АВГУСТинчета характер проявяват, майките им назад не остават

  • 78 440
  • 743
# 255
Дафи, абе отивай на банкет, хич не го мисли, щом има кой да гледа Ина. Да има кой да ме покани мен на банкет Simple Smile
Честито за дипломната и много професионални успехи ти желая.

Попи, мен сърце не ми дава да отрежа къдриците, а не е като да няма нужда, че рошав все ходи милият, ама да толкова са хубави Simple Smile

Васе, ама те и майчинството за януари ли ще преведат сега преди празниците? Хм, хем добре хем не толкова, че после януари е дъъъълъъъъъъг Simple Smile

Ох, трябва и аз да взема да направя нещо за бабите със снимки, ама нали съм една креативна....
Виж целия пост
# 256
Сами,  hahaha Ще си изплюя кафето сутринта с тебе. Така се получава по Закона за всемирната гадост, ама снощи като кълчи кълки не се оплаква, нали?  hahaha Питай ме за рамките, какво майсторене падна с едни габърки и силиконовия пистолет, ама не всички стават и току  някоя падне на главата ми.  Mr. Green

Ние с излизането сме нямали драми - като си види обувките и якето знае за какво иде реч и като го облека чака на вратата, иначе не. Simple Smile

Попи, и аз ги водих онзи ден двамата хубостници на фризьор, ама ние си нямаме къдрици отдавна.  Grinning Голям рев рева Матей - сълзи, сополи и косми! Laughing

Дафи, разбира се, че ще отидеш на банкета. Винаги е полезно да излезеш малко от ежедневието, пък и на теб ти е полага след добрите резултати.  Hug

Днес ще пусна пакетчето на малката Илина, че ха днес, ха утре и ще дойде Коледа.  Party
Виж целия пост
# 257
Hug Hug Hug
голяма еуфория покрай Коледа. Много съм щастлива,че успях да зарадвам повече деца тази година. Освен сладурите от форума,тази година реших да събера дрешки и да изпратя с коледни картички за БЧК и няколко дома за сираци. Удовлетворението е ОГРОМНО! :*

Тази година решихме календари да направим за роднините и се получиха интересни. По 5 лв на календар- много добре -успяхме да се вместим в бюджета. И при нас чашките са по 12лв.,но си струва  Peace

Дафи ..на твое място нямаше да се замислям.. Щом има кой да гледа децата за час два -три  :е:
Марли,благодаря ти:)И малка Емма разбрах,че се радва вече на подаръчетата от нас  Heart Eyes

  bouquet
Виж целия пост
# 258
На мен чак сега ми се промени интерфейса на форума, странен е, но ще свикна Wink

Аз пък съм на банкет в неделя. Wink Ама не фирмен, ами с майки тук от Враца (заедно с мъжете си, но без децата). И за проклетия нали ММ е голям калитко утре заминава за Сандански командировка и ще се прибере забележете - на 23-ти.  Close Но пък ще заведа сестра ми и зет ми да подзупаме малко. Ха сега да видим кой не знае какво е дзупам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 259
Фери, разбрах, дано не си се засегнала нещо ...  Hug Аз не знам какво е ... !  newsm78
Басейниче, браво!   bouquet
Ули, превеждат паричките за декември. За януари ще ги преведат в началото на февруари и дано да са вече 340 ...  Thinking
Дафи, мене никой не ме е канил, ама и да ме поканят няма да отида, нали чудото не съм го оставяла още. Ама и сигурно съм единствената, която не изпитва нужда от такива социални срещи и събития. Въобще няма да се чувствам комфортно и акъла ми ще е все вкъщи. То и този момент ще дойде, но тогава ще се налага.  Embarassed
Тераската ми вече е белната и с ламинат ... Сега чакаме да ни направят и шкафа за печката!  Whistling
Виж целия пост
# 260
Васе, и аз съм същата, затова не ми се ходи и доста се чудих. Предпочитам да си седя вкъщи и да си легна рано, въобще не изпитвам нужда да ходя на такива събития. Но ще отида за 2-3 часа да ги уважа. И за първи път ще ходя някъде без ММ, ако бях с него нямаше да го мисля чак толкова. Иначе съм оставяла Ина на свеки, но през деня за 2-3 часа когато ММ е почивка да отидем на кафе, да се разходим на спокойствие и така.
Фери, аз знам какво е дзупам  Mr. Green
Виж целия пост
# 261
Васе, Дафи, в една партия с вас съм.
Любовта ми вече е разтроена и много ми липсват децата като не са при мен, затова ходя с тях където мога, където не става - директно отказвам. Малко да поотраснат и ще си ходим с влака по мини - екскурзии, както водих кака им след 2 годишна възраст(ходихме тук в околията - Добрич, Провадия, Шумен, веднъж Балчик ни се размина на косъм).
Тази годината ни бяха канили на банкет за нов дом, само че тогава с малки лазещи бебета не ми беше до седене на маса и държене на бебе, като междувременно се опитвам да ям с другата ръка, пък и това го правя редовно вкъщи. Та и мъжа ми не отиде, не знам защо, може би от солидарност.

Днес имах гадна ситуация с добър изход, има висша сила някъде, поне 20 пъти съм й благодарила за помощта днес.
В тази връзка Благодаря и на baseini4e! Трогнати сме всички деца вкъщи Simple Smile

ferriy, и Google знае многодиалектния ни български език Simple Smile Приятно дзупане!
Виж целия пост
# 262
Момичета, здравейте!
 И тук да се похваля, че първото породено бебе е факт. Николая се роди на 17.12. Всичко е наред, но болките след 3то раждане са зверски. Вчера ми беше много критично-болезнен ден. Днес съм една идея по-добре. И Николая е по-спокойна. Време е всички да влизаме в релси.
Пожелавам на всички Весела Коледа и Успешна 2014година!
Виж целия пост
# 263
Галка, честита трета радост, добре дошла в отбора на многодетните майка! Предполагам си разбрала на какво имаш право като такава, но може да питаш и момичетата от Многодетни мами.

Аз съм в черна серия вече - вчера вечерта принтера се развали, днес изгубих ръкавица. А ако броя и стресовата сутрин вчера, мога само да се моля по-бързо да минават каръшките празници и да ми идва късмета, защото психически няма да издържа още много. Отделно и мъжа ми ще почива само няколко дни - засега са 25,26, 31 и 1 януари. Не ми се очертава хубаво ежедневие с този валеж на глупости и сама с децата. Дано утре да се събудя и да е 2-ри януари.
Виж целия пост
# 264
Галка, честита трета радост, да сте живи и здрави цялото семейство, пожелавам ти и бързо възстановяване!!!   bouquet
Виж целия пост
# 265
Момичета да ви почерпя виртуално по случай рождения ден на детенцето на сестра ми.На леля сладура днес става на 2 годинки   party023
  Мъжът ми си идва в събота и вече нямам търпение.
При нас новата е игра е на гонене.Качва се на дивана и върви прав.Аз го сваля и той на търчене отива на леглото се качва.
  Сега се лакирах и го сложих в кошарата малко да играе и реди с конструктура .
Вече има 11 зъбчета.
  Дафи отиди се позабавлявай малко. Имаме нужда и от това също.
Аз се чувствам като на 18 още.Нищо ,че имам дете и ми се излиза и забавлява .Разбира се съм спокойна като го оставям на майка ми и тя си го заспива и си го взимам на другия ден. А сега се задоволявам само на кафенце с приятелки докато го няма мъжът ми .
  Бях на фризъор,но понеже се сетих в последният момент и моята фризъорка беше заета и отидох при една тук до майка ми.Ее не се харесах и после се дооправях в нас .Идва ми да я  #2gunfire   #2gunfire
   О и щях да забравя Галка честито .Така и на мен ми се иска второ,но още 1 годинка да мине и ще започнем отново опитите.Имам си 3 замразени ембриончета които чакат мама да си ги прибере и едно да си ме хареса...а защо не и две  Laughing
Виж целия пост
# 266
Честита рожба Галка Hug Hug Hug Hug Hug  Да ти е жива и здрава Николая!
Виж целия пост
# 267
Привет, момичета! Simple Smile

Файвче, дано да ти минава бързо лошата серия. Надявам се, че сте здрави все пак, пък че е загубена ръкавица или принтера отказал са бели кахъри, не си го слагай.

Ооо, на мен пък много ми се излиза, ама не по кръчми. Нещо хич не мога да изтърпя големия джангър. Ходи ми се на ресторант, на бар, клубче нещо...  Mr. Green Тука имаме няколко дискотеки, ама то големи чалгарии - не са за мен.

Днес си получихме подаръчето от Попи и вече е паркиран под елхата в майкини, че там ще празнуваме Коледа! Само дето ми струваше доста усилия днес да го запазя опакован. Добре, че ще го видят вече чак на 24-ти.  Party

Виж целия пост
# 268
Марли, аз болестите отдавна си ги имам за даденост, докато оздравея и нов бацил се носи вкъщи от градината, отдавна не съм имала обоняние. Вече и не ходя на лекар за себе си, научих всички възможни лекарства, които на мен ми действат добре.

И с ходенето на лекар с тримата мускетари свикнах, но други неща които ми губят времето много ми пречат, особено носенето на принтер на ремонт (върху сенника на количката, добре че не е много далеч сервиза) с децата преди почивните дни. А на мъжа ми му трябва да си изкарва проектите на хартия, няма как без него, съответно е до късно на работа и няма как да помогне, работи и в неделя до края на месеца. Обадиха се днес, че за 30лв е готов, с 30лв по-малко за трапезата за празниците. Ама живот да е, здраве ще видя като отраснат децата. Ужасявам се какво ще е като двамата тръгнат по детски заведения, мисля че няма да имат и 30% от дните присъствие.
Виж целия пост
# 269
Да се отчетем набързо - чудото е 87 см. и 12,00 кг. Биха му последната ваксина, обаче на два пъти ... Сестрата като вкара иглата и нашия подивя, едва го удържах, съответно иглата излезе, половината ваксина се разтече по крака му, сестрата пак го боцна, за да му бие поне остатъка! Луда работа! Педи пък ме пита защо не съм му давала Деавит. И заяви, че ако не съм му давала, фонтанелата му нямало да се затвори ...  hahaha Та така ... Аз пък днес се оциклих и съм с ужасно главоболие!  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия