АВГУСТинчета характер проявяват, майките им назад не остават

  • 78 441
  • 743
# 165
Месечинка и на мен Памперс ми пропускаха когато беше на кърма и не го бях сменяла през ноща. Сега обаче като му го сложа в 8 вечерта и откарва до 10 на другата сутрин, а може и 4- ка да ви е малка вече.
Гащите на Памперс също не ми харесаха
Джери радвам се да те видя тук
Има ли друго дете което отказва плодове, не иска нищо, преди хапваше банан и круша, сега и това не иска, само грозде по няколко зрънца и 2 парчета мандарина и това е
Виж целия пост
# 166
Моят яде само пасирани. Напоследък му правя авокадо, круша и банан - изяжда си го. Чат-пат остри един банан (демек стърже със зъби, колкото успее, но да го яде е силно казано). Днес му нарязах на малки парченца круша - игра си да ги вади и слага в чинийката и да ги маже по масичката Joy
За пелените - мисля, че не му е малка 4-ката, защото денем няма проблеми, с изключение на онзи случай преди 3-4 дни, за който писах. Иначе си държат, макар и пълни. През нощта също не е имало издънки скоро, единични случаи са. Но все пак може да пробвам 5-ца, за да ги елиминирам напълно Confused
Виж целия пост
# 167
Аз все се каня да се изкажа за Лидълските пантери (както казва баба ми  Laughing) Аз нали ги пробвах по едно време, бях взела четворка и петица за двамата синковци. Еми след като и двамата ми се събудиха с мокри тумбаци няколко нощи поред и реших да не повторя. Просто капацитета им на попиване не е като на Памперс според мен. Сега, като виждам, че и други мами споделят същото, се убеждавам още повече. Тогава си взех един пакет бял памперс и ги слагах нощес, а Лидълските само през деня. Сега Камен още е с памперс като спи, но винаги е сух памперса, тъй че май вървим към махане и на нощния. Simple Smile

Много пусто тук пууу, чак ми писна да рефрешвам и да виждам, че никой не е отразил.  Crossing Arms

Лино, ние с плодовете сме на периоди. Когато беше гроздето, се начупи Матей да яде. После с първите мандарини направо едва насмагах да купувам и да нося мандарини вкъщи. Сега обаче е някаква апатия и не яде особено много, но той май като цяло е така с яденето.

Матей стремглаво се е запътил към прохождането, но има още много пасти да изяде.  Mr. Green Голям кеф му е да седи прав и да шета по кухненската маса, направо откри топлата вода.  Laughing Хората вече бягат спринт 100 метра, ние още се учим да пазим равновесие.  Laughing Напоследък не мога да му се нагледам голичък и даже се замислям да го водя една приятелка да го поснима, че като знам как бързо растат...  Tired Много ми е криво, че си заминават последните бебешки моменти. Сега никой да не ми пожелава трето бебе!  Mr. Green

Айде, Минки! Досвиждане!  Kissing Heart
Виж целия пост
# 168
Абе как ги махате тия памперси, вчера една приятелка ми каза, че един памперс го ползва по 3 дни (нощем) и го хвърля не защото е мокър, а защото вече лепките не държат. На мен това ми се струва тоооолкова дале в бъдещето, на ден сменям по 6-7  Mr. Green

Лино, Ина е обратното от няколко дни. Отказва да яде, но плодове яде.

Такава нощ като снощи май не сме имали. Спала съм 2-3 часа. Ина се събуди в 22ч. с рев и до 3:30 нямаше сън. Успокои се за 5мин., пак реве, върти се, направо полудях. В 3:30 най-накрая заспа и предположих, че ще спи до късно като не е спала цяла нощ - е да ама не... 5:30  ooooh! От 3-4 дни е нервна и отказва да яде, текат много лиги, явно са зъби. Днес обаче има и сополи и се закашля, не знам от сополите ли или си е чиста кашлица. Аз си мисля, че сополите са от зъбките, кашлицата - от сополите  Mr. Green По-късно ще я заведа при док да я види, че утре е събота и ако продължава така поне да знам какво да и давам.
Виж целия пост
# 169
Според моите наблюдения Тожур си попиват даже супер. В случаите, когато са пропуснали наистина не мога да опиша за какво набомбване става дума, тежи сигурно 300 грама и е издут отвсякъде. Няма пелена, която да не пропусне в един момент, просто няма начин. А в повечето случаи дори и така набомбени не са ми пропускали, пропуск се случва, ако в момента на пишкането се е обръщал, ако точно тогава е в мен и цока или подобно, когато от движението самата пелена се "отлепя" от коремчето, ако мога така да се изразя. А памперс ми пропускаха буквално на всяко изпишкване. Явно си е до дете и до кройка на пелената, аз не съм чула от определена марка да има само доволни или само недоволни Simple Smile
Бориславчо пък от няколко нощи спи по цяла нощ, и да се пробуди го натискам надолу и пак заспива, най-много мождувременно да се качи отгоре ми Mr. Green
И да ви кажа какво направих тази сутрин - сънена, в стаята полутъмно, обличам Борислав и едновременно се обличам и аз, че ми е студено, взех неговите панталонки и се опитах да си ги обуя - нахлузих единия крачол, зачудих се що успявам само до средата на прасеца да го вдигна и се усетих Joy Взех да се хиля като луда, Борислав ме гледа и се киска, купон пълен, съвсем съм изкукуригала явно Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 170
МесечинкеrotfImao rotfImao rotfImao
И аз тази сутрин бях изкукуригала. Ще правя кафе и познайте какво сипвам вместо кафе... АМ  ooooh! И броя лъжичките - 1,2..  hahaha На втората се усетих де  Mr. Green Добре, че не съм сложила в закуската на Ина кафе вместо АМ.
Виж целия пост
# 171
Дафи,
хахах, ще и светне на Ина погледът Joy Joy Joy Ще се чудиш после що не спи hahaha
Абе гледате ли Нова, Николчето за втори път докато казва прогнозата се хили като напушена Joy
Виж целия пост
# 172
Ох, сънени сте били, ама да не се смея много много Simple Smile

Маймунката пък нощем и като спи изобщо му се запушва носът и не знам какво може да е. Капя физиологичен като се сетя, но не се променя нищо. Навън пък му тече носа като сме на студено. Не знам и аз, някаква нормална реакция ли е, що ли.

Аз съм доволна от лидълските памперси, не съм имала кой знае какви фалове с тях. Устройва ме  цената, не мисля да сменям.

Иначе няма какво ново, надявам се да се задържи сухо, че да можем да излизаме, че иначе става гадно вече.

Лино, маймунката може да изяде промишлени количества грозде, без да преувеличавам. Единственият плод, който никога не ми е отказвал. С другите е на периоди. Ще прояде пак пилето.
Виж целия пост
# 173
И аз в подкрепа на лидълските памперси  Mr. Green Памперсите са си до дете и всяка майка нацелва кое е най-подходящо за тяхното си дупе.  Grinning
Дафи, Марли говореше за Камен, не за Матей за махането на пампито, не че не познавам и деца като нашите без памперс, но си е трудна работа, абсолютна неосъзната дресировка и в един момент е напълно възможно да направят стачка и пак да започнат да си се напикават, малки са още, според мен лятото вече може да се пробват, пък ако не това лято...другото.  hahaha
 Големи сте скици със сънените изпълнения  Joy, така е който става рано. Аз 3 дни подред спях до обяд, 11-12 ч с малката, че бати беше на градина, но днес го съжалих с ранното ставане и си го оставих да "поспи" и съответно вече сме на крак, а бебешона наня.  Mr. Green
Ули, и Матеа е така с гроздето, изумява с промишлените количества които яде, чак пришки ми излизат да беля грозде.  Crazy Иначе много обича да гризка ябълка, мандарините и бананите-според настроението и май това давам напоследък като се замисля. А вечер да знаете как гризка праз... hahaha
Виж целия пост
# 174
О, Диди, ти го белиш. Браво, аз го режех и махах семките в началото, ама не мога да насмогна. Давам му зрънцата сега и го гледам, че с тях е лесно да се задави.
Виж целия пост
# 175
Беля го, махам зрънцата и го деля на две понякога, ако е много голямо, абе голяма играчка, а пък тя бързо гълта и съм машина вече.  hahaha
И още нещо смешно от нас-аз нали от скоро се опитвам да прекратя нощното кърмене и до скоро ходих на дивана да спя посред нощ и Теа се отказа, даже започна да спи по цяла нощ, като последната нощ си беше изцяло в нейната си кошарка. Обаче снощи се разбуди по някое време, взех я при нас и тя цице, та цице! Скрих се под завивката и сритах ММ да влиза в действие, той взе да я прикотква, Теа нани, обаче тя хитрушата рев, и слиза в тъмното от спалнята, идва в моя край където съм се скрила и ревейки надига завивката и ме разконспирира  hahaha! Ей, опасни са значи, гушнах я и си заспа без цице милото!  Heart Eyes Искало просто да гушне мама.  Blush
Виж целия пост
# 176
Ох, изкушавам се и аз така да махна нощното кърмене, може сега по Коледа да пробвам, докато ММ не е на работа, та и да не се спи много нощем да нямам гузна съвест Simple Smile ама не се знам колко ще издържам аз ако плаче, а и ММ не е от най-прикоткващите, та не знам и той дали ще се оправи.
Виж целия пост
# 177
Ули,
опитай да спиш в другата стая, при нас това помогна. Обаче като махнах нощното кърмене и кърмата ми започна да намалява все повече, уж кърмех сутрин и вечер, но вече почти няма нищо, онзи ден не беше сукал изобщо, снощи му дадох - смука, смука, но съвсем на празен ход, страшно ме заболя, махнах го от гърдата, той даже не изпротестира. Явно разбира, че от цокане няма полза и сме на път окончателно да се отбием.
Виж целия пост
# 178
Месечинка, мен от това ме е страх, да не вземе да се отбие, че не ми се иска още, да не говорим, че само така го приспивам  Embarassed Ще го мисля, успокоявам се с това, че все пак още не ходя на работа и не ми пречи чак толкова нощното, всъщност най ми се иска да мога да го приспивам и по друг начин и най-вече още някой да може.
Виж целия пост
# 179
Дафи, Марли говореше за Камен, не за Матей за махането на пампито
Аааа, вярно бе  Mr. Green Еми както казах съм спала само 2 часа  Mr. Green
Тази приятелка, на която бебето вече е без памперс е по-малко от Ина с 1 месец  Crazy

Ще имаме прекрасна нова година - само двете с Ина. ММ на 29-ти заминава командировка за 15 дни да посреща Нова година на границата с Турция   Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия