Вълци, вампири, ловци - Stronger than Ever!!! Тема 31-ва!

  • 23 805
  • 723
# 405
Този момък, Мили, е Том Харди! Аз съм го гледала къде ли не... Не искам даже да се сещам, щото само той ми липсва...
Виж целия пост
# 406
Вече се сетих къде съм го гледала. Мерси, Ване, че ме подсети за името.
Виж целия пост
# 407
Ивнинг!







Виж целия пост
# 408
Ох, Джаред  Flutter Трябва купя малко кученце на детето!!
Виж целия пост
# 409
Мопс, мопс, мопс! Heart Eyes
Виж целия пост
# 410

Или японски хин  Laughing
Виж целия пост
# 411
Ох, Джаред, ох, Лето! Разпльок! smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 412
Мопс!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 413
Ох, Джаред, ох, Лето! Разпльок! smile3544 smile3544 smile3544

+ 1111111111!
Виж целия пост
# 414
Мопс!

Скрит текст:

И ще го кръстя Марк  Heart Eyes , но ще ти давам да го мачкаш  Wink
Виж целия пост
# 415
Ихууууууу!  Party
Виж целия пост
# 416
Ох, Джаред, ох, Лето! Разпльок! smile3544 smile3544 smile3544
Бебе, от толкоз мъже, само на Джаред ли припадна. Whistling

Немска овчарка!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 417
А как ще си го поделите мопса между Варна и София?
Виж целия пост
# 418
Ох, Джаред, ох, Лето! Разпльок! smile3544 smile3544 smile3544
Бебе, от толкоз мъже, само на Джаред ли припадна. Whistling

Немска овчарка!

Скрит текст:

 smile3532


Няма го делим Ване, когато Све идва на море ще го побарва и намачква.
Виж целия пост
# 419
Ване, моя мопс не е кат' нейния мопс.  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия