За АМ имам чувството, че Блонди беше писала, че Аптамил не е много хубаво, но по каква причина... нямам никакъв спомен. Ти как убеди Валерко да пие АМ? Аз изобщо не съм пробвала де, реших, че киселото мляко му е достатъчно на този етап, но нали кърмачетата трудно приемат АМ, особено пък след една определена възраст.
А и на мен това безсъние по цели нощи вече ми идва в повече и затова сметнах, че е по-добре към 23 да му давам по малко за да го държи по-сит и уж да спи, дори и на 30 мин. повече сън ще се радвам 
. Като бебе не ми се е лигавил, но сега какви лиги текат, тея кучешките зъби.., още 3 има да излизат.
и пускам някой филм.
).

, на нея залагам.Аз лично ще го отбия около 2 години,защото не мога да ходя на работа и нощем да не спя.
)))) и пъстармица казваш,ми не е зле,никак не е зле



Честито, мила, да си ни жива и здрава 

бяхте ми дошли на гости
но не тук, а в БГ и сестра ми питаше кое е това детенце и аз каза Пилето
Пък и малката също много го хареса 
уж такива, дето са отдолу с дупчици да диша крачето, първо бях много доволна, но после-не! Краката й стават вир вода и миришат
та, сега си бриши само по чорапи, или слагам едни като терлички, обаче долу имат залепено нещо като точици и уж не се пързаля... Обаче пък обувките ни омаляха, сега пак ще взимам, ама ботуши този път 

след дни я виждам захапала някакво парче 


Привет!
Явор не спи,не яде,мрънка,реве......всички екстри и чак днес успях да му изследвам устата
4 нови зъбака!!!
Вече поотминаха болестите и ми просветна.Само Явор да се успокои,че ми бактиса вече.
отбелязах края на болестите с фирмено парти с колегите.Дадох си на душата,разнообразих се ....и все хубави неща
които ми дойдоха добре на смачканото самочувствие.Препоръчани теми