Pumpkin Patch - една новозеландска приказка!

  • 75 981
  • 583
# 330
Аз имам една поръчка от преди Великден. Нямам мейл от тях, че е изпратена. Писах им, преди празниците, с въпрос какво се случва. Отговориха ми, че след празниците ще ми я изпратят. При превозвача е отбелязана, като получена, но имам една поръчка от Асда, разделена на две и втората част изпратена няколко дни по-късно и си мисля, че нея са отбелязали като получена от РР. Парите са си дръпнали отдавна. Днес камионът трябва да пристигне, предполагам, че на 07.05 най-рано ще започнат да раздават и ми е много интересно какво е пристигнало.
Виж целия пост
# 331
Наистина са много странни. Аз имам поръчка направена на 15.04. Още на следващия ден я пратиха за УК и вече пътува с превозвача към мен. Ще пристигне на 02.06. Направо не знам защо така се мотаят с вашите пратки.
Виж целия пост
# 332
Според мен не се мотаят, изпращат си ги , само че не изпращат мейли.
Виж целия пост
# 333
Според мен не се мотаят, изпращат си ги , само че не изпращат мейли.

Именно, онзи ден взех от превозвача поръчка от 9.04. без никакъв мейл за изпращане.  Peace
Виж целия пост
# 334
Ех, предпочитах и моята да е без мейл, ама да е тук...а не с трак № от 2 куриерски фирми и да я няма.
Виж целия пост
# 335
Ех, предпочитах и моята да е без мейл, ама да е тук...а не с трак № от 2 куриерски фирми и да я няма.
Твоята са я прехвърлили към Йодел в Англия, нали така беше  newsm78 Ако е така, пиши им на тях, тормози ги, че те са много зле. Мои приятели англичани преди 1-2 години ми разказваха,че всички са пропищели от Йодел, и те включително. Момчето много се възмущаваше за някаква объркана доставка   Confused
Виж целия пост
# 336
Вчера чатих с представител на Parcel2go (По референция от Yodel Neighbour 24, може и при тях да се проследи) - няма информация за моя пакет и препоръчаха изпращача да се свърже с тях...
И аз смятам, че продавачът е отговорен за това, а не аз да правя разследване.
Виж целия пост
# 337
Получих малко дрешки, от всичко съм доволна:
-яке, размер 7 години, на моята почти 4 годишна девойка и става, има лек аванс -
якето от вътре е подплатено с полар, т.е. е за по-студени дни.
-кецки ук 12, огромни са , остават за след 1 година поне
-джапанки за лятото/морето ук 11-
- 3/4 клин, размер 5
- клин, размер 5, страхотен е, дебел, но не ватиран - , вече е изчерпан в сайта
- 3/4 клин размер 6 - , и този не го намирам в сайта.
Ако някой иска реална снимка или размери да каже.
Виж целия пост
# 338
Получих малко дрешки, от всичко съм доволна:
-яке, размер 7 години, на моята почти 4 годишна девойка и става, има лек аванс -
якето от вътре е подплатено с полар, т.е. е за по-студени дни.

Може ли реални размери?
Виж целия пост
# 339
Извинявай за късния отговор, ето размери:
-от рамо до рамо - 28 см.
-от мишница до мишница - 36см.
- при ханш 31 см.
- ръкав от рамо 48 см.
-ръкав от мишница - 35 см.
Според мен размер 7 г. е за около 115-120 см. дете
Виж целия пост
# 340
Там някъде май, около 120, което е почти за 7 г, така че горе-долу е толкова. Друг е въпросът, че напоследък ги правят къси с дълги ръкави обаче.
Виж целия пост
# 341
Аз получих един дефектен артикул. Писах им мейл преди 4 дни с прикачени снимки на скъсаните маратонки, но и до ден днешен ни гък, ни стон. Вие имали ли сте проблем с комуникацията с тях при рекламация?
Виж целия пост
# 342
Здравейте,
на първа страница пише, че често има когове за безплатна доставка, моля ви да кажете къде се проверява за такива кодове?
Виж целия пост
# 343
Тази информация се съдържа в началната страница на сайта.
Виж целия пост
# 344
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия