Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 65 906
  • 737
# 150
София ЦКБ Кр.поляна - ИМА детски.
Виж целия пост
# 151
Бургас - няма
Виж целия пост
# 152
Бургас - днес вече има  Grinning
Виж целия пост
# 153
Варна-Райфайзенбенк-ИМААА
Виж целия пост
# 154
Бургас - днес вече има  Grinning
Има, но не всички все още могат да се теглят Peace
Виж целия пост
# 155
Общо когато се събере доходът за детските се делят на 12 месеца и после на 3 членно семейство нали така  момичета.
Виж целия пост
# 156
Общо когато се събере доходът за детските се делят на 12 месеца и после на 3 членно семейство нали така  момичета.
да
Виж целия пост
# 157
Още в събота са ми преведени.
София - Витоша - Уникредит.
Виж целия пост
# 158
едно бързо питане преведоха ми интеграционите а тези по чл 8 не защо?
Виж целия пост
# 159
А всички ли са си получили детските добавки? Става въпрос за Инвест банк - Бургас. Аз все още нямам пари в сметката.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 160
А всички ли са си получили детските добавки? Става въпрос за Инвест банк - Бургас. Аз все още нямам пари в сметката.  Twisted Evil

Би трябвало да са всички, забавяне може да се получи само ако си в друга банка, а не в основната.
Провери има някаква причина за липсата на твоите пари, все пак 3 дни са от като ги преведоха.
Виж целия пост
# 161
Привет
Вече втори месец нямам преведени детски...след лутането м/у работа,банката,работа и писане до социалното /които все още не са ми отговорили/....най-накря разбрах,че сьм пропуснала да занеса бележка,че синьт ми редовно посещава подготвителна група..,но от кьде трябваше да знам като,когато сьм подала документи това условие е липсвало,а и не чета за лека нощ Дьржавен вестник....
Стана ми много криво,защото идва Коледа...
Какво да направя според вас???
Виж целия пост
# 162
Незнанието не е оправдание.
В декларацията си, ти си декларирала, че ще занесеш такава бележка, ако имаш деца, които са във възраст, за която посещението на училище е задължително. В тази тема включително всички напомняха.
Сега ще питаш тези, които са ти спрели детските какво да направиш.
Виж целия пост
# 163
В Айтос има интеграционни.Весели празници!
Виж целия пост
# 164
Момичета, детските за второ дете стана ли ясно дали ще стават на 50 лв и ако - от кога? ГОвореха нещо по новините, но не разбрах добре. Някой има ли информация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия