Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~210~

  • 35 232
  • 744
# 705
Ох Боже, този Тан е по-луд от Халилчо и Джансу взети заедно, страх ме хваща от него и ги видя заедно. Sick

Абе да се намеси и повечко този Тан, та по-малко да ги гледаме заедно Яман и Мира, да не се мъчим  Mr. Green Peace Joy Joy Joy Joy А и Чачи да не се мъчи и да му върви по-гладко актьорлъка  Laughing Peace
Виж целия пост
# 706


Виж целия пост
# 707
Довечера да знаете,че има вероятност да сънувате две желирани джучки как ви гонят да ви щипнат,ама нема страшно,ще се отървете навреме,че ще свърши серията преди да ви хванат  Joy Joy Joy  
Шшшшшш дур я,аз вече като чуя страшни сънища и ми прилошава ,ся само Серка у съня ми липсва  Naughty
Виж целия пост
# 708
Оф, утре ще гледам вече това, което съм пропуснала... ooooh! Тотално се изнервих... smile3511 Забивало ми е забивало, ама като тази вечер не е било... ooooh!
+1
Беше просто непоносимо за гледане, но шашаригавия й учител Тан го гледах без прекъсване всеки път като се появеше на екрана. Mr. Green
Не се ядосвай,Наде Hug ,нищо естетически радващо и задоволяващо окото не си изтървала  Peace
Виж целия пост
# 709
Той не каза да ги завъртят,а каза че още един път са се завъртяли ,ох взе да и държи главата вече,да не вземе се отприщи пак  Crossing Arms

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Няма начин, нали ще да  са двойка!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 710
Ама сега повтарят ли го или и продължение.Нищо не схванах ,запецва ми тръгва ми ,с две думи съм изнервена и отивам в мазетУ при парцуцата
Не, Биби  Hug Друг филм дават  Peace
Виж целия пост
# 711
Веднага ще го сгъна онова грозилище  Stop
Виж целия пост
# 712
Сама ши съ цитирам ма  на горната снимка се едно са си били пу един шамар Mr. Green Joy Joy Joy

А за долната без коментар то се вижда Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 713
Дани как го измисли, сега не смея да ода да си легам,че после шашърдък, леле и ще пия валериана ,мента  и глог, ама ми се развали настроението, края май съсипа цялата серия, остани ми лош вкус,
дайте лек, апчита, музика, пиене и баклавички
Виж целия пост
# 714

Ама как преглътна Чачито накрая ,ко ли си вика хубу чи свърши серията Joy Joy Joy Joy Joy
tooth tooth tooth tooth tooth tooth

Хади изгледахме на бис желираните джуки,стига ни толкова хорър за днес  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
smile3521
Уф, напрао брррррррр Sick Sick, ама по-отдалечко ги даваха, та не беше толкова гняс  Joy Joy Joy Joy
Е,па аз като бях пила 2 опаковки антигняс и ми беше смешно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Дани  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 715
Ама сега повтарят ли го или и продължение.Нищо не схванах ,запецва ми тръгва ми ,с две думи съм изнервена и отивам в мазетУ при парцуцата
Не, Биби  Hug Друг филм дават  Peace
Е как друг филм при мене е ПО.Боже плаша се дали не се опияних от парцуцата.
Виж целия пост
# 716

Ама с Хазал има толкова щастливо лице,все едно го гали най-любимото му същество на света  Heart Eyes
А пък със Серка,верно,че трябва малко уплашен да го играе и притеснен,защото уж не се поддавал на любовта,че всички любими хора го напускали,ама пък това е вече след целувката и се предполага да има поне малка следа от щастие и нежност,обаче аз не намирам такава у Чачи,еле пък у Серка  ooooh!
Виж целия пост
# 717

Ан така, Ирка, достатъчно си зацапахме очите тази вечер  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 718
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 вече може да си рипаме на воля без да разтръскаме желибонката  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 719
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия