Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 65 906
  • 737
# 135
Русе - Инвестбанк - ИМА превод ,хубави празници на всички ,живи и здрави :*
Виж целия пост
# 136
Стара Загора ЦКБ има детски
Виж целия пост
# 137
Варна Уникредит има детски.
Виж целия пост
# 138
Стара  Загора -Пощенска банка -НЯМА!
Виж целия пост
# 139
Люлин-Пощенска НЯМА ИНФО 15 ,10
Виж целия пост
# 140
София,Красно село,Пиреус банк -има детски.
Виж целия пост
# 141
Хо, хо.Сф-Изгрев има чл 8 и детски.Весели празници.Желая на всички ви много здраве:-)
Виж целия пост
# 142
Стара Загора, Пощенска, вече има.
Виж целия пост
# 143
Русе-Алфа банк-има детски още на обяд получих СМС.
Виж целия пост
# 144
Пощенска Люлин има  Peace
Виж целия пост
# 145
По какъв повод има детски преди 15-ти?
Не съм влизала в темата и не знам....Но влязох в ДСК директа да си платя телефона и....изенадааааа......

Благоевград - има!
Виж целия пост
# 146
ДСК - Пловдив има превод.
Сега остава и интеграцията да преведат.
Виж целия пост
# 147
И в Монтана има детски и чл8
Виж целия пост
# 148
По какъв повод има детски преди 15-ти?
Не съм влизала в темата и не знам....Но влязох в ДСК директа да си платя телефона и....изенадааааа......
Приключването на финансовата година, Маме, е поводът! Обикновенно, но не задължително, плащанията през  декември се извършват по-рано от нормалното. Държавните слпжители също взимат заплата по-рано , за да имат време после финансистите да си свършат годината навреме.

Люлин, ЦКБ- няма нищо.
Виж целия пост
# 149
За Варна преведени Весели празници на всички Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия