Подозирам Габа

Мариетка



за све


и на Ирка, за прекрасните колажи и комикси





!
Миши 
немоем да влезем у темата от чичеци и буреняци 
не мога да си публикувам възмущението


, надявам се бързо да се оправиш, и да те светнем не е Гъбка 
, хареса ли се на стената на срама
, конкуренция на Бена ша праиш, а 
, уреди се, честито
)

ще ги чекам

как сте?, Ели, оправяш ли си?




Джейни

ко ши пийш
ама сте Сладурки, тюх не мой да ви се нарадва човек 


има сделка

ко ши пийш 


не съм се аресала оти немоем се видим
ох най после нещо за душата 
не съм се аресала оти немоем се видим
ох най после нещо за душата 

Препоръчани теми