Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 072
  • 723
# 555
Иве  мерси  Blush

А  Rolling Eyes защо да е голяам лъжица  Rolling Eyes newsm78 Я хващай четките  Heart Eyes Hug



Фокси  Heart Eyes м Heart Eyesного готино е станало и холограмният ефект се вижда идеално, дори ме озадачи  Peace

Ще го потърся този Глам Шайн  Heart Eyes А сенките с четка ли? Над тях сложи ли пак глос?  Rolling Eyes

Сенките - с четка за сенки без да слагам наново глос отгоре. Просто се опитах да направя добре преливката, за да няма резки граници и в средата да си остане само цвета на глоса.

Цвета е 81 Gold toffee
Виж целия пост
# 556
Момичета моля за помощ, не мога за съжаление да си поръчам оригинала, затова ви моля за алтернатива.
Ето как изглежда червилото Mystic Plum
Скрит текст:

На "ЕЙВЪН" - Oxford Wine или Wine with everything (от серията Улра Калър Рич)

Аз не съм много доволна от този цвят...Поне при мен, някак не се нанася равномерно и стои на "петна"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 557
Веси на Авон ли не си доволна?
Виж целия пост
# 558
Много интересно - отново отзив за неравномерен цвят на ейвънско червило  - аз имам много техни и никое не ми стои на петна, докато ето - и при Веси, и при Troy .... има такъв проблем  с различни цветове и серии newsm78

Ако е до партида - аз явно не съм уцелвала  Rolling Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 559
Да, този цвят Oxford Wine при мен стои неравномерен  Rolling Eyes От същата серия имам Perfect Red и нямам проблем с него.
Виж целия пост
# 560
Алена, а твоето червило от грима на предишната страница кое е?
Виж целия пост
# 561
Ето я моята "униформа" (много ме кефи как звучи Grinning) в случаите, когато не съм бежово-кафява.



Фокси, как и с какво я правиш тази очна линия?
Аз днес си купих лореалската (гел) и пробвах да направя нещо като твоята, но докато ги наместя двете еднакви и стана някакъв хард пин-ъп.  Blush Накрая се престраших и излязох така, но преди малко като се прибрах видях, че очната линия ми се е отбелязала на клепача.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 562
Алена, а твоето червило от грима на предишната страница кое е?

Моето е Coy Copper на Avon и вече повече от месец съм все с него - много плътен и равен, хубав цвят при мен  Peace

Харесах го на картинка и се озадачих, че в един руски блог беше описано, че е прозрачно и неравномерно, а при мен няма нищо такова, ето то нета:



В ляво:







От друг източник:

Виж целия пост
# 563
Фоксита, кажи и за фон дьо тена, кожата ти изглежда порцеланова!!! Едва ли е само от снимката....
Виж целия пост
# 564
Алена, а твоето червило от грима на предишната страница кое е?

Моето е Coy Copper на Avon и вече повече от месец съм все с него - много плътен и равен, хубав цвят при мен  Peace


благодаря! харесва ми върху теб, но се замислям дали ще ми хареса върху мен и още повече - имам ли нужда от нови червила?  Thinking
Виж целия пост
# 565
ох, ето го и отдалече ... дано тъмното ми прикрие малко падналия клепач...утре ще пробвам

Виж целия пост
# 566
Алена, а твоето червило от грима на предишната страница кое е?

Моето е Coy Copper на Avon и вече повече от месец съм все с него - много плътен и равен, хубав цвят при мен  Peace


благодаря! харесва ми върху теб, но се замислям дали ще ми хареса върху мен и още повече - имам ли нужда от нови червила?  Thinking
Ще го взема - като се видим  Peace

Аз 1 година го пренебрегвах, защото бях чела, че е прозрачно, обаче - при мен е плътно  Peace
Виж целия пост
# 567
Ето я моята "униформа" (много ме кефи как звучи Grinning) в случаите, когато не съм бежово-кафява.
Скрит текст:


Фокси, как и с какво я правиш тази очна линия?
Аз днес си купих лореалската (гел) и пробвах да направя нещо като твоята, но докато ги наместя двете еднакви и стана някакъв хард пин-ъп.  Blush Накрая се престраших и излязох така, но преди малко като се прибрах видях, че очната линия ми се е отбелязала на клепача.  Twisted Evil

О, тази конкретно (а и по принцип за ежедневния ми грим) е просто молив, който е съм опушила (размазала) с рencil четка или от онези с накрайник като гумичка.. За обикновен ежедневен грим изобщо не се старая.  Другата очна линия в по-изпипаните гримове, които показвам е течна с твърд писец на Импала. Но от доста отдавна искам да си купя гел-очна линия. Да видим кога ще е...

Фоксита, кажи и за фон дьо тена, кожата ти изглежда порцеланова!!! Едва ли е само от снимката....

От снимката е. Не се оплаквам от проблемна кожа, но си имам няколко по-видими порички и две фини бръчици на челото. Фон-дьо-тените, които ползвам са различни, но най-много използвам Bourjois flower perfection. Имам два Шанел, но тях много си ги пазя и просто за ежедневен грим ме е жал да ги използвам Laughing Те са другите, които много харесвам.

Споменах, че всичко е от снимката. Направих си рефлектор-самоделка специално заради снимките за блога Laughing Ама ми върши чудна работа! Simple Smile Визуално гладката кожа на снимките е резултат именно от него.

Виж целия пост
# 568
Алена, а твоето червило от грима на предишната страница кое е?

Моето е Coy Copper на Avon и вече повече от месец съм все с него - много плътен и равен, хубав цвят при мен  Peace


благодаря! харесва ми върху теб, но се замислям дали ще ми хареса върху мен и още повече - имам ли нужда от нови червила?  Thinking

Червилото е доста тъмно и нетрайно  Peace
Виж целия пост
# 569
тъмното не ме притеснява, сега съм се чалнала на такава вълна, но трайността определено ми се ще да по-голяма  Crossing Arms
благодаря и на теб!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия