Вълци, вампири, ловци - Stronger than Ever!!! Тема 31-ва!

  • 23 807
  • 723
# 255
Начи как ми идва да му туря една фибичка, да не му влиза косата в очите.
Да не ми го връщаш относно идеята ми за очна линия  Wink
Той има снимка и с фибичка, но тук никога няма да ви го покажа  Blush + това е къртичка, косата не му пречи. Тия лещи не са само за цвят  Flutter

Дор, че Питър си е свръх отвсякъде, радвай и с него  Wink

Райкоооооо Party
Виж целия пост
# 256

Да не ми го връщаш относно идеята ми за очна линия  Wink

Недей, че имам развито въображение.  Crazy

Лори, благодаря! Hug
Виж целия пост
# 257
Аз даже мисля, че ще му отива!
Виж целия пост
# 258
 hahaha Помислих си същото, но реших, че няма да го кажа.
Виж целия пост
# 259
Има хубави очи  Flutter
Тука стана свръх рок населено  Laughing
Виж целия пост
# 260
затуй пускам малко не-рок мъже  Mr. Green

     

Виж целия пост
# 261
Подкреп!









Виж целия пост
# 262
Утро


Виж целия пост
# 263
Мобче! Да се оправяш! Щи налея малко от кръвта на Клаус в шишенце и го пращам с телепорта! Внимавай като получаваш да не се излее!
Виж целия пост
# 264
Speaking of Klaus...













Виж целия пост
# 265
мшръъъ....
Виж целия пост
# 266
Мобче, ти гледаш ли някой сериал или си строго профилирана в Тор?
Виж целия пост
# 267
Мобче, каква депресия!
Току що Клаус изби сичкото наличен вампир! Ето това е депресия! и не излиза от нея откак се е появил на белия свят! Спирай коледните песни и пусни някой окоплак!
Виж целия пост
# 268
Мобче, ти гледаш ли някой сериал или си строго профилирана в Тор?

Всичко гледам аз , сега в момента 1001 нощ  Laughing Тор (Крис) е друга дестинация , него не го гледаме постоянно само го обичаме  Mr. Green

Може да е от Коледните песни , въпреки , че обикновено ме развеселяват...
Виж целия пост
# 269
Ване, няма да излизаш жива!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия