Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 075
  • 723
# 240
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 241
Малееее, Аленка - верно от метеоритите ти е такова нежно и омекотено лицето - като наметнато с някакъв фин воал ... Мислех, че е от настройките на фотоапарата, но на снимката с лице/деколте се вижда ясно, че ефектът си е от метеоритите предимно:)))
Иначе, поствай по-често такива снимки на цяло лице и рамене - мноого си красива, и пак ще кажа - точната дума за теб е аристократичнаSimple Smile
Виж целия пост
# 242
От снимката е  Wink Този път не станаха много сполучливи "целите". На другата снимка изглеждам бяла, като платно  Crazy На живо не е оранжев  Wink
По-скоро муса им, седи малко оранжавеещо.
Aз и на другите снимки го виждам и познавам, но на последната снимка се вижда доста по - фрапиращо.
Ако си спомняш, още в самота начало, като си направи блог, те попитах какви продукти си използвала и още тогава имах съмнения за този ФДТ.
ФДТ на мен като усещане много ми хареса, дори повече от доста по-скъпи ФДТ и в началото много се зарадвах, но заради цветовете и промяната им бях принудена да се откажа от него.  Rolling Eyes Sad
Виж целия пост
# 243
Момичета, в петък в Бюти Зон (предполагам и Дъглас) ще има 15% намаление на всичко.

Да препоръчам сенките на Сефора. Единички, много цветове, страхотно пигментирани и пишещи. Не се ронят. 17лв. е бройката, а май при покупка на 2 ти подаряват палитра за 3 цвята. Като цяло ги пренебрегвах, но нещата са им доста добри и на много добри цени. Имат едни бронзиращи дискове, които ще ти стигнат за 3 живота време....
Виж целия пост
# 244
Тези единички ли  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 245

Тези да  Peace
Виж целия пост
# 246
Благодаря   bouquet  ще ги разгледам  Blush
Виж целия пост
# 247
Аз си спомням, че съм чела по-скоро негавни мнения за продуктите на Сефора  Rolling Eyes Но беше по-отдавна и може да са променили нещата.
Аленка, ти от кой техен коректор беше доволна?

И аз ще се разходя в петък до мола, пък да видим дали ще ме изкуши нещо  Crazy

Вчера, ни в клин-ни в ръкав на снега, бях с ярко зелени сенки  Crazy Но нямах време да се занимавам със снимките. Днес ще ги пусна най-вероятно.

Момичета, да питам и някоя има ли впечатления от спиралите на ASTOR? Заглеждам ги от известно време и ми се струва, че са с хубави четки и туш  Thinking Мисля си да взема една за проба...
Виж целия пост
# 248
Аз както се мотая, ще изпусна да кача снимките за предизвикателството - до 30-ти ли беше?

Предлагам за следващото - "Зимна приказка".. 100% е имало вече, но не пречи - то си е вълнение и сега ни се гримира зимно:) Важното е да има нови идеи, пък макар и на стари теми:)
Виж целия пост
# 249
От 26-ти ноември до 1 декември, има 20% намаление в Черито  Sunglasses
Виж целия пост
# 250
Веси, съвсем в клин и ръкав е било, ако не е било ярко тревисто  Peace

Може би се сещаш за този:





Аз ползвам най-вече за звездата или ако имам някъде зачервяване от пъпка и до сега за целта съм ползвала винаги от кремообразната база за сенки - на bellapierre или сега Paint Pot.

И понеже рядко го правя - най-вече, ако има няколко и се набиват на очи - реших да не отварям коректора и да го пусна за размяна, а за себе си да си ползвам базите, защото и двете са ми отворени - няма смисъл да отворя трети продукт, който ще ползвам рядко.

Единствено - според мен коректорът ще е по-дълготраен от базите, но .... аз знаеш - не съм маниак на лице - щом дори ФДТ не ползвам и по-естествената визия ми е приятна  Blush дори да си взема готиния ФДТ на Криолан - знам, че няма да го ползвам често  Peace а когато искам аз да се чувствам различно  Blush
Виж целия пост
# 251
a.l.e.n.a., благодаря за отговора   bouquet
А би ли споделила по-конкретно кои са продуктите?
Виж целия пост
# 252
Разбира се  Hug

На лицето:

1.  LANCOME HYDRA ZEN TEINTE NEUROCALM - tонирания крем на Ланком Хидра Зен Neurocalm

Цветът е 02, аз съм светла и ми е добре, при мен матира лицето, но кожата ми е нормална, също има покривност - по-светъл ми е и по-покривен от ББ крема на филорга

Изглежда така:

Скрит текст:

До колкото разбрах вече това се води ББ крем и на опаковките пише така:

Скрит текст:

2. Матиращата пудра Бен Най - тя е безцветна и за мен е най-добрият матиращ продукт, без брашнян ефект; мисля, че в началото е била - пудра за бебета  Peace

Скрит текст:

Ползвам я с метеоритната четка, малко след нанасяне на тонирания крем - т.е. нанасям крема, слагам спирала и тогава пудрата, така кремът леко е дръпнал.

3. Компактните метеорити 01 - следващата стъпка

Скрит текст:

От тях става един по-кадифен воал, има фини озаряващи частици, които не се набиват на очи, за мен е магичен продукт  Blush Нанасям ги с мека четка - тази за пудра на Саманта Чапман

Скрит текст:



За очите:

1. База Paint Pot на MAC в цвят Painterly - кремообразна е, като нежен и не мазен крем, има и покривен ефект, моите клепачи са леко по-тъмни, така стават по светли - розовеещо светла е

Скрит текст:

Взимам мъничко с апликаторче за база, разпределям между 2 пръста и първо нанасям с потупващи движения, после като крем - по клепача и под веждата - така, че да няма излишен продукт, слагам и в ямките към носа, там където се стиска основата на носа, при главоболие

2. Сенките са от палитрата Бон Бонс - от средния ред - първите два цвята и последния за клепача, а първият на първия ред - за зоната към веждата

Първият цвят на първия ред (ванилия) е матов, на вторият ред има фини шимърчета, а двата кафеви са по-перлени, но леко  Peace

Скрит текст:

За клепача - плоски четки, ест. косъм белла пиер, за външната част на окото - petit crease na Zoeva и за ръба на тъмния цвят към веждата 18 SS na Inglot:

Скрит текст:





Четката на Инглот е с по-къс косъм и доста нбити/гъсти косми, което позволява по-прецизно да се хване ръба на контура, без да се засяга надолу към клепача.



Мигли

1. Максимайзер серума на Диор

Скрит текст:

Серумът е бял, с ХК, обгръща миглите и придава обем, все едно косъмът е по-дебел и ги разделя.

2. Спирала Пупа от Вамп серията

Скрит текст:



Спестих някои обяснения, защото стана дълго, но ако нещо конкретно те интересува - питай  Peace
Виж целия пост
# 253
офф: Аленка, обичам подробните ти постове!  Hug
Виж целия пост
# 254
a.l.e.n.a,   bouquet  Heart Eyes
Много благодаря за подробното обяснение! Аз също като теб съм с доста светла кожа, без особено видими порички, но по-скоро нормална към комбинирана в Т-зоната. Като цяло равен тен. Мисля, че тези продукти добре ще ми паснат и на мен. Сега остава само да се сдобия като за начало с поне една част, защото, предполагам, ако купя всичко наведнъж ще изпадна във финансов колапс  ooooh!
Още веднъж - най-сърдечно благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия