кога се прави кравайче

  • 4 287
  • 33
Моля да ме извините ако има друга такава тема ще махна тази
няколко пъти вече нашето момче се пуска сам по скоро аз го пускам и той стои стои прав и тръгва след 5 до 8- 9 крачки пада по колене и почва да лази. това ходенели е и кога се прави прищапулка
Виж целия пост
# 1
Прощъпулник се прави, когато детето може да върви стабилно. След около седмица-две при вас може би, ти сама ще усетиш. Тогава правиш питка с украса бебешки краченца, търкулваш я пред детето и то да се затича след нея. След това си избира предмети от наредените и се "гадае" за бъдещата му професия, ядете, пиете и така  Mr. Green има много инфо в нета.
Моето момче ходи вече стабилно, но аз ще го правя на 4-ти декември, че чакаме на мъжо брат му да си дойде от чужбина, за сега само репетирам за питката  Grinning
Виж целия пост
# 2
Здравей, аз миналата седмица правех питката, но го изчаках да се закрепи и да започне да си ходи по-продължително, за да може ходейки да стигне до предметите. newsm30 Но както си решиш имам позната, която прави прощапулника, когато малката направи 1-2 крачки и пълзейки отиде до предметите. Когато и да го направиш не е грешно  Grinning, скоро ще започне и бягането Wink
Виж целия пост
# 3
Прощъпулник се прави, когато детето може да върви стабилно. След около седмица-две при вас може би, ти сама ще усетиш. Тогава правиш питка с украса бебешки краченца, търкулваш я пред детето и то да се затича след нея. След това си избира предмети от наредените и се "гадае" за бъдещата му професия, ядете, пиете и така  Mr. Green има много инфо в нета.
Моето момче ходи вече стабилно, но аз ще го правя на 4-ти декември, че чакаме на мъжо брат му да си дойде от чужбина, за сега само репетирам за питката  Grinning
значи  Rolling Eyes сега само питката  Laughing а да почвам репетициите за кравайчето докато той тренира ходенето  Thinking макар че си мисля че като види питката на земята ще клекне да лази долу при нея
Виж целия пост
# 4
Не, няма, защото като започне да ходи стабилно ще му стане като фикс-идея да ходи и то като големите. Моя малчо вече почти не пълзи, гледа все да ходи.
Скрит текст:
ай да се изфукам с репетиционната ми питка  Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 5
Не, няма, защото като започне да ходи стабилно ще му стане като фикс-идея да ходи и то като големите. Моя малчо вече почти не пълзи, гледа все да ходи.
Скрит текст:
ай да се изфукам с репетиционната ми питка  Wink
Скрит текст:
запрятам ръкавите за питката пък то детето ще си проходи  дали сега дали на кравайчето няма къде да иде пипнала съм го  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
stefi_sv твоята питка, не е репетиция, направо си е шедьовър  smile3501
Виж целия пост
# 7
stefi_sv твоята питка, не е репетиция, направо си е шедьовър  smile3501
незнам за stefi_sv но доста репетиции ми стават на мен и тортата реших да правя аз а рд е другия месец като гледам маи се задават доста килца отгоре от репетиции генерални репетиции та накрая реални торти и питки  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
mistas, само не разбрах какво имаш предвид под кравайче  newsm78 Това за годинката ли се прави
Скрит текст:
То като сме тръгнали да се похваля с тортата за РД, която спретах за момчето ми.  Не се учудвай, че украсата е мотор, истински бащичко е от сега  Laughing Два дена отливах мотора от шоколад, за да го напасна визуално към бащиния му мотор  hahaha
Скрит текст:
Тортата е наистина супер вкусна и се приготвя много лесно и бързо. Ако искаш мога да ти пусна рецептата на ЛС. Аз използвах две дози и половина и трябваше да режа блатовете отстрани, за да влезе в хладилника  ooooh!
Виж целия пост
# 9
mistas, само не разбрах какво имаш предвид под кравайче  newsm78 Това за годинката ли се прави
Скрит текст:
То като сме тръгнали да се похваля с тортата за РД, която спретах за момчето ми.  Не се учудвай, че украсата е мотор, истински бащичко е от сега  Laughing Два дена отливах мотора от шоколад, за да го напасна визуално към бащиния му мотор  hahaha
Скрит текст:
Тортата е наистина супер вкусна и се приготвя много лесно и бързо. Ако искаш мога да ти пусна рецептата на ЛС. Аз използвах две дози и половина и трябваше да режа блатовете отстрани, за да влезе в хладилника  ooooh!
ами някои му казват кравай други късче други прощапулка мисля че за едно и също говорят и знам че се прави като проходи ама не знам кое се смята за проходжане и нз кога да го направа
Виж целия пост
# 10
Щом детето се пусне, според мен трябва да се направи.  Peace
Виж целия пост
# 11
Щом детето се пусне, според мен трябва да се направи.  Peace
и на мен така ми казаха... едва ли не направи си ми заповядаха  Laughing бабите и другите мами  Hug
Виж целия пост
# 12
Щом детето се пусне, според мен трябва да се направи.  Peace
и на мен така ми казаха... едва ли не направи си ми заповядаха  Laughing бабите и другите мами  Hug
Днес е хубав ден, неделя е, празник е, ако имаш възможност, още не е късно. Направи я и в ранния следобед ще я раздадеш.  Hug
Виж целия пост
# 13
Щом детето се пусне, според мен трябва да се направи.  Peace
и на мен така ми казаха... едва ли не направи си ми заповядаха  Laughing бабите и другите мами  Hug
Днес е хубав ден, неделя е, празник е, ако имаш възможност, още не е късно. Направи я и в ранния следобед ще я раздадеш.  Hug
не трябва ли в сряда.... Thinking Thinkingпоне така казаха бабите де нз неразбирам  newsm78
Виж целия пост
# 14
Оооо, не знам. Явно във всеки район на страната е различно.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия