Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 65 906
  • 737
# 525
Така и трябва да бъде.
Виж целия пост
# 526
Аз също получих 50 лв детски за второто ми дете при възраст на първото 22 г.
Виж целия пост
# 527
Днес подавах молба и т.н. за детски.Актове за раждане поискаха само за справка Peace
Виж целия пост
# 528
Някой помни ли за какъв текст ако го няма на служебната бележка от работодателя, връщаха.
Нещо от рода: Лицето не е получавало допълнително възнаграждение.....
Виж целия пост
# 529
Някой помни ли за какъв текст ако го няма на служебната бележка от работодателя, връщаха.
Нещо от рода: Лицето не е получавало допълнително възнаграждение.....
Този текст никога не съм вписвала и не са ми връщали бележките. Нещо друго ще да е.
Виж целия пост
# 530
Трябва да пише как се получават сумите-месец за месец или в следващия месец.
Виж целия пост
# 531
Трябва да пише как се получават сумите-месец за месец или в следващия месец.
Доходът винаги се декларира в месеца, в който  е получен, без значение за кой месец се отнася.
Виж целия пост
# 532
Задължително трябва да пише, че упоменатите доходи са брутни!
Виж целия пост
# 533
Явно в нашите социални си искат нещо определено.
Ясно ми е че се пише месец по месец, ясно ми е че се пуше брутен доход, но винаги на служебната бележка отдолу искат да пише, че на лицето не са изплащани допълнителни обезщетения.
Виж целия пост
# 534
Е па какви да са тия обезщетения  newsm78
Те нали виждат сумите по болнични и прочие от НОИ, в бележката се вписват всички брутни доходи от работодателя...
Виж целия пост
# 535
И аз това се чудя, но искат да е написано черно на бяло.
Всеки път ме връщат ако не е написано и аз всеки път забравям какво беше и искам да съм подготвена сега, да си го пише.
Например, може да са ми дали бонус някакъв от фирмата или някакви ваучери за пазаруване или и аз не знам, ама ей тия допълнителни работи, се водят за доход и искат да пише, че не съм взела.
Поредната глупост, но си знам... ще измисля нещо, аз и казах на счетоводителката, сега ще видим какво ще направи.
Виж целия пост
# 536
Днес подадох декларация за детски,а на 14 подадох декларация за помощ при раждане. Та въпросът ми е: Март месец ли да чакам помощта и детски?
Виж целия пост
# 537
Днес подадох декларация за детски,а на 14 подадох декларация за помощ при раждане. Та въпросът ми е: Март месец ли да чакам помощта и детски?
Детските март, помощта май месец-два след подаване, не знам какъв и точно срокът.
Виж целия пост
# 538
ок,благодаря за отговора
Виж целия пост
# 539
Днес подадох декларация за детски,а на 14 подадох декларация за помощ при раждане. Та въпросът ми е: Март месец ли да чакам помощта и детски?
Детските март, помощта май месец-два след подаване, не знам какъв и точно срокът.

За помощта не знам, но предвид датата на подаване, то детските ги очаквайте през април.
Месецът не се губи, ще вземете 2 вноски накуп.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия