Хероинова зависимост

  • 13 681
  • 92
# 45
  Благодаря на всички включили се   bouquet  Нямам намерение да се отказвам искам да го накарам да се откаже знам че ще е трудно но по-ще ми е трудно да загубя близък човек за някаква си дрога. Той самия ми обяснява че не било възможно да се излекува и нямал да се справи с живота си затова да го оставим намира....Ние сме в чужбина той е бил веднъж в клиника било е през 2008 има бивша съпруга и дете което не е виждал от години казва че не иска да я вижда защото се срамува от себе си и щял да изплаши детето а и не може да го заведе в тях защото там дори легло няма в момента а бившата жена не иска и да чуе да му го даде да излезе с детето. Снощи ме пусна да вляза в апартамента където живее говорихме си разбра че му мислим само доброто аз и съпругът сми сме му единствените близки хора които не вземат наркотици той е роднина на съпругът ми и се познаваме от много години. Разкошен човек е интелигентен образован начетен защо тръгна по този път просто ужасно е да го гледаш отстрани какъв беше какво е сега. много ме боли  Cry  Няма СПИН има последн изследвания от преди 6месеца той не дели спринцовки с никой .
 
Виж целия пост
# 46
jewel11
Няма какво да направиш, наистина няма.
Първоначално реших да потърся телефони на рехабиталиционни звена и разни комуни, но...вие сте в чужбина.
Виж целия пост
# 47
Физическата зависимост  е преодолима , после идва истинската борба ,но щом сте до него вече сте му много в помощ . Малко по-малко да започне да се връща към нормалния начин на живот . Успех ви желая.
Виж целия пост
# 48
Той не иска и да чуе за лечение  Sad

Не очаквай промяна тогава.
Виж целия пост
# 49
Jewel11,нормално е да не иска да се лекува.Това не е фактор,психиката на зависимия е различна-10cent го е обяснила много правилно.Изпращам ти линк на една терапевтична общност,който мисля ще ти бъде от полза-http://www.phoenixhousebg.com/share.php.
Консултирай се със специалисти или в специализирани форуми и продължавайте да го подкрепяте  Peace
Виж целия пост
# 50
  Момичета искам да споделя че нашия човек започна да се интересува от това което му говорим! Надежда има! Каза че и на него му е писнало вече . не е супер мотивиран все още но започна да се замисля за лечение утре ще дойде у дома ще седнем на компютъра и заедно ще търсим възможности и инфо по въпроса поне за това успях да го навия друго не е обещавал но надежда има!  Praynig   
Виж целия пост
# 51
  Момичета искам да споделя че нашия човек започна да се интересува от това което му говорим! Надежда има! Каза че и на него му е писнало вече . не е супер мотивиран все още но започна да се замисля за лечение утре ще дойде у дома ще седнем на компютъра и заедно ще търсим възможности и инфо по въпроса поне за това успях да го навия друго не е обещавал но надежда има!  Praynig   

Възхищавам ти се и никак не ти завиждам....
Питай го дали е чувал за "крокодил"....
Виж целия пост
# 52
Няма как да не е чувал за "крокодил", дано не стигне до него.
Виж целия пост
# 53
 Много се радвам, че има някаква надежда! Вие къде живеете в чужбина?

 
Виж целия пост
# 54
Успех! Само мога да предполагам колко ще е трудна борбата, но се радвам, че началото е поставено и вече има някаква надежда. Hug
Виж целия пост
# 55
  Момичета искам да споделя че нашия човек започна да се интересува от това което му говорим! Надежда има! Каза че и на него му е писнало вече . не е супер мотивиран все още но започна да се замисля за лечение утре ще дойде у дома ще седнем на компютъра и заедно ще търсим възможности и инфо по въпроса поне за това успях да го навия друго не е обещавал но надежда има!  Praynig   

Възхищавам ти се и никак не ти завиждам....
Питай го дали е чувал за "крокодил"....

Това и да е популярно в Русия си остава там. Много сензации, много нещо
Виж целия пост
# 56
Вижте комуната на Желяз.

Но е много трудно.
Аз едно време много се завирах по такива среди.
Имаме един приятел, който едно време е бил на херо, после в комуна, после жена, деца, обаче жена му го напусна и пак започна - хапчета, да пие. Може и да е взимал, не знам със сигурност.
И се криеше от мъжа ми, а се виждаха всяка вечер.
После пък се случи друго, та съвсем се стресна и спря. Дано да е завинаги.
Виж целия пост
# 57
  Здравейте отново  Hug  Днес беше у дома преди малко си тръгна дойде към 10 сутринта и не можа да издържи  досега без да се инжектира отиде в тоалетната заключи се и седя 40мин там... Поговорихме си той ми каза че се инжектира по 5 пъти на ден...Направо не вярвам възможно ли е такова нещо?Как така по пет пъти на ден?Това е страшно просто.Стана ми много мъчно.Звънях на здравната каса и ми казаха че лечението се поема от тях ние сме в Германия може би ще се наложи няколко неща да се заплатят но медикаментите и престоя в болницата се поемат от касата.Иначе би струвало над 30хиляди евра които ние не можем да дадем. Записахме час за консултация при терапевт той обаче нещо се дърпа засега уж иска но уж не иска не го знам какво му е на главата.Надявам се да не изчезне точно в деня преди консултацията че се чака дълго за часове и ще ни забави ненужно...Много много искам да се оправи Praynig
Виж целия пост
# 58
Знаеш ли, човекът очевидно няма желание да се лекува, а по-скоро иска да ви угоди на вас, защото вижда желанието ви да му помогнете. Но без негово желание няма да се получи  Tired
5 пъти не е толкова много за 24 часа
Виж целия пост
# 59
  Добре,че сте в Германия!
 Тези 30 000 ще са разходи само за 1 месец престой, а на него може и година да му трябва, оставете ги тези сметки.
  Не се шокирай от петте боцкания на ден, нормално е това,има хора и по на често го правят.
   Ще ти пиша ЛС и аз съм в Германия и в момента този въпрос ми е много актуален, мисля че имам полезна информация за вас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия