Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 046
  • 723
# 285
   Здравейте пак, момичета!

   Моля, ориентирайте ме откъде да си купя / поръчам дегримьора на Lancôme - Bi-Facil, на най-ниска цена? Бих се радвала, ако препоръчате реален магазин или поне бг онлайн такъв, за да не се налага да чакам много, но, ако цената е значително по-ниска, може да споменете и чуждестранен сайт, в случай, че се сещате.

   Благодаря ви!   bouquet
Виж целия пост
# 286
Не мога да подскажа с изгодна оферта, но тъй като за години това ми е бил любимият дегримьор - наскоро попаднах на бюджетна алтернатива  Peace - марката е No7 на Boots - поръчах от ибей - тройкa  Peace Изглежда така  Peace



Доста момичета харесват и двуфазния на Mixa, но аз не съм сред тях  Blush
Виж целия пост
# 287
   Аленка, както винаги мила и отзивчива! :*  Hug
Виж целия пост
# 288
Привет момичета   bouquet
Да се изкажа за спиралите и аз  hahaha  Ще ви кажа кои от високия клас си заслужават според мен:
Volume Effect Faux Cils Noir Radical - YSL
Hypnôse Volumising - Lancôme
High Impact Extreme - Clinique
Diorshow Iconic Overcurl - DIOR
Sumptuous Extreme - Estee Lauder


Всичко останало за мен не струва парите си.
Също така новата на Буржоа (с въртящата четка) е много добра.

И за да не е само даване на акъл  hahaha
Скрит текст:

Много моля да не обръщате внимание на задрямалото ми оЧо и на не-добрите вежди.... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 289
Ето и вчерашното ми гримче:


maria_m , супер грим  Flutter
А щом казваш, че и "въртеливата" на Буржоа е добра, значи ще се пробва. И на мен ми изглежда хубава на първи поглед  Crazy
Виж целия пост
# 290
Привет момичета   bouquet
Да се изкажа за спиралите и аз  hahaha  Ще ви кажа кои от високия клас си заслужават според мен:
Volume Effect Faux Cils Noir Radical - YSL
Hypnôse Volumising - Lancôme
High Impact Extreme - Clinique
Diorshow Iconic Overcurl - DIOR
Sumptuous Extreme - Estee Lauder


Всичко останало за мен не струва парите си.
Също така новата на Буржоа (с въртящата четка) е много добра.

И за да не е само даване на акъл  hahaha
Скрит текст:

Много моля да не обръщате внимание на задрямалото ми оЧо и на не-добрите вежди.... hahaha hahaha hahaha

Това за спиралите е много относително  Peace В крайна сметка всички имаме различни мигли, така че няма универсална форума за това, коя е най добрата спирала  Peace
 Грима ти е хубав и окото също ... обаче веждата .... бързо да грабваш пинсетата  Grinning ще ти отнеме само 2 мин Peace
Виж целия пост
# 291
Каква е тази въртелива на Буржуа  Rolling Eyes

Веси, голямо светене е било  Blush



maria_m, ползваш ли някакъв ограничител за външния контур на грима - рязката линия или почистваш после?
Виж целия пост
# 292
Да, относително е за спиралите и всичко зависи от миглите. Просто изброих тези, които не слепват миглите, не се ронят и не цапат под окото.

Аленка, ето тази
Скрит текст:

Иначе за външния контур от един клип видях една мацка да си лепва тиксо  Whistling  Пробвах и мнооооого ми хареса. Аз иначе не мога да го направя толкова ясен и чист контур, предвид това, че се гримирам с пръсти.
Виж целия пост
# 293
Мерси  Blush явно не съм я разглеждала  Blush
Виж целия пост
# 294
Типично е за арабски грим, гримерите на ревютата често ползват специални подложки, обаче в ежедневието повечето ползват тиксо, аз от Джимбо бях си взела ролка хартиен лекопласт ( представа си нямам за какво се ползва) с него правя по щадящ е за кожата. Утре ако има интерес ще снимам
Виж целия пост
# 295
хартиен лекопласт ( представа си нямам за какво се ползва)

За същото само , че с други бои и други повърхности  Grinning
Виж целия пост
# 296
Аз ...ако Ви кажа какво ми хрумна преди няколко дни Simple Smile Малкият има една книжка с ваденки - всичките са залепени, но остана бялото около тях, което пак е залепващо се, но няма картинки - та мога да си режа и ползвам  Mr. Green

Понеже не съм правила такъв грим - ще ми бъде интересно  Blush
Виж целия пост
# 297
Аленка, Maximizer-а от къде го купуваш? и Метеоритите кой е по-добрия вариант - перли или компактния?

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 298
Аз предпочитам компактни  Peace

Максимайзера - първия път го взех от англ. сайтове, сега от Сефора  Peace
Виж целия пост
# 299
Аз предпочитам компактни  Peace

Максимайзера - първия път го взех от англ. сайтове, сега от Сефора  Peace

В БГ има ли някъде компактни? Днес от Прити ми отговориха, че нямат Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия