Ди

Вижти ся Джейни и Миме, май и двете сте срещнали другия Керо на АзратУ, щото Слънчевия Керо си е при менИ у мазата

да не е луд да седи у мазата да го напиваш, та белким ти върже
Ди


да не е луд да седи у мазата да го напиваш, та белким ти върже
Ди


, онзи Керем вече е на Шебнем или АслЪ, Слънчевия Керо
си е у НАС на топличко, щото аз се красотня за него
, айде оправяй Чачи, че Шъ тИ Избега













само тва нямах ма и тва иам вече

поне си стиснахме ръцете
и нема ма тормозат година и половина
нямам право наливен алкохол без категоризация
демек плащай си наем за тоя що дуа 2 месеца до кат ти станат документите
добре че се разбрахме 
Препоръчани теми