Бебенце през ФЕВРУАРИ, мама най-щастлива ще направи!

  • 27 545
  • 745
# 555
Здравейте тумбачета!

kazushige Много ми харесва Александра, но Алексия и Алекса са още по-хубави попадения. Peace
Дучето Мисля, че магнезия се пие малко преди раждането, а желязото дори след самото раждане. Peace
Тандичка Знам от приятелки, че са доволни от Бочко и от Нивея. Така че давай смело, а после бебо ще си каже какво му допада повече. Аз заложих на Хип. Peace
Красе Радвам се че сте добре с бебо и сте вече вкъщи. Hug
Бъни Весели празници на цялата банда от Февруарки 2013. Hug

Голямо мотане днес. Първо за подаръци с мама, после за покупки за утре с ММ. Party
Виж целия пост
# 556
Здравейте момичета,

Весело посрещане на празниците, много любов, здраве и пухкави бебчета догодина smile3525 santa2

Ние ще купуваме всичко за баня, козметика и нещата за болницата през почивните дни. Отделно търся все още количка, съвсем се обърках, хем има много хем все нещо не ми допада, най-вече цената ... и така, надявам се скоро да се спрем на нещо и да го поръчаме или купим  Confused
Виж целия пост
# 557
Благодаря ви много,мамчета  Hug Ще пробвам първо Нивеа,пък наистина, ако на бебчо не му понася ще купя Бочко  Wink
Виж целия пост
# 558

denica_vanessa И аз освен за задържане го пия и заради камъчета в бъбреците,образували се по време на бремеността..Поне така каза лекаря,че магнезия бил полезен в такъв случай.. Благодаря за отговорите,ще го питам все пак,за да е сигурна работата Simple Smile
 
kazushige +1 за Алексия Simple Smile Ако не бяхме избрали вече име,щях да го предложа на ММ ( не че щеше да се съгласи..той все на традиционните имена се хвърля  Crossing Arms )
Виж целия пост
# 559
Fifelota, за Алексия не бях мислила. Много ми харесва  bouquet Благодаря! Иначе ММ е за Алекса. Вчера го измъдрил и  много му харесва  Laughing Ще помислим още малко, но като го видя, мисля че тогава ще взема финалното решение. Поне с домашните ни любимци (ако има място за сравнение Laughing) винаги е било така. Първо трябваше да ги видим и тогава веднага си идваше и името  Cool
Моля,радвам се че ти харесаха тези имена HugА относно Александра-всяко второ дете е с това име.
Виж целия пост
# 560
Лека  изпълнена с много топлина вечер , Ви пожелавам бъдещи мамчета .  Hug
iucka бях в болница 2 дена на системи и хапчета  заради силни контракции .Сега си стоя удома на хапченца adelat . Не няма да раждам в Девата . По простата причина , че живея в Турция и тук ще раждам , а иначе съм си от Бургас .
kazushige много ти плагодаря за палчетата  Praynig аз вярвам , че утре операцията ще е успешна . Съпругът ми е такъв , че към своето здраве е немарлив . Но отнася ли се за мен или големия ни син , трепери върху нас . Затова и толкова много го обичкам .
Да дам кратичак отчет от днешния преглед на бебо . Отговаря на 34 г.с +2 дни вече е станал 2350 гр. Хипер активен и постоянно се върти , къде намира това място направо се чудя . Лошото е , че се седалишно разположен поне за сега .
Виж целия пост
# 561
Здравейте най-после и от мен.
Поли,стискам палчвта на мъжа ти.  Дано всичко е наред и бързо възтановяване след това. Нека остане само лош спомен в живота ви. Браво на бебо и ние горе-долу така растем.
За имената- аз съм повече традиционалист човек,затова харесвам  най-много Алекасандра от дадените примери. Но пък смятам,че ако вариантите са много,детето ще си дойде с името. Мама още като го види вече ще знае как се казва. Simple Smile
Тандичка,аз ще използвам Нивея. Със сина ми я използвах и още я използвам и съм изключително доволна.
Да се отчета от прегледа и аз. Бебе е супер за са. Доки много подробно го огледа,всичко е ОК. Плацемтата е 0-лева степен на зрялост,а водите са в горната граница,но в нормата. Но бебо си е решил,че ще излиза с дупето напред. Седалищно е с косо разположена главичка. Тежи 2.400 кг. но доки каза,че повече бил според нея. Просто трудно се мерили вече стойностите необходими за изчислението на килограмите. И предвид тези факти+ този,че първото си дете родих секцио,и това така ще бъде. От утре официално съм в болнични и се отдВам на пълноценна почивка и приготовления за бебока. Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Благодаря Ви !!
Весело изкарване на Бъдни вечер ви желая  Hug
И стискайте крачетата още малко  Laughing

Едно Коледно поздравче от мен  Close-mas: :




kazushige - Водолейче е моята госпожица   Hug
Скрит текст:
Аз ще се включа да ти кажа за името , ние много  искахме да е Александра , но в последния момент ММ се отказа и реши друго .. Мен , много ме беше страх да не и викат Сашка , макар че то както си го научиш нали , ама викам , все ще се намери някой , а пък мен лично не ме кефи Сашка . Ама да ти кажа честно , това си ми беше мечта от много време да си кръстя детето Александра или Александър ( ако е момче ) , и що се отказах , да ме пита човек  Simple Smile ( пусти зор да не и викат Сашка  Blush ) . Макар че сега много си харесвам името на детето , даже повече от Александра , ама съм решила живи и здрави , ако  имам друго да е Александра или Александър !!
Иначе пък Алекса е страхотно име , хем е горе долу сходно , хем ми звучи много сладко . Живо и здраво да ви е детенцето , името дет и ти викаш - идва на момента   Hug


Дано не съм ви досадила много , лека и спокойна нощ желая на всички тумбачета  Hug !![/i][/color]

Виж целия пост
# 563
Добро утро момичета,


Аз вчера най-сетне приключих с гладенето на бебешорските дрешки, багажа ми е готов, стъкмих и едно пликче за изписване за мен и бебо... Вече спокойно можем да се отдадем на Коледните празници  santa2

Днес ще бъдем в свеки и нямам ангажименти за приготвянето на трапезата. Днес към обяд ще започнем с подготовката за утрешната софра - разядки, салати и тортата. Искам да си помогнем от днес, за да не се преуморя утре Simple Smile

Весели празници на всички, нека Коледния дух не ви напуска и само хубави емоции да изпълват празничните дни !


Моля да започнете с предложенията за заглавие на следващата темичка !
Виж целия пост
# 564
Добро утро и от мен!
Весел празник на всички!
Аз днес ще правя питка и домашна млечна салата, че на моите хора много им се хапвала такава. После другите постни яденета за вечерта. Абе май ме чака цял ден пред печката. Няма да ходим никъде, нито някой ще дойде при нас, но заради детето ще се постарая - искам да не му отнемам до колкото мога емоцията.
Тя свекито искаше да вземе детето с тях да празнуйва, амане позна - не я пуснах. Семейството сме ние с баща й.
Следобяд едно кафенце с кумицата и да и подарим подаръка.
Кажете за Коледната вечер какво ще приготвяте ( за утре вечер). Дайте нямкаква идея, че аз имам пак само за десерта Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Снежи, млечната салата днес ли ще я хапвате или изцяло ще сте на постни блюда?

Аз тази година съм се ориентирала към възможно най-просто меню. Ще направя картофена салата, руска салата, разядка(лютеница, сирене, чесън и печени чушки), пържоли в гювеч(с топено сирене и мед), питки със сусам, крем-карамел торта с кроасани и различни мезелъци(голяма част от тях домашни от бабка)
Виж целия пост
# 566
Весело посрещане на коледните празници на всички! santa2

Всеки вкъщи има роля в приготовленията за коледното меню. Аз се заемам с домашна руска салата и снежанка и както става ясно и с основното меню. Мама поема сладкишите - тортата и баклавата.
Мъжо се измъква, че цяла вечер е с треска, температура от 39 градуса и болки в цялото тяло. Хубаво, че няма хрема и зачервено гърло, че при това положение се тръшкам и аз, а не е добра идея да се тъпча с хапчета в 8 месец. Tired

Снежинка Ние редовно я караме на печена пуйка в свекървата на 25-ти. Peace

Танче Пускам ти примерен списък с козметиката за следващата анкета. На прима виста измислих два варианта за следващо заглавие. За протокола съм много зле с римата, но на моменти имам проблясъци. Laughing
Скрит текст:
1. Ей го януари, а февруарчето в корема на мама път си поправя.

2. Вече сме януари, а февруарчето път в корема на мама си поправя.

Скрит текст:
Козметика :

Mustela
A Derma
Saba med
AlphaNova
Chicco
Weleda
Tofer
Oilatum
Nuby
Bella
Bubchen
Hipp
Nivea baby
Penaten
Mixa baby
Бочко
Здраве бебе
Event
Johnson's baby
Sanosan
Baby Crema
Bebino
Друга козметика
Виж целия пост
# 567
Весели празници и от мен  santa2 Да сме живи,здрави и много обичани  Hug И да родим живи,здрави и сладки бебенца   ylinfant
Виж целия пост
# 568
Весела Коледа и от мен,мами Close-mas:
Ето и две предложения за заглавие:
С устичка на мама,с носленце на татко-чакаме те с нетърпение Февруарче сладко!!!
Февруарски мами чакат с нетърпение да гушнат своето творение!!!
Hug
Виж целия пост
# 569
Весели празници момичета  Close-mas: Nature Snowman
Пожелавам на всички да прекарате спокойни и хубави празници, без контракций и проблеми.
Живи и здрави да си гушнем хубави и здрави бебоци през 2014.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия