АВГУСТинчета характер проявяват, майките им назад не остават

  • 78 441
  • 743
# 150
Ехааа, днес никой не е писал  Rolling Eyes

Забравих да кажа за Тожура, миналата седмица ходих до Лидл и бяха от старата партида  Peace Някой взимал ли е 5-ца, на колко излизат?
Виж целия пост
# 151
Dafi,
44 бройки са, мисля, на същата цена. Аз си мисля да взема 5-ца за през нощта, защото понякога сутрин е много набомбена пелената и пропуска. Особено ако го изкъпем към 19:30 и не сменям памперс повече и вземе, че стане към 7 сутринта като е пил вода преди лягане Crazy
Взех много яки ръкавички на Бориславче днес. От едно магазинче под носа ми, на път за ДК, обаче вчера що не проверих там не знам. Днес се бях засилила към пазара, защото една мама ми писа откъде е купила ръкавички, но викам я по пътя да се отбия и Бинго Laughing Много са яки, на шарени райенца синьо, бежово, оранжево и резедаво, с имитация на бежова кожа около китката, с шнурче, абе суперски са Grinning
Хах, Борислав има нова занимавка, ходи да скубе един древен губер и ми носи власинки Joy
Виж целия пост
# 152
Dafi-  ние сме на 5-ца .Те всички са на една цена лидълските,само че са 44бр.

Ние 5-ца използваме през деня.Вечер и взимам 6-ца от други марки, защото много АМ пие моето диване и сутрин е като бомба Simple Smile

Месечинка- каква е тази "агресия" към губера. Голям е разбойник Борко.

Илина има една нова игра в бащта- да си мие ръцете и да си полива с едно канче.Побеляват ми косите,когато приближи до вратата на банята.  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 153
И ние сме вече на втори пакет 5-ца, обаче този път взех да пробвам Канбебе, че бяха много намалени - 14,80 за 44 бр. Еми никак не са лоши и са по-меки от Молфикса ...  newsm78
Моето чудо днес се събуди в 8,30, цока и спа до 11,40. Цял ден дивя и сега вече се предаде и заспа!  ooooh!
Ръкавички и аз доста търсих, ама намерих. Малко са му големички, но са много меки отвътре, с един пръст, без връвка.  Peace
При нас ремонтите в кухнята текат с пълна сила точно преди празниците. Нямам къде да си включа печката и с ММ три вечери караме на кренвирши ...  hahaha
Виж целия пост
# 154
Васе,
ние и без да сме в ремонт редовно караме на сухоежбина през седмицата Embarassed Днес нещо се обърках и взех, че наготвих една леща, но това е изключение Mr. Green
Днес е ден за спане. Борислав откърти, докато отивахме за кухнята, беше 11 часа, прибрах го вкъщи към 12 и спа до 14:30. Направо взех да се притеснявам накрая, започнах да му шумоля, изтървах една капачка, изпуках с една пластмасова бутилка и той се надигна Joy
Виж целия пост
# 155
Хаха, Месечинке, Борислав добро занимание си е измислил Simple Smile

Аз поне друго може да не правя, но готвя редовно Simple Smile Днес един дълъг преход с маймунката в слинга и сума ти килограми в раницата, направо едвам кретах накрая.

Васе, Канбебе една приятелка много ми ги хвалеше, но аз в София така и не съм виждала, за да ги пробвам.
Виж целия пост
# 156
Направо взех да се притеснявам накрая, започнах да му шумоля, изтървах една капачка, изпуках с една пластмасова бутилка и той се надигна Joy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ще ме умориш ...  Joy
Ули, ти верно ли още го носиш в слинг ...  Shocked Ама викаш има равновесие - отпред слинг, отзад раница ...  Crazy Да, наистина са много хубави и не пропускат, ама много интересно защо пък при вас няма!  Peace
Виж целия пост
# 157
Аз пък от Канбебе въобще не съм доволна. Държаха мокро, дори отвън памперса беше мокър, ако е по-дълго с него. Но май зависи от партидите, може да съм уцелила такива. Както с Еви бейби - първия пакет много ми хареса и бях решила вече да сме с такива, но с втория пакет всяка сутрин пропускаше  Crazy
Виж целия пост
# 158

Ули, ти верно ли още го носиш в слинг ...  Shocked Ама викаш има равновесие - отпред слинг, отзад раница ...  Crazy Да, наистина са много хубави и не пропускат, ама много интересно защо пък при вас няма!  Peace
Ох да  ooooh! по-удобно ми е   Rolling Eyes с количката все трябва да изчислявам откъде ще мина, ще мога ли, ама дали няма да има някой, решил да паркира на тротоара и няма да се наложи да слизам на улицата  Confused Не е лесна и моята Simple Smile виж в Стара Загора си е супер, мога да мина навсякъде, там не се замислям. Но пък го броя за фитнес Simple Smile а днес сигурно носех 20кг общо.
Канбебе може и да има, ама не знам къде да търся  Embarassed
Виж целия пост
# 159
Ули,
аз по тротоарите буквално съм отвикнала да вървя. В нашия квартал тротоарите са просто паркинги, ако няма коли то пред всяка кооперация нивото е различно, всеки строил както сварил, ужас и безумие. Просто няма начин да вървя по тротоара в 90%  от случаите, в останалите 10 не се и сещам да се кача на тротоара Embarassed Иначе и на мен ми се е случвало заради някой идиот паркирал точно на изхода на една квартална градинка да се връщам 50 метра, за да изляза от другата страна. Обаче пък съм забравила какво е да нося пълни торби Joy А твоето верно си е фитнес Laughing
Виж целия пост
# 160
Ох, Месечинка, да, любимо ми е, когато трябва да се връщам или да качвам стълби, защото на някой изобщо не му хрумва, че от там и пешеходци и майки с колички минават. До нас е една тясна улица, по която обаче голямо движение има и просто не смея да вървя по нея. То аз по принцип съм много страхлива, що се отнася до пресичане и улици.
Иначе много внимателно гледам какво купувам, ама днес нещо се увлякох Simple Smile намерих кокали и се изкуших, за да направя бульон, и хайде и малко грозде, че маймунката много го обича и малко круши, тъй и тъй съм дошла до пазара, а и карфиол ще ми трябва за супата, ама е добре и нещо за вечеря да взема и стана тя  Whistling
Виж целия пост
# 161
Аз от кенгуруто се отказах когато беше още 7 килограма, но много ме болеше кръста
Канбебе бях взела когато бяхме на почивка и не съм доволна
А сега ми напомни Месечинка, все се каня да питам, защо не вземаш за през ноща Памперс, те наистина държат повече от 12 часа
Пилето се научи да си сваля шишетата от масата и ако не е затворена капачката добре прави огромни локви в хола, вече няколко пъти така и той цопа ли цопа по средата. Одеве да вземе да свали някой дрехи от сушилника и после минал от там с пакета брашно ooooh!
Виж целия пост
# 162
Хахах, Лино,
и Борислав прави тези номера, аз му викам рисуване във вода Joy ПРави локва на паркета, ляга пред нея и почва с ръце да маже Laughing За пелените - към Памперс съм предубедена по принцип, откакто ми протичаше буквално всяка една още като беше бебе, явно уцелих ментак. А аз съм доволна от Тожур, просто в някои нощи буквално прелива пелената, затова пропуска, то няма пелена, която да попива безкрай. И най-често прелива отпред на тумбака, явно малко плитички му идват вече 4-ките. Но пък не са му малки като цяло. Абе чудя се да вземам ли изобщо 5-ца, но нищо не гобя, рано или късно ще стигнем и до тях.
Виж целия пост
# 163
Привет!  Blush
Дадох си почивка от форума, дойдоха ми в повече страстите и аз като Елсън, реших да си дам почивка, исках много да пиша, но си помислих, че няма смисъл  Tired Както и да е!
Липсва ми споделянето тук, във фейса ми е тъпо да почна и да говоря за нас, за малката  Blush А, тук, който иска да ме чете, който иска да ме подминава  Whistling

Джерито е голяма скица, доста говори, вече се "разбираме"  Mr. Green тя се опитва да ми каже нещо, а аз започвам да говоря, докато не налучкам какво иска да ми каже  Crazy Повтаря като папагал всичко, отваря шкафа, където складирам шапките и тя вика "шаптика"  Laughing

Беше с бактериална инфекция, 10 дни на АБ  Confused Първо беше висока Т и разтройство, след това имаше значително подобрение, след контролата, док каза, че е добре, но внезапно се влоши със зверско повръщане  Confused от 19ч. вечерта до 05ч. сутринта не спря. Тичахме до спешното, там я прегледаха пак, казаха, че вируса явно протичал на 2 фази, дадоха ни свещички против повръщането, но не помогнаха. Накрая към 05 сутринта имаше мощно повръщане и нас*ране и явно й олекна, заспа за 2-3 часа, през деня повърна само 1 път и за сега е добре  Praynig

Вчера, една жена я заговори на центъра, а тя, милата, като ревна и видях, че имаме 2 нови зъба  Laughing резци, долните, вече няма да сме като зайче само с 2  Crazy

За памперсите- ние ги меним, сега посред зима, нямам възможност понякога да ходя до ДМ за памперси и купих в събота от лидълските. Спешъл ги отворих да ги видя, ми като старите си са, харесаха ми! Иначе сме на дм- Биопамперсите, те наистина са по-дебели, но аз толкова съм им свикнала, че не ми прави впечатление. Иначе обикновените на дм- бейби лов изобщо не са ми дебели  newsm78

Искам да питам Екзотична какво стана с изследванията, има ли вече яснота  newsm78 Hug
Виж целия пост
# 164
Джери, много кофти с тези вируси. Да се оправяте бързо! Силна прегръдка от нас  Hug
Трябва малката скица да започне да вилнее;)
И аз съм доволна от лидълките памперси.За сега не съм имала проблем  Peace
Как ги носите тези деца с кендуро  Shocked Моето "шило" в количка не го виждам ,а камули в кендуро или слинг - не  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия