
Ще си изплюя кафето сутринта с тебе. Така се получава по Закона за всемирната гадост, ама снощи като кълчи кълки не се оплаква, нали?
Питай ме за рамките, какво майсторене падна с едни габърки и силиконовия пистолет, ама не всички стават и току някоя падне на главата ми. 
Голям рев рева Матей - сълзи, сополи и косми! 




Ама не фирмен, ами с майки тук от Враца (заедно с мъжете си, но без децата). И за проклетия нали ММ е голям калитко утре заминава за Сандански командировка и ще се прибере забележете - на 23-ти.
Но пък ще заведа сестра ми и зет ми да подзупаме малко. Ха сега да видим кой не знае какво е дзупам.
Аз не знам какво е ... ! 



Приятно дзупане!


Та така ... Аз пък днес се оциклих и съм с ужасно главоболие!
Препоръчани теми