Някой взимал ли е 5-ца, на колко излизат? 





Днес един дълъг преход с маймунката в слинга и сума ти килограми в раницата, направо едвам кретах накрая. 
Ще ме умориш ... 
Да, наистина са много хубави и не пропускат, ама много интересно защо пък при вас няма!
Да, наистина са много хубави и не пропускат, ама много интересно защо пък при вас няма! 
по-удобно ми е
виж в Стара Загора си е супер, мога да мина навсякъде, там не се замислям. Но пък го броя за фитнес
а днес сигурно носех 20кг общо.
А твоето верно си е фитнес
намерих кокали и се изкуших, за да направя бульон, и хайде и малко грозде, че маймунката много го обича и малко круши, тъй и тъй съм дошла до пазара, а и карфиол ще ми трябва за супата, ама е добре и нещо за вечеря да взема и стана тя
ПРави локва на паркета, ляга пред нея и почва с ръце да маже 
Както и да е!
А, тук, който иска да ме чете, който иска да ме подминава 
Повтаря като папагал всичко, отваря шкафа, където складирам шапките и тя вика "шаптика"




Препоръчани теми