Вълци, вампири, ловци - Stronger than Ever!!! Тема 31-ва!

  • 23 804
  • 723
# 240
Мобче, жива, здрава и весела да ти е дъщеричката  Hug

Какво да кажа - карам се на домочадието, простотията била наследствена. hahaha, не знам обаче дали прескача поколения и направо от бабата на децата ходи. hahaha
smile3506 със сватовете сме съвсем у ред!
Виж целия пост
# 241
Мобче, жива и здрава да ви е принцеската!  Hug

Скрит текст:


[/b]
Виж целия пост
# 242
Лори тука един Крис по мускули ми се привижда  Mr. Green мяу - мяу мърррррр

Виж целия пост
# 243
Хах! Лори, колко тематичен поздрав за детски празник!
Виж целия пост
# 244
Направо! Все едно да пусна ексхибиционист на детско парти.
Виж целия пост
# 245
Хах! Лори, колко тематичен поздрав за детски празник!

 hahaha тя дъщерята много харесва Тор , като го пусна да го гледам и вика "айде да гледаме Ток"  Joy
Виж целия пост
# 246
Така и днес си имаме рожденик!  newsm59
На Све най-любимият вокалист от най-любимата банда пораства!
Да е жив, здрав, готин и все така културен! + бонус  Laughing


Скрит текст:

Мноу наше момче  Wink
Виж целия пост
# 247
Мерсиииии, ЛатеHug

също беше достатъчно.  Mr. Green

Виж целия пост
# 248
Айде да е жив и здрав рожденника!
Виж целия пост
# 249
Жив и здрав да ѝ е на Све  Laughing

Виж целия пост
# 250
Благодаря ви!  Hug

Скрит текст:


Jump! Jump! Jump!
Виж целия пост
# 251
Кой каза гифчета? 


Виж целия пост
# 252
Начи как ми идва да му туря една фибичка, да не му влиза косата в очите.
Виж целия пост
# 253
Лате, благодаря  Hug

От разменените реплики по-горе си вадя извод, че трябва да досаждам повече с Питър, за да стане лесно разпознаваем.

Започвам  Wink

За мой кеф имат много общи снимки с Джаксун  Wink



Виж целия пост
# 254
Честит рожден на възлюбения на Све!   bouquet


Момченце, момченце, момченцеее  newsm18 newsm18 newsm18




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия