АВГУСТинчета характер проявяват, майките им назад не остават

  • 78 441
  • 743
# 210
За възглавницата не само че му харесва ами когато е върху моята спи по- добре, но само до мен засега
Сами Самито в някой отношения много прилича на пилето забелязах, не можем си намери обувки, не пият вода, не ядат плодове, удобно им е на нашите възглавници Joy
Аууу Попи да забравих, Елсито ще грабне приза, на мен 2 годинки ми е лимита, но сякаш не искам толкова, обаче като чета някой дечурлига как се будят по сто пъти нощем, то нашето един път на вечер си е приказка Whistling
Tези памперси Мамиa не съм ги чувала Thinking А сега видях, това е марката на Алди, някаква белгийска фирма ги произвежда
Блонди я се разпиши бързо да внесеш яснота с млеката Joy
Джери  hahaha ох, много се смях на съня ти. За възглавницата още ме гонят паранои от минали истории и ме е страх, това е.
Ти какви пантофи беше взела, че не си доволна? Аз още обмислям, но точно тези за 10 евро в Дайхман са ми съмнителни, а на Елефантен има по 16 евро Stop, обаче пък ми писна да му сменям чорапите, понякога влиза в банята когато забравя да затворя вратата и айде мокри крака или на пода в кухнята е теракот и когато готвя се застояваме
Дафи и аз искам да му слагам терлички, при все че имам много, но се пързаля на паркета, брат ми така си изкълчи крака когато проходи Peace
Ами при нас няма нищо ново, експереминтирам със сосове за макарони и спаггети цяла седмица вече и не ми е омръзнало  chef, следобяд вече не излизаме всеки ден, много ми е студено и до центъра все по рядко ходим, че сега е лудница покрай Коледа, но след това почват намаленията Heart Eyes
Напускали са едни basic блузки за по 3 евро в H& M и пилето намаза
Виж целия пост
# 211
Благодаря ви момичета, много сте мили Blush Hug Почерпете се за здраве:

Файвче, да е жива и здрава и твоята майка, дълги години да ви радва и помага  Hug
Сами, голям разбойник малкия Сами Hug Иначе давам сега хомеопатия за съня - Дормикинд, Дентокинд е изпил 2 опаковки и не виждам особена полза от него  Tired
Месечинке, просто не виждам как бих могла да му го махна нощното, браво на теб че си успяла Whistling Пробвах и мъжа ми да спи с него, няма такава мъка и рев, какво да го правя то не се издържа  ooooh!
Между другото и Валери вече няколко пъти ми се намества на възглавницата  Laughing Мисля да му сложа неговата супер тъничка да си спи на нея, тя дори е противозадушаваща.
Благодаря ви за споделените марки АМ Hug
Виж целия пост
# 212
Честит рожден ден, мила Белверде! newsm67 Желая ти здраве, късмет и много щастливи мигове с Валерко и татко му Heart Eyes

Честит празник и на твоята майка, Файвче Hug


Виж целия пост
# 213
Мерси миличка Hug Hug Hug Така се радвам като ти гледам новата лентичка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И аз почти съм се навила за второ, че до скоро исках само едно Embarassed Embarassed Но живот и здраве ще е по-натам Crazy
Виж целия пост
# 214
Еееее, Шехи, честита лентичка! Абе Галка дали е  родила?

Джери, голяма драма с тези ботуши  Confused Ние днес обиколихме за апрески. 22 е най- малкият номер, обух му ги - ами той сякаш е с плавници  Rolling Eyes Ходи като пингвин с тях. По- малки няма, от 22 почвали и сега не знам. Да се надяваме до февруари, за ските, да му порасне кракът още, че иначе  Laughing

Лино, да и аз съм забелязала някакви прилики  Laughing Я, кажи Пилето в колко се  буди сутрин, че на мен сега това ми е проблема?

Той нали от двумесечен си направи режима да заспива в 8 вечерта и досега беше ок. Ама вече се наспива по- бързо и кукурясва към 5. Та аз от месец някъде бавно и славно му преместих нощното лягане в 9 и сега спим до 7 и половина пу-пу. Пък и до 9 поне на НГ ще мога да си изяма салатата с ресторанта и после да се качвам в стаята с него  hahaha

Вие къде ще сте на НГ? Ние ще сме ...... в Пловдив  Laughing Запазихме в един хотел и уж поискахме стая близо до ресторанта, з ада хваща бебефона, ама ако не стане - ще си изтегля 2 филма и ще си пазя детето  Wink
Виж целия пост
# 215
Белверде, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и много хубави моменти с любимите мъже.

Много стрелци сме се събрали в темата Simple Smile

Файв, да ти е жива и здрава мама.

Ехе, Сами, вие добре ще отбележите новата година. Ние нищо не сме мислили, или у дома или с някои приятели с малки деца ще сме.

Бих се борила и аз за приза за дълго кърмено бебе, ама живот и здраве да е, не ми се планира Simple Smile че те плановете ...
Виж целия пост
# 216
Белверде честит рожден ден .Пожелавам ти здраве,щастие,късмет и много много любов  Hug
  Файв честит рожден ден и на майка ти  Hug
Шехина много готина лентичка.
  И аз исках по-дълго да приема кърма,но 11 месеца си бяха достатъчно.
Аз давам на Младенчо Аптамил и още отначало го прие много добре .
  Да се похваля свалила съм вече 5 кг и пол.Но този чай го спрях ,защото получих някакъв запек няколко дни  и някак си мисля ,че е от чая .
  Вече нямам търпение  да си видя мъжлето . Цели 4 месеца не съм си го виждала и сега на 23 ще се прибере и ще има гуш гуш и цунки мунки  smile3521 newsm44
  Малкия заспа и сега ще изгледам новата серия на Дневника на вaмпира .
Виж целия пост
# 217
Белверде, честит рожден ден и от мен!   bouquet  bouquet  bouquet Многоздраве, щастие и късмет! И браво за насройката за второ, много се радвам че си се престрашила!  Hug
Файв, честита рожденичка и на теб!   bouquet

Ние си върнахме нощното кърмене по 1-2 пъти, или трябва  да си караме по старому или пак да ходя на дивана, ама вече ме мързи, по-лесно ми е да извадя ц..... за 2 минути и пак да заспя.  Mr. Green
Виж целия пост
# 218
Белвердеnbirthday  и най- добри пожелания Hug Hug Hug
Софиа, айде приятни цунки-гунки Laughing
Снощи бях избутана и човека си легна по цялата дължина на възглавницата , използва я за дюшек, а краката му бяха опрени в лицето ми Whistling
Джери, мой Борко си крие краставици и оризовки  , на другия ден си ги хапва ooooh!

Слагам на Борис  чорапогащник и дебели чорапи , защото и неговите крака се изпотяват и с пантофи, и с гуменки.

За НГ свеки си прави устата да гледала Борко, пък ние да сме си празнували, ама не знам какво ще измислим, грам желание нямам да празнувам, особено пък с брат му на ММ Crossing Arms
Сами, една позната си пускаше скайпа на  лаптопа, отиваше на заведението в техния вход и гледаше дъщеря си от телефона. Може да врътнеш нещо такова newsm78

Лека вечер Hug Hug Hug

Браво на Кубрат smile3501
Виж целия пост
# 219
Белверде newsm59
Файв и на твоята майка честито, да е жива и здрава
Сами ние със спането минахме през толкова много периоди, че вече и аз не знам, но никога не се е будил по- рано от 8:30, а най- ранното му лягане е било 20:45. Да не би да спи сега през деня повече?
Нашата Нова Година засега не е планувана, може би ще идем някъде на гости
Диди трудна работа това отбиване Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Сами изтегли си бейбифон на телефона от приложенията,бебето като се разплаче и набира въведен номер,примерно на ТМ,не зависи от разстоянието,трябва само обхват на телефона.
Виж целия пост
# 221
Лино, аз не искам да отбивам, а само да спя по цяла нощ.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Иначе искам да си цоцка през деня до когато тя си пожелае, не че ми пречи толкова нощното, но знам че може да спи по-добре и тя ако не суче през нощта. Искам да си я кърмя още, като знам че сигурно няма да имам друго бебенце и ми е едно такова сантиментално кърменето.  Grinning А и съм си казала, че ще й дам поне толкова колкото на брат й. Simple Smile
Попи, ехее, какво ли няма да измислят с тия телефони, много яко приложение!  Peace
Виж целия пост
# 222
Алилуя, сестрици, оциклих се!  hahaha Laughing Пууу, най-сетне!! Цял ден не мога да свикна с мисълта и чувството. Ми така де, за три години и три месеца имах точно три цикъла и направо съм отвикнала.  Joy Сега всеки месец банкет ще вдигам като цъфна! Страх лозе пази!  Mr. Green

Явно всички сме на вълна премахване на нощните кърмения. Само дето при мене хич не е успешно. Кърмим се до откат и не му виждам края скоро. Днес го оставих спящ със свекърва ми и човека се събудил на първия час и като видял, че не съм аз до него и реееееев. След половин часово гушкане и друскане, накрая се предал и заспал, та значи можело все пак. Сега обмислям дали да не я извикам за една седмица у нас свекито и да се отбием от раз.  Thinking

Нашите последни два кучешки избиха вчера. Беше такъв ад през изминалата седмица... Няма сън нощес - само рев и тръшкане и сукане. Направо му се чудя на Камен как спи и не трепва от дрането на малкото.

Белверде,  Hug С подаръците аз съм абсолютно готова. Много съм доволна и нямам търпение да ги подаря. Тази година купувах от името на свекърва ми също и въобще доста неща накупих и все хубави. Вчера носих и в яслата, дядо Коледа да му подари на Камен подарък, който ще остане там. Големи изнудвачи тия еййй. Коледна украса си искат от всяко дете, подаръци, като тръгваше на ясла пак играчка... Всеки месец нещо ново.

Нова година ще посрещнем у дома с приятелско семейство. Ще хапнем, ще пийнем и по с време по леглата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 223
Леле, Марли, как да остане там подаръка?  ooooh! Големи изнудвачи наистина. В нашата детска нищо неса ни искали друго освен пари за "учебниците" за тази година, като всеки си има учебник и няколко работни тетрадки, по различни предмети. Всъщност с остатъка от парите купихме и нови играчки. Сега в понеделник и при тях ще идва дядо Коледа, но подаръка си се взима вкъщи.  Mr. Green
 И аз съм готова с подаръците за моите деца (включително и от бабите и прабабите аз избирах) и за приятелските деца, само си чакам опаковъчната хартия и картичките от един сайт и ще почва великото опаковане. И аз нямам търпение. На ММ бях поръчала един парфюм от един сайт, ама не дойде, та има да му се чудя сега какво да е. Миналата година му подарих страхотна фотокнига, описваща цялата ни връзка в снимки, страхотна е, но миналата година Теа спеше в шезлонгчето, а мама я люляше с краче и имаше време да се занимава.  hahaha
Нова година ще посрещнем у едни приятели и ние, и ще бъдем всички приятелски семейства с малки деца на една възраст, ще бъде шоу.  Whistling
 На малката й излязоха за 1-2 седмици три кътника наведнъж, като сега и 4я избива.
Марли, честито оцикляне!  Mr. Green
ПС Матеа снощи не се събуди  Grinning, взех я при нас към 8 и си викам ще я кърмя ако си поиска, тя гледа, гледа в една точка и заспа. Mr. Green
Виж целия пост
# 224
Вече има няколко бременни момичета от темата и така се вълнувам като гледам лентичките. Сякаш аз съм ги пропуснала тези моменти, сякаш никога не е било, а в същото време ме навяват едни спомени...  Heart Eyes

Лелеее, София, 4 месеца  #Crazy А аз рева тука, че ММ няма да го има 15 дни.

На нова година вероятно ще сме само двете с Ина така, че ще е като всяка друга вечер  Confused Можем да отидем в свеки, на ММ брат му и приятелката му ще са там и имахме планове заедно да празнуваме, но с Ина ще е доста сложно. Тя спи единствено в нейното си легло, в нейната си стая, на друго място не може да заспива  Confused Ако си останем вкъщи ще поканя майка ми и баща ми, но не знам дали ще дойдат...

Подаръци не съм купувала, задължително ще измислим нещо за на ММ брат му и приятелката му, на другите по нещо съвсем съвсем дребничко.

Ина е ужасна, това не е моето дете просто, нервите ми не издържат, всеки ден ме боли глава, не спира да мрънка по цял ден, не я знам какво иска. Не иска да яде, това пък не съм вярвала, че ще се случи  Mr. Green От 3 дни не закусва, пие АМ. Вчера за цял ден твърдата и храна беше около 60-80гр. супа. Сутринта и вечерта АМ и през деня плодове. Като гледам и днес ще е така. Поне плодовете не отказва, то не е хубаво цял ден само на това, но какво да я направя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия