Дядо Коледа е подранил и с ДЕКЕМВРИйче вече той ни е дарил!

  • 26 159
  • 751
# 405
Честито на родилити мами   bigdance2  Да са живи и здрави малките бебоци!
Firenelly прекрасни дечица имаш  smile3501
Ние от 5-ти месец не правим секс, заради контракциите които имам и тогава доки каза да го спрем.
Kadrova4e след твоя разказ за малко да се разколебая от секциото.....но и това май не ме спря. До четвъртък доки каза да мисля и вече да кажа как ще раждам. Много ми е трудно да реша. Доки ми беше казал че беба няма шанс да се обърне и се бях настроила за операция и на последния преглед се оказа че е с главата надолу.
Виж целия пост
# 406
ние също правим секс,но после как беба рита и се върти леле...  newsm62
Виж целия пост
# 407
Аз като кажа утре на ММ,че си имам гъбки ми се струва,че секс скоро няма да видя.
А иначе след последния път   loveuuu после цял ден бях с контракции и ОХках и пъшках,та май моето време мина,за еластична шийка мога само да мечтая  smile3514 Иначе и ние до осми месец си правехме 2-3 пъти в седмицата секс,от осмия обаче нещо почнахме много на рядко  Confused
Виж целия пост
# 408
Огнена Нели, много ме зарадва с твоите две съкровища!  Hug Много се радвам, че Габи така хубаво е реагирал! Наистина изглежда адски щастлив, страхотно! Пу, пу, да са ти живи и здрави и само радости покрай тях!   bouquet

Днешният ми преглед мина, слава богу, доста по-бързо, и отново се потвърди, че с бебчо всичко е наред. Води нормални, тонове екстра, контракции колкото да не е без хич...  hahaha Следващият понеделник - пак, и ако младежът не е решил да пристига сам, ще го умуваме как да му дадем тласък. Що се отанся до забавленията с половинката - недейте да говорите такива неща, че на ММ само това му трябва да прочете...  Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 409
Ние през цялата бременност си правехме секс, но по-рядко, разбира се. Разминавахме се и ние в желанието от време на време, но то като се почне настроението идва  Embarassed  Embarassed  Embarassed
За окситоцина знаех, че спомага контракциите, но за другия, който прави шийката еластична незнаех. Още една причина на нападаме мъжете  Crazy Но забелязах, че след последната интимна нощ се бодех цяла вечер с болезнени контракции и си викам почна се, ама не  Wink Трябва да е по-често може би.
Аз мисля , че от 1 път не би трябвало да предизвика раждане , но пък знае ли човек .. В случаите , когато ММ е свършвал вътре бебка винаги беше много спокойна след това  Laughing , но последните 2 месеца не съм му давала . Мисля тая вечер да пробваме , пък ако утре не пиша цял ден ... да знаете защо е  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 410
Завиждам ви  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile какви ти забавления с ММ ,от 5месец имаме тотална забрана  от доки
Виж целия пост
# 411
Момичета, тези от нас, които сме още само в 36 г.с. *аз утре влизам в 9ти, не е добре да раждаме, ей! Чак някъде 37 г.с най-рано, 38-ма. Така че все пак недейте прекалено буен да е кексът сега! Аз сега ако дам после се мия бързичко-бързичко, да не стане беля.
Виж целия пост
# 412
Ами на мен доки ми каза, че от днес вече може да си се ражда без проблеми, бил готов малкия мъж, а и съм вече преполовила 37-ма. Но да ви кажа аз съм си постоянно с контракции - безболезнени, болезнени, след секс бяха доста сериозни, но нито корема ми е слязал, нито тапата е паднала, така че правенето на секс не ме притеснява, защото момчето си стои там. Даже почвам да се притеснявам да не вземе да ме изненада с преносване  ooooh!
Виж целия пост
# 413
На мен тапата ми падна вчера и след това едни болезнени контракции,добре че утре съм на тонове и преглед,че хем ми се ражда ,хем ми е рано
Виж целия пост
# 414
Да, вие почти всички сте по-напред от мен, ама аз да кажа, че така ми каза на мен АГ! Че преди 37 г.с. ако отида ще ме сложи на системи за задържане. То сигурно зависи и бебето колко е голямо и пр 100 неща де.
Виж целия пост
# 415
superslims я кажи, защото ти е прясно прясно...как изглеждаше точно тая тапа, че горе долу знам ама все пак да питам някой с пресни впечатления  Crazy
Виж целия пост
# 416
Нещо като прозрачна слуз със кръв ,но  светла на цвят..ужасно обяснение Simple Smile  като преди това имах силни болки в корема
Виж целия пост
# 417
Кики, и аз сега си разглеждам помпата за кърма, в нейната инструкция пише, че след стерилизиране се слага в прозрачно пликче с цип  Shocked или увива се в салфетки, или в чиста кърпа. Що се отнася до болницата там имат машини за стерилизиране и може би би могла да даваш помпата веднъж дневно да я стерилизират. Всички мами носят там помпите си, не знам как става почистването, но явно си имат начини. Аз още не съм си ползвала стерилизатора за микровълнова, голям стрес са ми тези неща да си призная, ама номерът е първия път да им свикна явно.
Виж целия пост
# 418
Уууу секс ли? какво е това?  Whistling  Моя мъж от 6-7м избяга от мен,даже спи в другата стая с оправданието че го било страх като спи при мен да не ме удари,преди нямах никакво желание,в последните 2 седмици само това ми е в главата а той упорито ми казва "сега си бременна-не може,след месец-два"  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и аз изпатквам..да,аз съм бременна,не заразно болна  #Crazy  нямаме забрана от лекар,всичко е ок,ама той не иска   smile3515
Виж целия пост
# 419
Честити бебчетаа  newsm44
Дисни007, Деси-г да са ви живи и здрави рожбичките, много да ви радват и бързо да се възстановявате   bouquet
Нели, прекрасни са ти дечицата, дано са много щастливи и здрави
Днес и аз сложих коледната украса, че не се знае...  Crazy   santa2
За кекса, ще видим какво ще каже утре доки, има ли признаци за раждане, ако не се мятам на мъжо  luvbed  (но много ме съмнява да се съгласи)
Момичета, моето бебе, така  мърда, направо не знам, стряскам се даже, тясно ли му е, иска да излиза ли, ама то не е мятане, не е чудо  newsm32  и като почне, един час минимум не се спира  Shocked  Нормално ли е това според вас?
Лека вечер на всички, а аз сега започвам да стягам багажа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия