Pumpkin Patch - една новозеландска приказка!

  • 75 981
  • 583
# 345
http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S3CS60011/col/FIRECRACKR/ … mmer-fashion/boy/
Хубави ли са? Дали спарват крачето?
Виж целия пост
# 346
Всички гуменки спарват Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Да споделя за моята поръчка. Върнала се е при тях. Парите - при мен, но след тел. разговор, защото ми беше изтекла вече картата. Поръчах си отново на по-ниски цени дори, но без суичъра. Ето проследяването - след месец и нещо се е върнала при тях. Delivered On : Wednesday, May 14, 2014 12:00
Signed By : Patch Returns Dept

http://www.eretaildistribution.co.nz/etrack.html?cn=XERD1461129N89DJ000
Виж целия пост
# 348
Здравейте,
Преди седмица направих поръчка. Вероятно не е имало достатъчно пари по сметката, поради което след три дена получих мейл, че не е минало плащането и ако все още желая да получа поръчката да се свържа с тях на съответния телефон или след 5 дена поръчката ще бъде канселирана. Писах им два пъти, че искам да ми изпратят поръчката, но никакъв отговор от тях. Няма ли да направят нов опит да си изтеглят парите или задължително трябва да се свържа с тях по телефон? Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 349
Много  моля да ми кажете на това размерът в месеци или години е.
http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S3EB96004/col/HAO

nikol ivanova, на третия ден, след като им писах, когато бях в твоята ситуацичя, те ми отговориха.
Виж целия пост
# 350
Много  моля да ми кажете на това размерът в месеци или години е.
http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S3EB96004/col/HAO

Според мен е в години, т.е. за едногодишно е.  Peace
Виж целия пост
# 351
Много  моля да ми кажете на това размерът в месеци или години е.
http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/S3EB96004/col/HAO

nikol ivanova, на третия ден, след като им писах, когато бях в твоята ситуацичя, те ми отговориха.

Да, явно им куца кореспонденцията ......... макар и след няколко дена ми отговориха и направиха повторен опит да изтеглят парите, който е успешен Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Пуснах някои неща с кода за БД:
За подарък -   За моята фръцла - 
Всичко за 12 лири  Heart Eyes На картинка много ми харесват, дано и на живо са така.
Виж целия пост
# 353
Пуснах някои неща с кода за БД:
За подарък -   За моята фръцла - 
Всичко за 12 лири  Heart Eyes На картинка много ми харесват, дано и на живо са така.


А кой е кодът за БД?   bouquet
Виж целия пост
# 354
UKETRE7 валиден до 25 юни  Peace
Виж целия пост
# 355
UKETRE7 валиден до 25 юни  Peace

Златна си!Още веднъж благодаря!
Виж целия пост
# 356
Пуснах някои неща с кода за БД:
За подарък -   За моята фръцла - 
Всичко за 12 лири  Heart Eyes На картинка много ми харесват, дано и на живо са така.

Дънковите бермудки дали си отговарят  newsm78?
Виж целия пост
# 357
дънковите бермудки ги имам за сина си - имай предвид, че са супер тесни в краката - той е като щиглец и му стоят по краката, нормално на килограми дете мисля, че няма да може да ги носи  Peace
Виж целия пост
# 358
То и ние сме слаби, затова като видях скини се зарадвах. Видях и на снимките, че е доста по-крака.
Поне кажи тънки дънки ли са, че ако са по-плътни няма смисъл, хем тесни, хем плътни не става.
Виж целия пост
# 359
не са тънки, не са и от най-дебелите - дънки. Стоят му много хубаво - за първи път намирам дънки, дето да са му по краката, а не като взети назаем, детето си ги носи с кеф - имат еластан и не го стягат  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия