Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема V

  • 65 983
  • 723
# 690
У как свърши бе,аз някъде на средата на 2 сезон го зарязах  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 691
У как свърши бе,аз някъде на средата на 2 сезон го зарязах  Rolling Eyes

И аз се интересувам. Веднага го спрях след като разбрах, че е прекратен, а и преди това не бях гледала някои серии.
Виж целия пост
# 692
Много късно ги предупредиха, че ги спират и не можаха да скалъпят нормален край, бях бясна.
Виж целия пост
# 693
Добре де нищо,кажи как го приключиха  Thinking
Виж целия пост
# 694
Могооо жалко че са го спряли, наистина е по средата на нищото  Sad И аз съм бясна, не му бе6е 4ак толкова нисък рейтинга ако това е причината.
Виж целия пост
# 695
Въобще не помня как свърши, май това наното щеше да управлява света. newsm78
Виж целия пост
# 696
Да, и аз се нервирах много, харесвах си го: и Джанкарло, и Монрото, и чичо Били. Наното стана Скайнет с армия от зомбита. С Патриотите до никъде не го докараха, Невил също не можа да си отмъсти, абе - едно нищо. Иначе нямаше умрели, освен малкото Невилче (и него харесвах  Sad). Можеше да гътнат поне оная кукундела Рейчъл, ама и това не направиха.
Виж целия пост
# 697
супер. Един дерт по-малко!
Виж целия пост
# 698
Напротив, нишката с патриотите я завършиха, Тексас + Майлс и Монро победиха, президента го вкараха в затвор, после наното го докопа.
Наното искаше да превзема света, събираше хора в някакъв град и ги зомбясваше.
И да, никой не умря  Simple Smile


Някой гледа ли това, сега го мернах в замунда - Тёмный мир: Равновесие / Царството на мрака: Равновесие (2014).
Аз гледах филма, а това май е сериал по него.
Филмът не беше лош, с добри ефекти.
Ще погледна и сериала, някой хубав ден, като ми остане време  ooooh!
Виж целия пост
# 699
Аз го гледам, снощи изгледах 5 епизода. Ама са ползвали всичко от филма+ добавили нови неща.
Виж целия пост
# 700
И аз ще го прегледам,нещо съм се запалила по руското кино напоследък  Heart Eyes
Виж целия пост
# 701
Пламо, да не изгориш.
Виж целия пост
# 702
Що бе  Crazy
Виж целия пост
# 703
Напротив, нишката с патриотите я завършиха, Тексас + Майлс и Монро победиха, президента го вкараха в затвор, после наното го докопа.



А, вярно! Сега като казваш, се сещам, че точно така беше! Ех, ЕГеНе-то не прощава Embarassed
Виж целия пост
# 704
The Greatest Sci-Fi Characters of All Time - труден избор  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия