Прибрах сЪ... 
Вънка супер, мой плажуами....

ДидОк
аз съм човека дет търсиш... Гале
Дзверо ся дру'ата серия на 13.01.14г.

Има ли субове за мъжО ми...
Прибрах сЪ... 

аз съм човека дет търсиш...
Дзверо ся дру'ата серия на 13.01.14г.


поне си стиснахме ръцете
и нема ма тормозат година и половина
нямам право наливен алкохол без категоризация
демек плащай си наем за тоя що дуа 2 месеца до кат ти станат документите
добре че се разбрахме
Живееш в БГ галиба.... 
чИ Елиту и армаганчи ти дадИ. Преди крадна бидон'ти да прайш киселУ зелИ и ощИ чакам ама зелИ йок.
чИ Елиту и армаганчи ти дадИ. Преди крадна бидон'ти да прайш киселУ зелИ и ощИ чакам ама зелИ йок.
ЗелитУ ощИ не е стасалУ, га сташе га даам виднага....
много кофти случка,но пък,както е казала Зиз,това е реалността в БГ 
бързо да оздравяваш,мила,нося ти едно специално HOT чайче 



Нарочно го обелих


Препоръчани теми