Калории броим, здравето ценим и кила топим! - тема 10

  • 50 867
  • 752
# 150
Хора, благодаря ви Simple Smile Нещо забегнахте, надявам се семейно с приятни емоции Simple Smile

Калака, защо така? Аз честно казано не намирам голяма разлика в сайта  newsm78 Както и да е. Пожелавам ти успех  Hug  bouquet Много успехи през новата година!!!!!!

Да дам малко отчет :

на 19ти не тренирах (е ок, само 20 мин. упр. за дупе...)  и изядох 1600 кал. като първи ден в София, здравословни храни

на 20ти тренирах 2 часа тичане и малко упр с тежести, 1000 кал. някъде изядени от яйца, ябълки, орехи, печена тиква

на 21ви тренировки 2 часа, после 1 час упр. на постелка, 1200 кал. от салата Табули неовкусена, 1 яйце и половина, няколко ябълки, 2 шепи орехи, 1 парче печена тиква


Не спазвам турбо плана, защото ми е трудно със семейството и пълния хладилник 24/7. Свикнала съм на по-различно ежедневие. Но ще се опитам точно дните преди 25ти да намаля количеството, за да ми се свие талията още повече. Не знам дали съм отслабнала, нямам кантар. Чувствам се подута заради ПМС и знам, че е вода. Купих си от аптеката един сироп за отводняване и мисля, че действа, но е УЖАСЕН на вкус!!!!!

Спирам с манията, вече тръгвам по магазините да си облека новото дупе. Всички вкъщи казаха, че съм доста отслабнала, но аз искам още мъничко и това ще сторя от 1ви януари активно. До 31ви ще съм 1000-1200 кал.,, тренировки, когато може (всеки ден до 25, после не знам) и така Simple Smile

Весели празници и благодаря за всички мили съвети, които получих и за подкрепата и мотивацията, която споделихме през последните 2 месеца. Бъдете себе си и обичайте! Страстно! Simple Smile




Виж целия пост
# 151
na_visok_tok_s_kok - Прекрасно изпълнение на турбо-плана! Показно! Браво на теб!   bouquet  bouquet  bouquet

Весели празници на теб и всички в темичката!  Flutter Hug Peace
Виж целия пост
# 152
Привет още съм тук  Simple Smile Дано запазят старият вид поне на темите. От новия ми се гадеше докато четях  Confused

и аз забелязах, че темата леко замря, но предполагам след празниците даже ще има и нови попълнения Simple Smile

na_visok_tok_s_kok
много е приятно чувството след отслабване да смениш гардероба....аз съм далече от това, но както знаете не си давам много зор.
Искам до края на февруари да съм свалила още 3 кг
Виж целия пост
# 153
Аз съм си заплюла място след НГ!  Mr. Green Вече имам половин кг в плюс, което е цяло чудо, като имаме предвид храната, която поемам! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 154
Благодаря, Маями!  Hug Hug И на теб! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Калака, ще се справиш, 3 кг за един месец е супер темпо! Simple Smile Да, така е. Аз не го сменям напълно, но поне каквото и да облека ми седи добре. Даже се изтипосах с един тесен клин и високи обувки : не са ми от най-слабите краката, но поне са много стегнати и нищо не виси. За Германия съм слаба, за България приятно сочна  Laughing Mr. Green

Непокорна, внимавай, че то тялото си замества водата с мазнинки и изведнъж може да трупнеш 2-3. Поне при мен така се е случвало : тъпча, тъпча, не казвам и изведнъж хоп : балон. :Д Но пък ти си по-опитна от мен, така че предполагам внимаваш   bouquet  bouquet Peace

Аз си вписвам вчвра :

1600 кал. от много храни : орехи, ябълки, парче кашкавал (прояждам сирене и почна да ми харесва! Много съм щастлива Simple Smile ), 1 лъжица мед, салата моркови, домати, раставици, пиле на фурна със зеленчуци, яйца, 90% линдт шоколад, 1 пълнозърнеста бисквита Simple Smile

+ час и половина на пътеката : 800 кал.
+ 30 мин. упр. за дупе и крака с тежести на машините
+ ходене по магазините

Днес :

800 кал. от 2 шепи орехи, малко парче кашкавал, малко парче свинско филе, краставици 2 бр

2 часа на пътеката : 1200 кал.
упр. за дупе и крака и корем : 300 кал.
+ ходене по магазините (по-късно)

Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Хах, хора, опропастих диетата. Премерх се на кантара и бях 60 кг с дрехи и преди цикъл ( на кантара на една приятелка). Станаха ми едни дънки 34 размер, само не можах да ги закопчая без да ми излезнат паласките. И се успокоих, изядох 3 парчета баница, 6 чаени бисквити и няколко бонбона в рамите на 3 часа и с това изгорени=погълнати днес. Просто аз съм едно прасе. :Д

 hahaha

Нищо, ще се опитам да замажа. И повече няма да се меря.
Виж целия пост
# 156
24.12.

закуска : 4 палачинки с шоколад и орехи + малко линдт
довечера : печена тиква, салата

Всички излишни калории + тези от вчера са разкарани с 3 часа ходене по наклон на пътеката :
3Х840= 2520  Crazy  Sunglasses

Качих вода, водата ми гори от солта, която погълнах, но тва е живота.



Виж целия пост
# 157
na_visok_tok_s_kok - По един изключително нормален начин си постигна КГ.... Постоянството е чудесен ключ за тази врата! Simple Smile

Ще очаквам и след НГ още посетителки тук да преминат уверено през НЕЯ......  Hug

Непокорна - Ще те спасяваме ку требва, след НГ, нема страшно!  Flutter

По Празниците, си мислете за самия Празник! Ако ви помага, мислете позитивно, че богатата и разнообразна трапеза е необходима за Празниците и че вие ще се справите успешно със всякакъв вид разнообразна храна и ястия.....  Twisted Evil

Веселку & приятно празнуване!  Peace  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 158


Непокорна - Ще те спасяваме ку требва, след НГ, нема страшно!  Flutter



Разчитам на теб!!!  Laughing
Виж целия пост
# 159
Весела Коледа, банда, с пожелание за много здраве и малко качени килограми  bouquet
Виж целия пост
# 160
ЧНГ на броящите тук! И на желаещите да се позавъртят у темичката - тоже!   Simple Smile Живо, здраво и нискокалорийно през цялата 2014 г.! С всичките приятни емоции и добри последствия от това!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 161
Честита нова година Simple Smile
Дано да е по успешна от старата  Praynig

Още не съм настроена за намалени калории, но мислям, че ми е простено. Хванах някакъв вирус с повръщане преди новата година и още се възстановявам  Sick 
Виж целия пост
# 162
Честита Нова Година!
Само хубави неща да ви се случват!  Hug

След натрупаният с празници Декември, сега се надявам, че ще успея да завъртя колелото в правилният ритъм.  Grinning
Виж целия пост
# 163
Честита да е новата година! Дано донесе повече здраве, радост и успехи! Пожелавам ви една наистина щастлива и ползотворна година!

Завръщам се в редиците! Този път и с редовен ... спорт  newsm78  hahaha добре де, разходки и йога   Mr. Green
Реших, че започвам от новата година, сиреч от вчера  Sunglasses С храната не се справих (~2000ккал), но повървях час и правих упражнения  Peace
Разликата този път е , че храната ще е диетична за цялата фамилия  Laughing
Виж целия пост
# 164
Завръщам се в редиците! Този път и с редовен ... спорт  newsm78  hahaha добре де, разходки и йога   Mr. Green

did_ka - Никак не е малко!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия