Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 072
  • 723
# 525
Момичета, препоръчайте ми малка палитра с поне 2-3-4 сенки в тъмно зелено. Днес набързо сложих един зелен молив на Ейвън под очите и във водната линия и много ми хареса! Очите ми са много тъмни.Снимах окото си за да ви покажа и да попитам и за формата му, защото хич не мога да го определя, но трябва да потърся как се качва снимка  Embarassed

О, това с тъмно зеленото е голяма зарибявка  Crazy Аз издирвам едно такова чудо от доста време и още не съм постигнала 100% успех  Mr. Green
Най-добре ми се получава комбинацията между една единична сянка на Мейблъни в зелено и Loaded на Urban Decay  Wink Във Вайс 2 има едно много хубаво зелено, но е малко по-светло. Мисля, че в комбинация с Loaded ще стане супер. Но ще трябва да почакам, докато (евентуално) ми сменят счупената палитра  Sad
Така, че аз лично не се сещам за самостоятелен цвят красиво тъмно зелено  Thinking
Минералното зелено на МАС е върха! Но то е доста бляскаво.

Аз днес също съм в зелено, но по-светло и тревисто  Crazy По повод едни "жабешки" обеци, които си купих вчера  Mr. Green
Реших да пробвам и "отсичането" на страничната линия с коректор. Стана много лесно, но ми е странно да се гледам така  #Silly Но пък и преливките много не ми се получиха, че сутринта бързах...
Виж целия пост
# 526
reproche, качваш снимката в нета някъде, копваш с десен бутон URL адреса и го слагаш тук, като натиснеш втората иконка на 2-я ред горе като пишеш коментар

аз пробвах да отсичам грима с мокра кърпичка и се получи:))
Виж целия пост
# 527
Веси, благодаря ти! Зеленото на УД е много красиво наистина, но на мен ми се иска някоя по-достъпна палитричка. Разглеждах до сега новите четворки на Манхатън, защото преди време бях харесала това
Скрит текст:
, ще продължа да търся и ако имате още предложения   bouquet
Ivvangeline, първата част ми е сложна  Mr. Green но когато имам повечко време, ще го свърша и това!
Виж целия пост
# 528
Не знам точно какво зелено си представяш, но аз имам ето това и съм страшно доволна  Heart Eyes
Снимките не го пресъздават добре, защото в зависимост как се нанесе може да изглежда дори като черно, може и да зеленее повече в зависимост от комбинацията с други цветове, а също и може да се нанесе така, че да се виждат повече частички, както и да се блендира така, че да няма никакви.
MAC Eat Love

Виж целия пост
# 529
Здравейте, момичета Simple Smile! Отдавна не съм ви навестявала, но тези дни имах време хем да си напазарувам нови сенки, хем да снимам как изглеждат на окото.
Та, купих си оранжеви и розови сенки от новата серия на Essence- MetalGlam. Наистина имат много красив блясък, за съжаление на снимки се губи:
Скрит текст:




Виж целия пост
# 530
Момичета моля за помощ, не мога за съжаление да си поръчам оригинала, затова ви моля за алтернатива.
Ето как изглежда червилото Mystic Plum
Виж целия пост
# 531
В оригинала - цената ли те притеснява?
Виж целия пост
# 532
О Аленка не мила, просто не ги внасят тук, сега проверих и разбрах че майка ще се прибере от Украйна чак след Коледа, а аз си купих обувки за банкета в този цвят, нищо друго с този цвят няма да имам, та ми се иска поне с червилото да си пасне и с ноктите.
Цената на червилото ако не се лъжа към 20-25 лева на мен ще ми излезе така че не е нищо като цена.
Аз имам подобно на Пупа, обаче то по скоро седи като гланц, много му е тънко покритието, на мен ми се ще нещо да е плътно и дълготрайно.
Виж целия пост
# 533
Понеже видях, че и от англ. сайт може да се поръча Simple Smile http://www.marykay.co.uk/products/true-dimensions-lipstick-mystic-plum  Heart Eyes
Виж целия пост
# 534
щото не ми е навик от там да поръчвам, даже и на ум не ми дойде. newsm78
Виж целия пост
# 535
Според мен е много трудно да се заместват червила - всяко има характерна плътност, финиш, нюанс ....

Можеш да разгледаш Инглот в Пловдив - имат богата палитра и ще можеш да пробваш  Peace
Виж целия пост
# 536
Понеже видях, че и от англ. сайт може да се поръча Simple Smile http://www.marykay.co.uk/products/true-dimensions-lipstick-mystic-plum  Heart Eyes

Аленка, обаче цената е ... доста по висока, 25 лв срещу 33лв + доставка
Жалко че в различните държави има различни цветове  Peace
Виж целия пост
# 537
г-жа Стихийно бедствие , това червило което търсиш Мери Кей ли е?
Аз познавам сътрудник на МК даже май е от София
Виж целия пост
# 538
Според мен е много трудно да се заместват червила - всяко има характерна плътност, финиш, нюанс ....

Мда и аз така мисля  Peace

На вчерашния грим нещо не можах да го снимам, като хората. Но не се и получи много добре, така че не е особена загуба  Crazy

Днешния се надявам да се получи, защото ми харесва  Sunglasses

И за споделя, че откакто си взех пудрата на Клиник (всеки път се замислям кое беше Клиник и кое Кларинс  Crazy), я нанасям с плоската четка на ЕЛФ, която всички ползваме за ФДТ. Абсолютно не ми го подира ума, защо по-рано не съм се сетила за това - получава се супер  Heart Eyes Имитацията на Метеоритите на Орифлейм и тях ги нанасям с нея и става идеално  Peace Доволна съм, че намерих приложение на още една четк, която бях дълбоко прибрала. Добре, че не я разминех, както възнамерявах  Crazy

г-жа Стихийно бедствие , това червило което търсиш Мери Кей ли е?
Аз познавам сътрудник на МК даже май е от София

Мда, горния пост над твоя, е точно на нея  Mr. Green
Виж целия пост
# 539
Днес уж щях да се гримирам съвсем лекичко, обаче "това да направя, онова да направя, чакай сега тук да сложим мъничко лилавко"... и взех, че му отпуснах края Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия