Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема V

  • 65 981
  • 723
# 360
Бумър, миналата седмица гледах първият епизод по телевизията и камерата постоянно се местеше, все едно на оператора му трепери ръката Rolling Eyes. Дано се изразявам правилно и разбираш какво имам предвид Hug.Та това мърдане на камерата много ме подразни и затова питам така ли продължава нататък.Иначе сериала 100 % ще ми хареса, само камерата да спре да шава Rolling Eyes.
Основната причина поради която не го започнах...
Виж целия пост
# 361
Вие губите.
Само това мога да кажа.
Смятам, че скоро няма да има сериал, който да надскочи този. Не само като развитие на историята, но И като саундрак, режисура, камера и пр.
Виж целия пост
# 362
Както казах въобще не ми е направило впечатление,
а не е като да не обръщам внимание,
Скрит текст:
на Скорост 2 се наложи да изляза, защото ме хвана морска болест в салона.  Sick


Защо не коментирате моноспектакъла на Татяна с асистенти  Laughing
Виж целия пост
# 363
Щот не съм стигнала да гледам  Tired
Ще се опитам някой от идущите почивни дни.
Добре ли започна?
Виж целия пост
# 364
Мда голяма каша в стил
Совите не са това което са  Mr. Green
Виж целия пост
# 365
Пуснали са предпремиерно Penny Dreadful S01E01.
Има и субтитри.
Виж целия пост
# 366
Това за тук ли е не знам, но толкова се развълнувах...и Тримата са потвърдили участието си  Party

STAR WARS: EPISODE 7
Виж целия пост
# 367
Ето какво ще правим на Коледа 2015  Joy
Виж целия пост
# 368
Оу! Коледен подарък по Гергьовден си имаме Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Малко новини:
Salem е подновен за нов сезон.
За съжаление Believe и Crisis са пркратени  Sad
Нов сериал е поръчан от Spike TV - Tut, ще се разказва за Тутанкамон.

И трейлър на GOTHAM:



Виж целия пост
# 370
Защо не коментирате моноспектакъла на Татяна с асистенти  Laughing

Коментира ми се, тъкмо идех да питам дали случайно си няма тема.
Освен всичко останало, обожавам присъствието на персонажи като Феликс в бекграунда.
Peter Outerbridge ми е стара тръпка, зарадва ме появата му.
Виж целия пост
# 371
Малко новини:
Salem е подновен за нов сезон.
За съжаление Believe и Crisis са пркратени  Sad
Нов сериал е поръчан от Spike TV - Tut, ще се разказва за Тутанкамон.

И трейлър на GOTHAM:




Ех, че хубави новини  Party   bouquet Crisis (клопка на бг го превеждат  Thinking) се очаква да го финализират (криза със заложници в амнайсе сезона ще е особено миризлив сапун  #Silly), харесвам го такъв какъвто е- напрегнат, динамичен, стегнат, хитър ... и кратък  Laughing

Египетското предложение  Heart Eyes ме дразнови (на 'тия хорица' съм гледала  минисериалчето 'Устоите на земята', хареса ми, а за 'Кенеди'-тата има хубави отзиви, но не съм го гледала)  Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Някой гледа ли The tomorrow people? Още не се знае май дали ще има втори сезон. Но

Скрит текст:
не ми хареса как претупаха двойките набързо. Джон с Астрид? Твърдо не!
Виж целия пост
# 373
И на мен ми седяха нелепо двамата,от къде въобще пък се зароди тая любов  Crazy
Виж целия пост
# 374
Между тях имаше нещо още отпреди няколко епизода Peace /не съм гледала последните два все още/. Дано да има финал както трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия