Липсва ми писането, иначе си ви следя непрекъснато.
И Мандарин като Неско беше днес на консултация - 83 см и 11,020 кг, определено ръстът му изпреварва теглото, което ме радва
Обаче Неско ме уби с размери, браво бе - на мен Алексей ми изглежда голям, а Несторчето явно е направо великан
, да е жив и здрав! Сложихме и последният Пентаксим, и това беше - свърши се с ваксините до 6 г. възраст. Малкият дори не гъкна при убождането - истинско геройче е той
Естествено, консултацията ни не мина съвсем безгрижно - и ние като Яворче на Тефита ще се запътваме към уролозите в Пирогов да отлепят пишлето, кофти, но няма как. Ще я свършим тази работа след празниците. Гадното днес беше, че около 2 часа чакахме за консултация, беше пълно с болни деца и възрастни - дано не сме хванали нещо
След това изпълнение успя един път да прескочи пък решетката на леглото и съответно падна и ревна. Така че се принудихме бързо-бързо просто да махнем решетката и това е - слагам му нощем олекотени завивки пред леглото, да не се удари ако падне и така решихме засега проблема. Някакво шило е и много силен - каквото успее, чупи, ужас
Имам известни подозрения, че все пак с момиченцата по-рядко майките срещат подобни проблеми - майка ми, примерно, казва, че аз съм била изключително кротка сравнение с моя наследник
Ако ми се падне сега още едно такова енергично лъвче, мога спокойно да се гръмна 
Но и на мен нищо от това не ми липсва - стои ми се повече с малкия, тези моменти няма да се върнат и искам да им се насладя напълно, ако и ще да е много уморително понякога 
, Дафи!), че най-после преди празниците успях да си изпратя дисертацията на научния ръководител, който, цитирам, ми написа, че с малкия ми помощник сме написали много хубава дисертация, съответно камък ми падна от сърцето. Оставих вече готовата разработка в деканата и вече чакам вътрешната защита догодина. Има вероятност на самата публична защита (казва се така, защото на нея могат да присъстват и външни лица, не само докторантът и рецензентите) да съм много бременна и ще е уникално преживяване, подозирам
Много полезни неща съм научила от вас, особено за кърмене, захранване и всичко останало, което сте обсъждали. Жалко, че вече все по-малко от вас пишат в темата...
Каквото и да е, вижда му се края при вас. 


Добре дошла, пиши по-често, поне като някои от "старите кучета" спряха с писането тук, нека се усети свежа сила с някое ново попълнение. 


Половин час си играхме на площадката и после половин час се прибирахме. 
Напоследък само в нета контактувам и се чувствам адски зле 
Но ще се справим някак си 2 седмици
Ако си много бременна на защитата по-добре, няма да те питат много 
Прилича на розеола, но не ни се е случвало на нас, така че не съм сигурна. Важното е да минава.
), обаче.... много се пушеше бе, много. Направо душата ми се вмириса, отвикнала съм от такова нещо, просто голяма смрад. Бориславче заспал без мен, не плакал почти, този път изкарах докрая 
Но още не излизаме без количката, това значи да мъкна и чанта с мен, и нещо ако пазаря, с коя ръка ще нося багажи и с коя Борислав ще водя. А и той обича да спи навън, така че си излизаме с количката и така ще е поне до края на зимата.
Нашата кухня е в почивка само до 2-ри, слава Богу ... На мен ето това ми е верен помощник в такива случаи. Сега ще трябва да готвя по два пъти през два дни ...
Днес майка ми помогна със супата, та аз му наготвих само заешки гювеч с домашно зайче. ММ и свекъра днес колят теле, така че ще включа и прясно телешко в менюто тези дни!
Добре поне, че не е претенциозен и яде всичко - от кухнята, купени пюрета, моите манджи ... 
И браво за чудесно свършената работа! Много ви се възхищавам на всички за упоритостта! Неско си е великанче, да, въпреки че за два месеца не е мръднал на килограми, само на дължина расте чудото ... 
Препоръчани теми