Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 118
  • 723
# 135
Момичета палитрата на Кларанс не си заслужава изобщо. Пълна боза. Ноооо, на Шисейдо.....
Виж целия пост
# 136
Къде се продава палитрата на Лорак и колко струва? В сайта им гледам, че е out of stock.

Само в САЩ я има, така че от и-бей се купува. С доставката стъпвала към 100лв (то вече си е стандартна цена за палитра  Mr. Green)

Аленка, усещам, че тебе скоро ще те обхване друга вълна и за това сега си в застой  Mr. Green Ще ти влезнат в полезрението разни колички, креватчета и т.н.  Flutter
Виж целия пост
# 137
Къде се продава палитрата на Лорак и колко струва? В сайта им гледам, че е out of stock.

Само в САЩ я има, така че от и-бей се купува. С доставката стъпвала към 100лв (то вече си е стандартна цена за палитра  Mr. Green)

Мерси.   bouquet
И на мене тя най-много ми харесва от нюд палитрите. Нейкид така и не ме вдъхновиха.
п.п. Видях ги. Горе-долу 65 долара с доставката, което е ОК. Вместо нова палитра на Ателие ще взема да пробвам тези.
Виж целия пост
# 138
Къде се продава палитрата на Лорак и колко струва? В сайта им гледам, че е out of stock.

Само в САЩ я има, така че от и-бей се купува. С доставката стъпвала към 100лв (то вече си е стандартна цена за палитра  Mr. Green)

Мерси.   bouquet
И на мене тя най-много ми харесва от нюд палитрите. Нейкид така и не ме вдъхновиха.
п.п. Видях ги. Горе-долу 65 долара с доставката, което е ОК. Вместо нова палитра на Ателие ще взема да пробвам тези.

Чек  Peace
http://www.fishpond.co.uk/Beauty/LORAC-Pro-Palette-5ml/0691631450335
Виж целия пост
# 139
Благодаря, Трой.  Hug
Виж целия пост
# 140

Този сайт не ми е познат - сигурен ли е  Rolling Eyes
Иначе ще е супер, ако вече може да се намери поне на нашия континент  Mr. Green
Виж целия пост
# 141
Гледам, че имат и Фейсбук и ми изглежда съвсем нормален уебсайт. До сега никога не съм се замисляла, когато съм купувала от интернет и никога не съм имала проблеми Peace
Виж целия пост
# 142
Включвам се в темата с нещо от днес. Цяла седмица бях болна и/или не се чувствах добре, но не исках да е просто "запис", а и ми е трудно да ви следя без да съм коментирала в темата, затова побързах със снимката.
Гримът е правен изцяло с една палитра на MUA.



Пробвах 5-минутния грим, но се оказа, че ми бяха нужни 6 минути и половина, затова ще правя нов, по-елементарен за по-бързо  Mr. Green Те веждите ми отнемат най-много време от целия грим  Laughing
Виж целия пост
# 143
Фокси, супер!! И на останалите момичета!! На мен този грим за предизвикателството ми отне 4 мин и половина:)
Виж целия пост
# 144
foxita, много е красиво!  Heart Eyes newsm76  Kissing Heart

За 5 мин грим - аз в петък успях да се изкъпя (косата също си я измих), облека и гримирам за 30 минути и все си мисля, че бих успяла да се нагримирам за 5.  Mr. Green До сега никога не съм засичала за колко време се гримирам. Ако нямам време, избирам вече изпробвани комбинации за да си спестя чуденето кое с кое стои добре  Wink



Виж целия пост
# 145
B&C, много ми харесваш така  Peace
Виж целия пост
# 146
Много, много, много..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 147
B&C, класика!!!
Дали е имало такова предизвикателство - примерно за ретро грим: очна линия и червено червило ... newsm78
Виж целия пост
# 148
Скрит текст:
foxita, много е красиво!  Heart Eyes newsm76  Kissing Heart

За 5 мин грим - аз в петък успях да се изкъпя (косата също си я измих), облека и гримирам за 30 минути и все си мисля, че бих успяла да се нагримирам за 5.  Mr. Green До сега никога не съм засичала за колко време се гримирам. Ако нямам време, избирам вече изпробвани комбинации за да си спестя чуденето кое с кое стои добре  Wink





Коя марка е червилото? Страхотен цвят!
Виж целия пост
# 149
...
Аленка, усещам, че тебе скоро ще те обхване друга вълна и за това сега си в застой  Mr. Green Ще ти влезнат в полезрението разни колички, креватчета и т.н.  Flutter

Всичко си имаме от баткото, ама знае ли се  Mr. Green надявам се новата мания да е  "спестяване"  Blush но в интерес на истината сега повече обмислям и по-малко се хвърлям по импулса, изключение прави само Вайс 2



Фокси - много хубаво, тръгвам към блога да гледам още снимки и да ооздравяваш  bowuu



За 5 мин. грим - на мен всичко от-до ми отнема 15 мин, мога да помисля само за очи и много елементарно до 5 мин, ако измисля - ще го направя  Blush



Момичета палитрата на Кларанс не си заслужава изобщо. Пълна боза. Ноооо, на Шисейдо.....

Мерси  Heart Eyes аз се ориентирах към по-тъмни цветове и дори само за това не ми е таргет  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия