ще имам едно наум и ще се подготвя психически от сега, то голямо реклама, голямо очакване на тази целувка ...
ши чакам туршийкътъ , найш колко пърцуца ши иде, мой вечИ да не ни е точнУ
Мариетка
Верче
нащи DJ-ки

ма ши скочи ли накрая ЯманчитУ, то с толкуз красута насрещЪ ни съ живей беееееее

тенкю за инфото
ма ич няма ги гледам

ко стана с туршиите шЪ има ли и за нас
туй бюлитинчИ кога го спретна :35

стягай съ двечерка шъ къртим сериознУ

добре чИ сподели та ДА не гледам ПО


стягай съ двечерка шъ къртим сериознУ

стегнаф сЪ




добре чИ сподели та ДА не гледам ПО[/b]

...............

Ако ни спестят това разтягане всичко, ще е ток и жица.
за всеки случай подложи батут, че да не се утрепе Яманчето.

, мерси точно идвам от обедна и си похапнах, остаих и за Съра, щото довечИрка ще го взимам от Зиз, че тя го отглежда през седмицата, чичеци за Зизунчи



да сподели за таз пералня дето простира 
за подробно бюлетИнче на целофана
, не че ако си бях в къщи щях да гледам, ама нейсе.

ще имам едно наум и ще се подготвя психически от сега, то голямо реклама, голямо очакване на тази целувка ...
и аз влязох в бюлетина

голям смях
,чакай та чичечна за бюлетина,няма да го цитирам,че много бързо хвърчат страниците






толкова много се смях,че събудих детето


и на Вас. Препоръчани теми