Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 050
  • 723
# 255
Vivi4ka, за бб крема - е добре да си вземеш тестери  Peace

Радвам се момичета, аз ги избягвам - да не става досадно, пропуснах ружа, хайлайтъра и червилото   Blush

1. Руж MAC Desert rose

Скрит текст:

2. За хайлайтър ползвах светлия скинфиниш от MAC Divine Night - обаче сега си мисля, дали не го сложиш след снимките  newsm78



3. Червилото и молива са на Avon, моливът много, много ми харесва - автоматичен с цвят на устни, но малко по-тъмен

Скрит текст:





И голямата радост от днес  Heart Eyes



Доставка 12 дни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 256
Момичета и в часност Алена може би, имам наивен въпрос за компакт метеоритите - мога ли да си купя само refill и да си го държа в някаква моя си пригодена кутийка или просто в каквато и да е пластмасова кутия? Ще навредя ли на продукта?
Виж целия пост
# 257
Аленка, честита ти нова палитричка. Аз моята по спомени я поръчах преди теб, но още я няма.
Виж целия пост
# 258
Аленка, честита ти нова палитричка. Аз моята по спомени я поръчах преди теб, но още я няма.

Мерси  Blush и на Веси е дошла, сигурно всеки момент ще дойде  Blush



Момичета и в часност Алена може би, имам наивен въпрос за компакт метеоритите - мога ли да си купя само refill и да си го държа в някаква моя си пригодена кутийка или просто в каквато и да е пластмасова кутия? Ще навредя ли на продукта?

Ако е кутийка и успееш да го закрепиш  Peace

Аз имах едни компактни и като свършиха си взех рамо рефил и е в кутийята от прердишния продукт  Peace

А може и да оглеждаш за друг бюджетен продукт с такъв диаметър, така, че да ползваш само кутията  Peace
Виж целия пост
# 259
Ако е кутийка и успееш да го закрепиш  Peace

Аз имах едни компактни и като свършиха си взех рамо рефил и е в кутийята от прердишния продукт  Peace

А може и да оглеждаш за друг бюджетен продукт с такъв диаметър, така, че да ползваш само кутията  Peace

Мерси Hug А ако приемем, че визията не ме притеснява изобщо и просто го държа в обикновена кутия (не за грим), каквито човек ползва из кухнята и дома Blush? Дали ще е проблем...
Виж целия пост
# 260
То наивен въпрос, ама само рефили на компактните метеорити продават ли се, не съм срещала във Фийлюник newsm78
Виж целия пост
# 261
То наивен въпрос, ама само рефили на компактните метеорити продават ли се, не съм срещала във Фийлюник newsm78

Продава се на цвят Митик, поне аз само на тях съм виждала. http://www.escentual.com/guerlain/guerlainmakeup003/
Виж целия пост
# 262
Прочетох, че идеално пасвали в това http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1676071 и в някакъв case на Shiseido, който струвал само $7, обаче него не го намирам....

П.С. Мненията са от 2005та и 2007ма година обаче, може би затова не намирам 2ия така евтин продукт Mr. Green Ще рискувам с 1ия, а ако трябва ще се връща Rolling Eyes
Виж целия пост
# 263
Аз наскоро го мерих рефила - като диаметър - пак ще видя, че не помня - дали беше 45 мм или 55 мм и можеш да се оглеждаш за кутия от продукт с такъв размер при марки, като есенс, катрис ... подобни.

Рефилите не са дълбоки, дори по памет са доста плитки  Peace

Аз моят съм взела от escentual  Peace като ми свърши - пак ще огледам  Blush

Под домакински кутийки - не знам какво имаш предвид, но аз предпочитам да се затваря без въздух Simple Smile

По-добре си купи първия път - целия продукт и после рефили или кутия, която пасва добре  Peace За да не се прецака продукта заради една кутия  Peace
Виж целия пост
# 264
Цитат
Vivi4ka, за бб крема - е добре да си вземеш тестери  Peace

Благодаря, това смятам да направя, защото се колебая между 02 и 01   bouquet
Виж целия пост
# 265
Миналата пролет, когато аз си търсих ББ-то (тогава тониран крем) на Ланком, в България номер 01 не се предлагаше  Peace Та сигурно още е така.
Виж целия пост
# 266
Според този блог метеоритите влизат идеално в кутийката на Стила, оптимистично съм настроена Sunglasses

http://agesofbeauty.blogspot.co.uk/2013/04/product-review-guerla … n-meteorites.html



Мисля довечера да направя безумието и да похарча £10 за кутийка и £28 за метеоритите Blush Само половинката да не разбере...

Сега трябва да си харесам и някакъв много лек ФДТ или ББ крем за смесена и чувствителна кожа, който да има покривност, но малко и като цяло да придава здрав вид на кожата Tired
Виж целия пост
# 267
Пробвай ББ-то на Ланком  Peace , а информацията за кутийката ще е полезна и на останалите  Heart Eyes  bouquet



Цитат
Vivi4ka, за бб крема - е добре да си вземеш тестери  Peace

Благодаря, това смятам да направя, защото се колебая между 02 и 01   bouquet

Аз пробвах 02 - преди време и направо мис е видя много бял  Crazy Crazy сега ми е супер, явно паралелът с Филорга е поставил ситуацията така, но тези кремове и се адаптират към кожата, така, че - за мен е удачна опция  Peace
Виж целия пост
# 268
Salted caramel не е ли по лесно да си поръчаш рефила, като ти дойде да се огледаш за кутийка.
Взимаш рефила, отиваш в някакъв китайски магазин и си избираш някаква пудра за два лева, внимателно с ножа или нещо остро подхващаш рефила на пудрата, вадиш я и хвърляш в боклука. На дъното на кутийката капваш или лепило или топъл силикон и захващаш твоя рефил.
Виж целия пост
# 269
Момичета и в часност Алена може би, имам наивен въпрос за компакт метеоритите - мога ли да си купя само refill и да си го държа в някаква моя си пригодена кутийка или просто в каквато и да е пластмасова кутия? Ще навредя ли на продукта?

Направих този номер, не ми се даваше двойна цена заради кутийка. Рових в интернет и намерих една пудра с рефили на Стила. Купих само кутията им ( около $10) и рефил на метеорити Вояж.
Кутията е лека, рефила влиза перфектно вътре, а в самата кутия отдолу има и празно място за четка от типа на тези плоските ( Беж има таква).



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия