по градове.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=ar … 65&Itemid=158

всички набират донори. позвъни, разпитай, избери.
Благодаря за списъка и аз попаднах на него, не във всички намерих материал за донорството та затова реших да се допитам до вас.
Ще съм доволна ако успея да помогна на някого, дано не възникнат пречки.
Виж целия пост
# 432
Моля те кажи кой други клиники.

тук има списък на всички инвитро клиники в България, по градове.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=ar … 65&Itemid=158

всички набират донори. позвъни, разпитай, избери.
Благодаря за списъка и аз попаднах на него, не във всички намерих материал за донорството та затова реших да се допитам до вас.

тук, например, има доста подробно обяснено:
http://www.ivf.bg/

обаче в момента гледам, че не им работи сайта.
Виж целия пост
# 433
Всеки реципиент би предложил своята клиника  Blush
Аз например съм в Малинов, все още имам надежда, че може да се получи и с мои яйцеклетки, но с всеки изминал ден нещата сякаш стават по-трудни  Sad
Виж целия пост
# 434
Здравейте момичета:))В момента ми тече процедура стимулация в Репробиомед за донорство на яйцеклетки,реших да пиша тук за да черпя информация,защото е почти невъзможно да измъкна каквато и да е от устата на докторите.Искам да попитам дали могат да се пият Аб по време на стимулация?Как се стига до хиперстимулация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия