Другите поръчани вече неща са комплект с тенджерки - дървени и шейна
Останалите ще дават пари
Останалите ще дават пари
По-добре да се купуват по-високите.
Бузан има това от РД-то си и все още не се светва как се язди, а само си го бута и му е точно на височина
А Бузан не е от ниските отива към 80 см вече. 

доста деца се забавляват да слагат нещо вътре, да вадят, бутат и т.н.

доста деца се забавляват да слагат нещо вътре, да вадят, бутат и т.н.
А за паричките, знаеш добре, че изборът е голям, а цените всякакви от 20 лв до 150 лв.
Ако визираш точно тези два модела, които stefanel е публикувала - да, имаш право. 
А за паричките, знаеш добре, че изборът е голям, а цените всякакви от 20 лв до 150 лв.
Ако визираш точно тези два модела, които stefanel е публикувала - да, имаш право. 
. В болницата на Зарчето много му харесаха дървените столчета, обаче аз повече клоня към пластмасовите
И варианта за скачени стол и маса също обмислям, ама май не е много удачно.
Предполагам и в Джъмбо ще има все нещо, скоро ходих да купя подарък от там, но изобщо не се светнах да поогледам за нещо като за Дани.
Препоръчани теми