Дядо Коледа е подранил и с ДЕКЕМВРИйче вече той ни е дарил!

  • 26 155
  • 751
# 420
Момичета да се включа и аз,тапата ми падна днес:-)и сега вече ще падне едно чакаанее.
Виж целия пост
# 421
 hahaha
та май моето време мина,за еластична шийка мога само да мечтая  smile3514
Това ме разби.  Laughing
Ама, моя иска, но като вижда, че не става и се отказва...  ooooh! Шубета!  Crossing Arms Като на Стани казва „Като родиш“.  Shocked А, като не исках ми напираше, сегаа..  Crossing Arms
Момичета, едвам се прибрах, бяхме навън като ми се пре?ика и малката като взе да се разпъва вътре.. леле, мислех, че няма да се прибера суха..  Blush Blush
Виж целия пост
# 422
Честити бебенца на всички мами !  smile3504
Днес бяхме на доктор, оказва се че съм с напълно изгладена шийка, контракции и 1 см разкритие, доктора ми каза че едва ли ще задържа до другата седмица. Доста се уплаших, мисля си че беба е малка още. Има ли някоя от вече раждалите мами, която е успяла да задържи с подобни проблеми близо до термин?  newsm78
Виж целия пост
# 423
Някой беше питал за стерилизиране на помпата в болницата, то няма смисъл, т.к. това което изцеждах там заминаваше в мивката и просто я изплаквах. Иначе е доста сложно да стерилизираш там и да даваш като добавка, това вече вкъщи.
За секса, миналият път когато ми беше датата на термина, отидох на преглед докторът каза, че няма да е следващите два три дни и да се прибираме. Вкъщи правихме каквото правихме и след два часа бяхме на път за болницата  Grinning.
Виж целия пост
# 424
Jaska, докторът ти може да каже дали е малка или не. Има родени и по-рано без това да е проблем, ти вече си в 9ти месец така че, ако е решил бебчо няма накъде.  Peace

Свети, така се прави.  Laughing Няма да се туткат нещата ами.. пък и той ще каже дали 2-3 дни или 2-3 часа.  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 425
освен другата  седмица да напия ММ и да му скоча  newsm62 newsm62 newsm62  и бебето да идва
Виж целия пост
# 426
Те мъжете ако знаят какви неща им се мислят тука в тоя форум... newsm62
Виж целия пост
# 427
Честито на мамите с бебоци   bigdance2
При нас доки от 7 месец забрани ,ама то при нас няма значение,защото ММ е в чужбина и сега ще си идва декември малко преди бебчо да трябва да излезе,стига да не иска да ни изненада.
Аз от няколко дена ми се корема ми става като камък,но днес имах и няколко болезнени контракции.
Малко се притеснявам ,но пък утре съм на преглед и доки ще каже какво е положението.
Виж целия пост
# 428
Водите имат ли цвят, чувала съм, че са розови възможно ли е да са безцветни? Сега ме изненада една мокра превръзка.  Shocked Доста странно ми се видя. Ежедневна по цялата дължина и широчина.. безцветно на цвят и без мирис.  Rolling Eyes Но контракции няма само безболезнени, което ме навежда на мисълта, че може и да не е това, което си мисля. Което ми се иска..  Laughing
Виж целия пост
# 429
Доктора днес това ми обяснява, може да са безцветни водите и може да са безболезнени контракциите.  Wink
Виж целия пост
# 430
Здравейте пак и от мен  Hug Честито на всички майчета   bouquet Аз все така ви шпионирвам от време на време, моля не се сърдете  Peace Ама да питам нещо, което ме човърка последните два дена.
 
Нещо като прозрачна слуз със кръв ,но  светла на цвят..ужасно обяснение Simple Smile  като преди това имах силни болки в корема
А колко е като количество?  Embarassed Че и аз имам нещо такова от вчера, само че със съвсем леки болки и се чудя що е то? С каката нищо подобно не ми се  е случвало  Thinking
Виж целия пост
# 431
Клеопатра, моите като почнаха да текат, бяха с леко бяло-жълт цвят, обаче това беше по краката ми, а на лигнин не си личеше цвят. Ако много се съмнямняваш, ако продължава да тече например, отиди в някой болница да видят дали са води, капе се по превръзката с един разтвори  и те се оцветяват, ако са води, при мен така остановиха.
Виж целия пост
# 432
Проверява се с йод - ако се оцвети превръзката в зелено, значи са води!
Честити бебчета на Дисни и на Деси - г, да са живи и здрави!
Firenelly, дечицата ти са страхотни. Искрено се надявам и аз да нямаме проблеми с баткото - уж го подготвяме и говорим непрекъснато, ама той си е още много малък.
По темата за секса не мога да се включа - направо забравихме какво беше това, от май месец не сме го правили. Прокървих и док. забрани, та така до днес...
Виж целия пост
# 433
kleopatra8 ако имаш йод, както каза vio капни на превръзката и ако се оцвети ще знаеш какво да правиш  Hug И аз знам, че нямат цвят, а съм чувала, че някога миришели на някакъв препарат, но забравих на какъв  Crazy
Виж целия пост
# 434
освен другата  седмица да напия ММ и да му скоча  newsm62 newsm62 newsm62  и бебето да идва

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  ти ме разби  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

vio не се притеснявай, всичко ще е наред. Ако прояви ревност ще обръщате внимание повече на баткото, докато бебока още сами спи и яде.  Hug

Клеопатра , моите си бяха безцветни. Както си пишех с една мама и само чух пук и нещо леко потече , веднага скочих да не намокря леглото  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Луда работа  Laughing Laughing Laughing в такъв момент да мисля за леглото ...   Mr. Green  Започнаха да изтичат по малко, сложих си една кърпа докато се върне ММ и като тръгвах за болницата обух едни гащички от тези еднократните/нали са като памперси/, така бях спокойна, че няма да се намокря до там .

И ние преди малко украсихме елхата и въобще у дома.   santa2  Аз малко се включих,че все още ми е адски трудно да се навеждам, да седя много праваа...то май само да лежа ми е добре още..толкова ми е писнало да съм зависима ...  Cry Cry Cry преди ми тежеше корема,  сега адски ми опъва и боли...и с хемороиди съм се сдобила..няма да съм капо я... #Cussing out  Уш ми дадоха някакви хапчета да видим...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия