Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 072
  • 723
# 540
Днес уж щях да се гримирам съвсем лекичко, обаче "това да направя, онова да направя, чакай сега тук да сложим мъничко лилавко"... и взех, че му отпуснах края Laughing


Олеее, лилава магия!!
Виж целия пост
# 541
Благодаря момичета за опита да ми помогнете,  и консултант познавам и цени ме устройват ама в БГ не внасят този цвят, исках да си поръчам от английския въпреки по високата цена, ама като се сетя че преди Коледа и въобще може да не ми стигне на време поръчката и размислих.
В събота ще съм в Пловдив, ще се помотам за магазините да избера нещо подходящо.
Виж целия пост
# 542
Разумно решение  Peace

Фокси  Heart Eyes прекрасно  Peace
Виж целия пост
# 543
foxita. голяма разкошотия!
Виж целия пост
# 544
Момичета моля за помощ, не мога за съжаление да си поръчам оригинала, затова ви моля за алтернатива.
Ето как изглежда червилото Mystic Plum
Скрит текст:

На "ЕЙВЪН" - Oxford Wine или Wine with everything (от серията Улра Калър Рич)
1.
2.

Последната снимка (последните три изображения) е от блога на Ивченцето91, която също доскоро пишеше тук, и мисля, че също може да даде предложение.   bouquet
Виж целия пост
# 545


Изглеждам като голяма злобарка на снимките, които правих с лилавия грим Laughing
Чертите ми са малко по-груби и май с такъв тип грим ги изострям повече  Thinking
И забелязвам, че на някои снимки все едно съм с обратна захапка... а изобщо не съм. Много е трудно човек да се снима сам. Докато си нагоди ъгъла, светлината, позата, усмивката... ooooh! Пък после от толкова врътни дали снимката изобщо ще е станала...

Снимката е с кофти качество, но е една от малкото, които ми се получиха горе-долу добре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 546
Фокси - като Ледената кралица, такива по-студени, зимни тонове ... Мнооого ми харесва!
Виж целия пост
# 547
Фокси - като Ледената кралица, такива по-студени, зимни тонове ... Мнооого ми харесва!

Е то това беше идеята и на живо изглежда добре. Обаче така като се гледам на снимки нещо прекалено "Ледена" ми се струва, че съм.
Няма живинка сякаш... няма свежест ако не сложа поне червилце в по-топли тонове. Изглеждам по-възрастна... А аз все пак съм само на 62  Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 548
Хахах, нееее - нека остане така ... даже, така и така си се снимала вече .... я продължи нататък  и се направи като ледена замръзнала статуя с някакви заскрежени неща по скулите и миглите, като стъклено и още по-ледено ....ще ми е много интересно .. или вече си изтри грима?
Виж целия пост
# 549
Хахах, нееее - нека остане така ... даже, така и така си се снимала вече .... я продължи нататък  и се направи като ледена замръзнала статуя с някакви заскрежени неща по скулите и миглите, като стъклено и още по-ледено ....ще ми е много интересно .. или вече си изтри грима?

Не е изтрит напълно, но вече е късно и няма да станат хубави снимки. Но пък ми даде идея за следващите дни. И без това съм на вълна "Празнични лъскави гримове". Що пък да не докарам някой заскрежен Laughing
Виж целия пост
# 550
Ти и страшна  Joy hahaha как го измисли - няма кого да заблудиш тука, на мен обаче червилото някак не ми се връзва  Rolling Eyes с очите, но по отделно са супер  newsm76 Heart Eyes newsm51 newsm10 newsm03

Очите са просто великолепни  Heart Eyes

А кое е червилото  Rolling Eyes

От мен "униформата"  - спокойно мога така да наричам ежедневния си грим  newsm03 поизмит, разбира се - пробвах днес - на светло, на тъмни ... Crossing Arms не става, ще видим какво ще мисля с тези снимки  Confused

Виж целия пост
# 551
Ти и страшна  Joy hahaha как го измисли - няма кого да заблудиш тука, на мен обаче червилото някак не ми се връзва  Rolling Eyes с очите, но по отделно са супер  newsm76 Heart Eyes newsm51 newsm10 newsm03

Очите са просто великолепни  Heart Eyes

А кое е червилото  Rolling Eyes


Червилото беше заигравка. Не целях да е лилаво, даже напротив. Първоначално си сложих само един гланц на Лореал Глам Шайн Холографик, понеже е с един такъв много "заскрежен" бледорозов ефект, обаче после се полигавих и го направих малко омбре с лилавите сенки, които са ми на очите Laughing
Обаче преди да си сложа гланца устните ми бяха много бледи, бебешкорозови като цвят и абсолютен мат (заради фдт) и доста ми хареса визията. За съжаление обаче нямам толкова светъл бежово-розов мат нюд червило. Леле, обяснението ми е... ooooh!

Твоята "униформа" е в общи линии и моята в повечето дни, като разликата е единствено в цвета на червилото Wink

Ето я моята "униформа" (много ме кефи как звучи Grinning) в случаите, когато не съм бежово-кафява.

Виж целия пост
# 552
Айде на  празничните гримовееее- заскрежени, заледени, вкочанени и вцепенени:))))

Аленка - екстра си!!

Аз искам да пробвам това, ама май е голяма лъжица за моята уста:)

Виж целия пост
# 553
Ако не целиш да ти се получи това пробвай, но помни че имаш паднал клепач и няма как да ти седи по същия начин.
Виж целия пост
# 554
Иве  мерси  Blush

А  Rolling Eyes защо да е голяам лъжица  Rolling Eyes newsm78 Я хващай четките  Heart Eyes Hug



Фокси  Heart Eyes м Heart Eyesного готино е станало и холограмният ефект се вижда идеално, дори ме озадачи  Peace

Ще го потърся този Глам Шайн  Heart Eyes А сенките с четка ли? Над тях сложи ли пак глос?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия