Pumpkin Patch - една новозеландска приказка!

  • 75 981
  • 583
# 390
При мен са еднакви  Peace
Виж целия пост
# 391
И при мен  Peace

ПП Направо ме депресирате с тези размери 10-11-12 за 5-6 годишни деца. Лятото поръчах една поличка 6 за щерката, която й е огромна и най-вероятно ще й стане след 2-3 години, сега съм поръчала 5-ца и се чудя, защо не поръчах 4-ка  ooooh!
Виж целия пост
# 392
И при мен  Peace

ПП Направо ме депресирате с тези размери 10-11-12 за 5-6 годишни деца. Лятото поръчах една поличка 6 за щерката, която й е огромна и най-вероятно ще й стане след 2-3 години, сега съм поръчала 5-ца и се чудя, защо не поръчах 4-ка  ooooh!

Според мен си зависи от детето.Моята е слабичка и е на 7 години.Поръчах й пола 7-ца и не ми харесва как й стои,явно е за 6-ца.Иначе блузи и панталони,яке,палто съм поръчвала 7-ца и са й точно сега
Виж целия пост
# 393
И при мен  Peace

ПП Направо ме депресирате с тези размери 10-11-12 за 5-6 годишни деца. Лятото поръчах една поличка 6 за щерката, която й е огромна и най-вероятно ще й стане след 2-3 години, сега съм поръчала 5-ца и се чудя, защо не поръчах 4-ка  ooooh!

Според мен си зависи от детето.Моята е слабичка и е на 7 години.Поръчах й пола 7-ца и не ми харесва как й стои,явно е за 6-ца.Иначе блузи и панталони,яке,палто съм поръчвала 7-ца и са й точно сега
и при нас така, просто им се радвам на децата, моето си е дребничко. Виж, за големия поръчвам размер 12, нищо че е на 9  Peace
Виж целия пост
# 394
Прави сте, че зависи от детето ... ама не съвсем  Peace
Никол има поли размер 6 и са й перфектни.
Обаче в якето (което носи тези дни), което е 11-ка се чувства също прекрасно  Mr. Green
Та така ...

п.п. За протокола - висока е 120 см. и тежи 29 кг.
Виж целия пост
# 395
А полите са уголемени, не са като якетата. Долнищата също са бая длъжки, блузите си отговарят. Само връхните им дрехи са по-малки.
Виж целия пост
# 396
Прави сте, че зависи от детето ... ама не съвсем  Peace
Никол има поли размер 6 и са й перфектни.
Обаче в якето (което носи тези дни), което е 11-ка се чувства също прекрасно  Mr. Green
Та така ...

п.п. За протокола - висока е 120 см. и тежи 29 кг.

Да,така си е...
Ние сме 124 см,но пък 20 кг Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Благодаря!:bouquet:  Пуснах и аз с еднакви адреси, пък да видим.  Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Деси , чудесен избор както винаги да се носят със здраве и удоволствие от двете кукли  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 399
Здравейте момичета,
 
Някоя от вас да е поръчвала това яке  http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/W4GL40007/col/WILDORCHID/ … mpkin-patch/girl/

или това   http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/W4GL40019/col/MEDEVALBLU/ … path/new-in/girl/

и вече да го е получила?

Интересува ме дали е подплатено отвътре с полар или е тъничко? И евентуално да ми измерите съответния номер, който сте поръчали.

Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 400
Здравейте!
Това яке размер 6,дали ще е много голямо за дете на 3 годинки,като зимното й яке е 5-6 на Теско и й е добре?!  newsm78 newsm78

http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/W4GL40016/col/ANTIQUEWHI/ … mpkin-patch/girl/
Виж целия пост
# 401
Горе-долу до колко дни ви обработват поръчките?  Rolling Eyes Приятелка пусна нейната 2-3 часа преди мен и да речем 24ч. след това имеше потвърдителен мейл, а аз още нямам нищо... Whistling  Оффф, дано мине, че ще оостанат децата без пътъчки за пролетта и лятото.  Joy
Виж целия пост
# 402
milagena ,последните поръчки ги пуснах в петък вечерта ,потвърдителния мейл го получих в понеделник  Peace
Виж целия пост
# 403
vox, благодаря за отговора!  Hug
Днес сутринта и аз получих мейл с тракинг. Peace Като пристигнат нещата, ще споделя как са. Simple Smile
Виж целия пост
# 404

Дойдоха гуменките и са супер. Аз ги взех за вкъщи за зимата, защото не обичат пантофи. Момчешките са и леко големи и ако не се смачкат до пролетта ще са супер и за навън. Даже се чудя дали да не поръчам и едни за тогава. Наистина си заслужават на тази цена.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия