Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 079
  • 723
# 225
a.l.e.n.a, много, много ми харесва последния ти грим! Освен грима на очите, червилото също е страхотно и много си отива с цялостната визия!
Аз имам въпрос... как постигаш този страхотен вид на кожата? Тъй като от доста време следя темата, ти си казвала, че слагаш ББ крем и безцветна пудра, но само това ли е, защото кожата изглежда толкова добре, като обработена с фотошоп и в същото време сякаш почти без грим Heart Eyes Казвам това, защото не харесвам кожатра да е намазана с 20 пласта продукти, това винаги си личи... 
Виж целия пост
# 226
Благодаря  Blush

За кожата мога да кажа: ген, матираща пудра с метеорити и мека светкавица (опция на апарата), когато съм без ББ и без матираща пудра и метеорити - кожата е гладка, но не "свети така"  Peace Когато кожата е чиста се виждат леко порички, макар и много малки и леко лъскане   - макар да не е мазна Blush

Ето снимка с ФДТ Криолан - за снимки (да не свети), няма пудра, няма метеорити, никакви блясъци, фотоапаратът е без опция красива кожа, няма обработка на снимката - но трябва да кажа, че с този ФДТ - кожата ми изглежда в пъти по-добре на живо, от колкото с ББ  Mr. Green Само, че на снимката няма какво да свети и озарява, както метеоритите, които слагам в ежедневния грим  Peace :



А ето и новите прелести в областта - грим за очи  Heart Eyes

The Estee Lauder Color Portfolio Palette for Holiday 2013





Не мога да намеря хубава снимка, не са хванати и 5% от красотата Sad

OMBRES 5 LUMIÈRES 5 COLOUR HARMONY FOR EYES - 6 GARDEN OF EDEN





The product: Yves Saint Laurent Y Facettes Palette (Spring 2013) / Pure Chromatics Wet & Dry Eyeshadow Palette in N0.14





Обаче - на дневен ред за утре ми е лилав грим, после по ред на придобиване - другата четворка на YSL, единичката на Диор Ribbon и тогава тези  Heart Eyes
Виж целия пост
# 227
Аленка - супер кафяв грим и честити придобивки!!!
Дали не може да си правиш снимките по втория начин - дето ти е портретната снимка, а не в бюти режима, както досега - някак си много по-ясно и неразмазано се виждат детайлите!:)
Виж целия пост
# 228
Ами, трябва да сменя апарата  Mr. Green като гледам - повечето момичета - за блоговете си взеха хубави апарати, обективи ....  Blush ама аз блог няма да правя, по-скоро няма да снимам  Mr. Green

Сега, като съм в къщи, като имам време - може да огледам ръчните настройки, ако налучкам нещо - или ще питам някой, който разбира  Blush
Виж целия пост
# 229
Аз си щракам с телефона, дето камерата му е 5 мегапиксела (то не само това е важно, но принципно Сони  се славят с добра оптика) и снимките стават по-яки от 12 мегапикселовия Никон, дето кой знае в кой шкаф е ..Simple Smile
Виж целия пост
# 230
А какъв е този бюти режим и предполагам говорим за апарати на Канон... Аз с моя Никон не мога да избера качествена леща ( по препоръка на човек ползваш Никон, че се оказаха много малко хората с тази марка, масово са с Канони), а ми трябва само за снимане на продукти.
Виж целия пост
# 231
Веси,благодаря ти за изчерпателния отговор  bouquet Ще се опитам да направя и аз такава смесица Crazy
Алена,много си нежна и красива Simple Smile А сенките в зелената гама на ИСЛ ме грабнаха от раз Heart Eyes установих,че зелено ми отива/макар да съм синеока/, а такива цветове сенки нямам Confused Жалко,че в Търново изобщо не зареждат ИСЛ Tired
Виж целия пост
# 232
Вдовичке, заповядай във фотографската тема, има пре много хора  с никон, сигурна съм ще ти препоръчат каквото е подходящо, а и тази седмица е идеална за пазаруване на такива неща  Wink
Виж целия пост
# 233
Тази седмица и аз дебна едно Канонче 650d да си взема, но нещо изгодни оферти не намирам. И в Амазон няма значиии.
Виж целия пост
# 234
Разочарована от истинските цветове в Clarins Holiday 2013 реших да потърся цветове идентични или подобни на показаните на промо снимката, която ме грабна изцяло  Heart Eyes


Приемам всякакви марки сенки или рефили. Имате ли идеи? Party
Виж целия пост
# 235
Арт Деко имат хубави цветове и възможност за комбинации Peace
Виж целия пост
# 236
Моето е джобна сапунерка, мисля Сони от технополис или техномаркет и има готови режими - ако снимаш животни, фойерверки, пейзажи .... единият решим се води "beauty", което ми беше обяснено, че е мека светкавица, но каква точно е светлината не мога да кажа, най-странното е, че ако не ползвам светкавица - изглеждам изпепелена  Crazy все едно съм осветена  Crazy и няма ясни контури.

Аз съм виждала снимки, при които - пак от някакви настройки - всичко е много изострено - ако има бръчки - са супер врязани, тук в моя случай е обратното - има някакво омекотяване  Mr. Green

Бях пускала една снимка, на която лицето ми е гримирано, а деколтето не - на нея много ясно се вижда - метеоритнатото  Mr. Green



https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

А в целия албум - слънцето ту се е показвало, ту се е скривало и кожата е в различни цветове  Crazy , на последната съм - като болна от жълтеница https://plus.google.com/u/0/photos/111250208909319458566/albums/ … 97012651707590993  Joy hahaha



*Biskvitka*, утре мога да проверя за още един брой, на снимката дори не се вижда красотата им  Heart Eyes бяха намалени, може и да са били последните  newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 237
Аз си щракам с телефона, дето камерата му е 5 мегапиксела (то не само това е важно, но принципно Сони  се славят с добра оптика) и снимките стават по-яки от 12 мегапикселовия Никон, дето кой знае в кой шкаф е ..Simple Smile

И аз снимах доскоро с един телефон Самсунг с 5 мегапикселова камера. Всичко ми харесваше в снимките в близък план с изключение на това, че цветовете доста бледнееха. Понякога ми се получаваха снимките, но беше голямо въртене докато си уцеля някаква по-сносна светлина (дневна). Портретни снимки така и не успях да направя. Всичките ставаха супер бледи, но отново предполагам беше заради светлината, защото навън, на открито снимките стават супер.
Сега снимам с този цифров фотоапарат без почти никакви екстри и настройки...
Скрит текст:
...и забравих за фотошопа  Mr. Green
Виж целия пост
# 238
Алена,много си мила,ще ти бъда благодарна ако се сетиш да провериш дали не е останала някоя бройка още newsm78
Виж целия пост
# 239
Утре ще се обадя по телефона и ще ти пиша  Peace или направо да взимам, ако има  Rolling Eyes Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия