Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 079
  • 723
# 15
102 ползвам за избелване на окото, точно нея още не съм ползвала щото я получих преди няколко дни но имам подобна на РТ.
Темата за четките за тези които сега минават от апликатори или пръсти към четките.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739846.0
Виж целия пост
# 16
Аз да побутна въпроса си от предишната тема - за този грим
Скрит текст:
исках подходящ цвят за сгънката на окото, струва ми се неутрален и ще мога да го съчетавам не само със синьо, но цветът ще си търся по магазините, а с каква четка се нанася?  newsm78 Embarassed
Виж целия пост
# 17
Всяка марка сенки има такива тонове, разгледай спред ценовия клас, който ползваш  Peace

За четка до скоро ползвах - плоска за сенки

Скрит текст:
,

а от скоро тази на Зоева:



Блендирам към веждата с блендираща - на Инглот 18SS

Виж целия пост
# 18
може с тази

тази

аз последно време го правя с тази
Виж целия пост
# 19
http://www.ourvanity.com/news/madonna%E2%80%99s-photoshop-beauty-secret/

Освен гримирани , са и доста фотошопнати .

Виж целия пост
# 20
Ето днешното ми гримче:
Виж целия пост
# 21
Момичета,издирвам си хубаво оранжево червило по възможност-мат.Много се харесвам с такъв цвят,имах едно на Пупа купувано от Италия,но тук не намирам такава гилза,в долната част,червилото представлява голяма топка.Не държа на същата марка,просто ми се иска нещо по-трайно,благодаря предварително.

tamar, можеш да погледнеш в Лили за 060 Оh Juicy! на Catrice. Обожавам го - много сочно оранжев цвят, мат.
Виж целия пост
# 22
Весе,страхотно гримче!Какво е червилото?

Някакви мнения за очната линия  на Лореал Super Liner Blackbuster?Става ли са хора с две леви ръце?
Виж целия пост
# 23
Момичета,издирвам си хубаво оранжево червило по възможност-мат.Много се харесвам с такъв цвят,имах едно на Пупа купувано от Италия,но тук не намирам такава гилза,в долната част,червилото представлява голяма топка.Не държа на същата марка,просто ми се иска нещо по-трайно,благодаря предварително.

tamar, можеш да погледнеш в Лили за 060 Оh Juicy! на Catrice. Обожавам го - много сочно оранжев цвят, мат.
Да и аз си го харесвам много.
Виж целия пост
# 24
Весе,страхотно гримче!
+1  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 25
Момичета,издирвам си хубаво оранжево червило по възможност-мат.Много се харесвам с такъв цвят,имах едно на Пупа купувано от Италия,но тук не намирам такава гилза,в долната част,червилото представлява голяма топка.Не държа на същата марка,просто ми се иска нещо по-трайно,благодаря предварително.

tamar, можеш да погледнеш в Лили за 060 Оh Juicy! на Catrice. Обожавам го - много сочно оранжев цвят, мат.

А ако може на мен да предложите много светло червено матов екземпляр?Отдавна искам да се пробвам с устни в този цвят,но все още не съм намерила нещо което да ме впечатли.
Виж целия пост
# 26
calopsita,Денси   bouquetМного благодаря,няма как да не се доверя  bouquet
Виж целия пост
# 27
Мис Нели   bouquet за темата! Избрала си най-добрите от метаморфозите, според мен. Останалите, които Check Please е публикувала, не че и там няма голяма промяна, но на мен лично ми изглеждат твърде намазани, което ме подсеща да ви споделя
Скрит текст:
за днес в обедната почивка...ходих с колежка да купи подарък на приятеля си от бутика на L'occitane на Витошка и след това се отбихме за малко до този на ЕЛ/Клиник, за да питам за един крем и на излизане, тя ме дърпа и казва 'Лелееее, тези колко бяха намазани! Направо се уплаших!!!', а аз й обяснявам, че днес специално съм гримирана почти само с продукти на ЕЛ и се надявам, че не изглеждам така... и тя отвърна 'Повярвай, ако беше толкова намазана, щях да ти кажа веднага!'.  Crazy Joy Joy

Това за съжаление е изискване на фирмата, не е по желание  Sad

Момичета, тези четки Зоева от къде и как ги поръчвате? Бих искала да си поръчам няколко, че да почна да се уча  hahaha  да не мажа само с пръсти  Joy

Видях в другата тема, че сте обсъждали новата палитра на Шисейдо. Много е добра, доста пигментирани, не се ронят и не се събират в гънката. 2-та светли цвята нанесени върху другите, променят много красиво цвета и добавят един метален ефект. Като цяло всичко на марката (без спиралите, там е куцо) е много добро, аз лично съм им страшен фен.
Виж целия пост
# 28
Видях в другата тема, че сте обсъждали новата палитра на Шисейдо. Много е добра, доста пигментирани, не се ронят и не се събират в гънката. 2-та светли цвята нанесени върху другите, променят много красиво цвета и добавят един метален ефект. Като цяло всичко на марката (без спиралите, там е куцо) е много добро, аз лично съм им страшен фен.

Говорете ми вие, говорете...Накрая и нея ще забърша и ще се зарина съвсем със сенки, като ми дойде и Вайс-а  ooooh!  Whistling Странно ми е, че я има само в Дъглас  newsm78 Сега проверих във ФЮ и там я няма.

Аз днес пак съм с ярко червило - цикламено  #Silly За първи път си купувам подобно чудо, но много се харесах. Колегите също ме харесаха. Нещо последно време цикламеното много ми е влезнало в полезрението и направя не мога да си се начудя  Crazy До скоро ме побиваха студени тръпки, като видех подобен цвят (като цяло розовото ми носеше не особено приятни усещания  Mr. Green)
Виж целия пост
# 29
не съм модератор, обаче ужасно досадно да се четат подобни постове.

Правила на темата:
-Празни постове тип "запис","благодаря за темата", "да ви следя" се трият( както навсякъде във форума)

Сложете някой снимка с хубав грим, напишете с какво сте гримирани днес, разкажете ни за какъв продукт си мечтаете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия