Мартенския татко много е щастлив, усеща вече малкия сладкиш!

  • 30 468
  • 711
# 105
Ами ето нещо на добра цена... http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-Closer-Nature-Manual/dp/B0 … 207056&sr=1-1
Виж целия пост
# 106

Чудесно, Sunny:*kiss.. Може да си пускаме линкове на интересни оферти

Много полезна информация. Точно и мамите като мен, които са оставили всичко за по- късно ще могат да се възползват от вашия опит  Laughing
  bouquet
Виж целия пост
# 107
Попаднах на намалена оферта за подплънки за кърмачки и понеже ми направи впечатление, че има 400 ревюта и то положителни за тях, искам да ви попитам имаме ли нужда от такива? Аз доколкото знам не са от първа необходимост, защото петната от кърма били само в първите дни по думи на мои познати, но пък имаше ревюта от сорта на "Ако има нещо, което със сигурност трябва да си вземете, то това са тези подплънки" и сега съм в чуденка  Thinking

Моля тези от вас, които вече имате дечица и сте кърмили да кажете как е било при вас, ползвали ли сте подобни подплънки и съответно колко време.  newsm78
Виж целия пост
# 108
Да взема да се запиша в темата и аз Simple Smile
 Valmarie , аз си текох до края! Кърмих 6 месеца и подплънките си вървяха, както вървяха памперсите и мокрите кърпи  Crazy В началото ползвах по 2-3 на ден, след 2-3 месец ги сменях веднъж дневно, но определено течах непрекъснато. Има майки, при които изобщо не се налага употребата им, така че бих те посъветвала да вземеш един малък пакет за начало и да купуваш според нуждата по-натам.
Виж целия пост
# 109
Valmarie, аз вече тека  Blush Иначе си текох до края с малката - кърмих около 2 години и си ги ползвах доста.
Виж целия пост
# 110
Valmarie, аз вече тека  Blush Иначе си текох до края с малката - кърмих около 2 години и си ги ползвах доста.

Ох,значи не съм само аз-ама нали ми е за първи път и се шашнах една сутрин като видях мокрите петна!!!  ooooh! Не се случва всеки ден,но в началото се бях притеснила дали не е твърде рано-в началото на 6-ти месец!!!  Crazy (или ти имаш в предвид,че не си спирала от предишния път?)  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 111
В началото ползвах по 2-3 на ден, след 2-3 месец ги сменях веднъж дневно, но определено течах непрекъснато.

Valmarie, аз вече тека  Blush Иначе си текох до края с малката - кърмих около 2 години и си ги ползвах доста.

 Shocked Олеееее, ужас, то много разходи за тези подплънки. Надявам се да имам кърма достатъчно, за да гледам бебка, но пък ще стискам палци да нямам чак такъв проблем с течовете. Уж сега се опитвам да купя неща като многократните гащички-пелени - инвестиция, която да може впоследствие да ни облекчи финансово, а то от тези подплънки може и да фалира човек  ooooh! Даже току-що питах една позната, която каза, че ползвала в началото по 12-14 бр.   #Crazy Направо нямам думи... Изобщо не бях помислила за това
Виж целия пост
# 112
Еднократни подплънки за кърмачки ползвах няколко месеца редовно. Купувах на Baby lux, 20 броя за три лв и нещо. Определено между кърменетата изтичаше доста и ми бяха задължителен аксесоар.
Виж целия пост
# 113
Още в родилното ми притрябваха въпросните подплънки за кърмачки. И аз ги ползвах 1г. Но пък ако сметнеш колко пари ще спестиш от АМ, си даже на далавера  Mr. Green Принципно има и такива за многократна употреба.

Ще се радвам да споделяме линкове с изгодни цени. Аз от няколко години пазарувам предимно онлайн. Ето една помпа Авент + шише от мен. Като за начало не мисля да се запасявам с шишета, защото с каката така и не ми потрябваха.  http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF330-20-Comfort/dp/B007Z … id=I376T1RYI39KYE
Излиза към 46лв., доставката е безплатна до УК адрес, а превозвача ще я достави до Сф за 2лв. и нещо.
Иначе не съм купила нищо още, рано ми се струва. Точно за един ден ще поръчам всичко.

Виж целия пост
# 114
Valmarie, аз вече тека  Blush Иначе си текох до края с малката - кърмих около 2 години и си ги ползвах доста.

Ох,значи не съм само аз-ама нали ми е за първи път и се шашнах една сутрин като видях мокрите петна!!!  ooooh! Не се случва всеки ден,но в началото се бях притеснила дали не е твърде рано-в началото на 6-ти месец!!!  Crazy (или ти имаш в предвид,че не си спирала от предишния път?)  Rolling Eyes

Ами аз така и не спрях да тека след кърменето (приключих някъде към края на март, началото на април), но беше по някоя и друга капчица и общо взето не беше особено голям проблем. Но от около месец си е доста по-сериозно - вкъщи ходя само по пижама, без сутиен и понякога доста ми се намокря пижамата, та се налага да се преобличам.  Blush
А съвсем в началото, като ми тръгна кърмата, на 2-рия, 3-тия ден някъде, беше някакъв див ужас за една нощ - никакви подплънки не успяха да ме спасят тогава - смених 3 нощници, които изглеждаха така все едно съм влязла под душа с тях. Е, бързо се нормализираха нещата, но да не се плашите, ако ви се случи...  Joy

Бях си купила в началото многократни подплънки на Авент, но не ми харесаха - не ми попиваха добре и по-комфортно се чувствах с еднократните. Многократните в крайна сметка заминаха в кофата.  Laughing
Виж целия пост
# 115
Здравейте ,
искам да попитам майките които са ползвали количка Quinny Speedy ( става въпрос за лятното кошче) - може ли кошчето да се върти ?
Виж целия пост
# 116
Ползвах ги тези попиващи подплънки, но доста икономично, явно не съм текла много. Течеше ми само докато кърмя, от другата гърда. А вечер моето бебе се будеше да суче на 2-3 часа и капка не е ставала зян  Laughing.
Valmarie, ще имаш достатъчно, природата има грижата за това. Бъди спокойна, питай тук на форума, чети от рано. Има специално място тук за инфо. Само да искаш и да сте здрави, ще стане. Hug
Виж целия пост
# 117
Аз имах достатъчно кърма. Течове първите 2-3 месеца и то нещо не кой знае какво. Повечето подплънки ме дразнеха и почнах да си слагам ежедневни превръзки срязани на половина
Виж целия пост
# 118
И аз като menyanthe изобщо не харесах подплънките за многократна употреба на авент и в крахна сметка ги изхвърлих.
Виж целия пост
# 119
Благодаря за линка! Помпата е със супер изгода цена! Hug  bouquet

Момичета споделяйте какво купувате от чужбина,от голяма полза е! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия