

Синеочко е по-добре вече, ама ще огранича вече контактите с братовчедите, защото систъра е измерила Т на малкия й син, таааа, май ще ходи при чичо доктор. 
Иначе той си има двама живи и здрави дядовци. 

. Като легне настрани рамото му изобщо ще може ли да се опира на матрака
. Не че ми е ясно , но да питам , че това разбрах, а и на картинката това беше показано. 
То има 10000000 различни. Ние изтеглихме едно и го пробвахме - работи. Сега тия дни ще разглеждам и другите - имало с видеонаблюдение, обратна връзка и т.н.
Марли 
Представи си го така - като легне на една страна да му се подпира главата така, че да не се криви надолу, а да остане хоризонтално. Т.е. като е изправено детето пусни една мислена вертикална линия от края на рамото нагоре, пусни друга от края на главата (странично, до ухото) нагоре - разстоянието между тези две линии е дебелината на възглавницата. За излизането - хич не обяснявам
Но и Борислав не ми е правил този номер да седи на вратата, той наобратно, взе да се сърди като му навличам якето, явно многото дрехи го дразнят. Но пък излезем ли навън на студа заспива за отрицателно време 
И с количката ходим само до кухнята и я извеждам когато трябва да спи, ако на мен ми се излиза.
Ина рева за него на вратата, хванала го за крачола и не го пуска. Той беше 3 седмици отпуска и то детето забравило, че ходи на работа
По-добре да не знаех, сега ще се опитам да не ги тегля до началото на януари, че другите ще ги преведат чак февруари
Препоръчани теми