Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 084
  • 723
# 30
г-жа Стихийно бедствие,да изразя огромната си благодарност за палитрата и тук в темата   bouquet
Имам проблеми с "фотото",в момента карам курс за гримьор,ще я полвам на следващия урок и обещавам да кача при поърва възможност снимки с палитрата  Hug дори да е със закъснение

Сега имам едни стари снимки за показване,надявам се да ви харесат

Скрит текст:
Виж целия пост
# 31
Днес напук на мрачното и дъждовно време съм с ярко оранжеви устни Estee lauder lipstick Wild fire  Heart Eyes и малко ретро грим на очите , черна очния линия и лек контур на горния клепач. И не се сдържах напудрих скулите леко с коледната пудра на Шанел  Blush .
Тази палитра на Шисейдо я чакам от доста време да я видя, гледах клипове с техния гримьор и направи страхотни визии с нея. Давам линк с ревю на палитрата и как може да се смесват/ наслагват цветовете за да се получат интересни цветове : http://www.thenonblonde.com/2013/09/shiseido-eye-color-bar-for-h … html#.Uo8QS9JSiSo
Мис Вал много ми допада грима ти Simple Smile
Виж целия пост
# 32
г-жа Стихийно бедствие, Аленка, благодаря за четките   bouquet
Виж целия пост
# 33
Аз съм ходила веднъж в бутика на ЕЛ в Сердика, мацката беше много естествена  Peace



Намерихте ли формата ба своето око?



При мен не толкова формата е особена, а костта, която е издадена и с наклон от външния ъгъл на окото към основата на веждите  Peace









С грим винаги се старая да обърна посоката и формата - към по-бадемова и котешка идея  Blush
Виж целия пост
# 34
Моята форма на окото е третата колона от ляво на дясно последното око. И предимно опушвам в ъгъла и правя котешка очна линия
Виж целия пост
# 35
Аз честно казано, въобще не мога да се ориентирам по такива схеми  Blush Нито формата на очите, нито на лицето мога да ги преценя...
Виж целия пост
# 36
Този характерен триъгълник при мен намирам на долния ред в средата, но нямам такова прихлюпване - случвало ми се е само при неподходяш крем за очния контур  Mr. Green

Веси, при теб на 3 ред първото око  Peace класическа форма бих казала  Peace
Виж целия пост
# 37
   Здрасти, мадами!  Sunglasses

   Пак пускам едно бързо въпросче - кое точно от лепилата за мигли DUO е най-добро, гледам, че в Ebay разнообразието е доста голямо и се чудя кое беше универсалното (ако може линк) ...?  Thinking В България ги няма, нали?
Виж целия пост
# 38
   Здрасти, мадами!  Sunglasses

   Пак пускам едно бързо въпросче - кое точно от лепилата за мигли DUO е най-добро, гледам, че в Ebay разнообразието е доста голямо и се чудя кое беше универсалното (ако може линк) ...?  Thinking В България ги няма, нали?

Синятя опаковка беше с прозрачно лепило. Имаше още мисля 2 вида - с бяло и черно на цвят лепило  Peace
В Бг и да ги има - са много по-скъпи.
Виж целия пост
# 39
В Инглот беше мисля 17-18 лв, а в МАС около 40 лв  newsm78 но не съм много сигурна в цените  Peace
Виж целия пост
# 40
Виж целия пост
# 41

представям си теб с този грим, много ще ти отива
Виж целия пост
# 42
   Е, ужас, явно ще се поръчва онлайн... Благодаря ви, момичета, страхотни сте!   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 43
Момичета, взех си Jumbo NYX молива да го ползвам за основа и съм доволна, но ми се иска и още една база. Дилемата ми е между

- NYX HD Eye Shadow Base

- Artdeco Eye Shadow Base

- MAC paint pots Painterly


Ако има нещо сходно на Catrice , Essence, Bourjois или ... също бих се радвала да го коментирате Simple Smile

Интересува ме нещо като класация Топ 3 на базите  Embarassed  Wink

Благодаря   bouquet





Виж целия пост
# 44
Предполагам ще събереш повече гласове за първата, но аз харесвам и базата на МАС много, а е и до клепач  Peace

Артдеко не съм ползвала и нямам мнение, но мисля, че си спомням повече добри отзиви з абазата в тубата - не изсъхва  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия