Бебенце през ФЕВРУАРИ, мама най-щастлива ще направи!

  • 27 545
  • 745
# 570
Здравейте и от мен! Simple Smile
Днес с майка ми приготвяме ястията за Бъдни вечер и за Коледа. Сега малко се опънах, че нещо не ми е в ред кръвното и ми се повдига...  #Crazy След малко пак ставам, да помагам, че освен с нашите, ще празнуваме и със свекъра за първа година и довечера ще се запознаят с баща ми.  Praynig

Относно заглавие на темичка, мен не ме бива много в мисленето, но много ми хареса следното:

С устичка на мама,с носленце на татко-чакаме те с нетърпение Февруарче сладко!!!

Весело изкарване на Бъдни вечер и на Коледа! Simple Smile Само положителни емоции да има! Simple Smile
Виж целия пост
# 571
Весели празници!   madnoel
Готвите ли се за празничната вечеря? Ние сме при свеки и тя ще приготвя всичко. А аз, понеже се сдобих също с прословутата хлебопекарна, ще стъкмя някакъв хляб или кекс, още не съм решила. wait

Февруарски мами чакат с нетърпение да гушнат своето творение!!![/color] Hug
Много ми харесва това предложение на Fifelota. И аз мисля ама нещо не ми е поетично днес. Thinking


Аз за Водолейчетата искам нещо да кажа.  newsm23 Аз като веща по въпроса, мога да кажа, че това е една от най-хубавите зодии. Майка ми, баща ми, брат ми, баба ми и първата ми братовчедка са Водолеи и няма такава артистична зодия. Брат ми пее и рисува божествено, баща ми също  рисува, братовчедката пише поеми, майка ми и баба ми са кулинарки и винаги всичко им е супер сполучливо и изпипано до последната подробност. За жалост никой не се е възползвал професионално от таланта си, но живот и здраве, моето само да го набарам че нещо му се получава в тази сфера, сериозно ще го поощрявам, записвам на курсове и т.н. Размечтах се, но днес е позволено.  amiiii

И накрая Честит Имен Ден на ММ, Евгений!  kiss

 
Виж целия пост
# 572
Аз залагам на това заглавие Simple Smile
Февруарски мами чакат с нетърпение да гушнат своето творение!!!


Искам да Ви пожелая весело изкарване на празника довечера! На всички ни да се падне паричката, ако ли не, здравето, че  то е най- важно!!!! Hug
Виж целия пост
# 573
Февруарски мами чакат с нетърпение да гушнат своето творение!!![/color] Hug


 на мен много ми хареса това предложение. Аз за съжаление не съ по идеите и за това само мнение давам.
Виж целия пост
# 574
Здравейте момичета!
Весел празник на всички!

Февруарски мами чакат с нетърпение да гушнат своето творение!!![/color] Hug
Много ми харесва това предложение на Fifelota.
И на мен също много ми хареса предложението за име на новата темичка.
Виж целия пост
# 575
Весело и приятно да посрещнете празника довечера!Щастлива Коледа и леки раждания на малките звезди догодина!Ние приключихме с подготовката за довечера и лягаме за пауза,че се поуморихме май!Усмивки и целувки!
Виж целия пост
# 576
Здравейте мамчета!На всички желая една незабравима Коледа,изпълнена с прекрасни мигове със семействата си,бъдете здрави,много щастливи и винаги много обичани! Praynig
Виж целия пост
# 577
Весела Коледа и Щастлива нова година!
Бъдете здрави, много щастливи и нека всички желания да се сбъднат!
Нека в тази нощ красива всеки да бъде с хората, които обича.
Виж целия пост
# 578
Весело посрещане на празниците на всички! С пожелание за леко доизчакване на появата на бебоците ни Simple Smile
Виж целия пост
# 579
Добро утро.
Аз нещо не мога да спя,та реших да съм първа тук тази сутрин.
Весела Коледа на всички. Пожелавам ви весели и светли празници. Коремчетата да растат без проблеми и всяка да си гушне бебока в очаквания момент.
Ние снощи по традиция бяхме на постна трапеза. Понеже моя мъж не яде месо,бъдни вечер му е най-любимия празник през годината.   Laughing Днес щея караме на пържоли и по-тежки салатки. Малкия става 5 пъти тази нощ да проверява елхата милия. Мислех утре дядо Коледа да ни посети,но май след малко ако заспи,ще донесе подаръците. Laughing
Виж целия пост
# 580
Честито Рождество, момичета  Hug

Нека да съумеем да запазим
магията на коледната нощ
през цялата година,
за да бъдем по-добри,
да се обичаме повече
и да имаме силата
да сътворяваме
по едно малко чудо всеки ден –
една усмивка, едно добро дело,
един топъл жест.
Бъдете живи, здрави
и истински щастливи!

И да започнем деня с баничка и кисело мляко Simple Smile Моята се пече, а аз ви черпя виртуално с тази, защото днес ставам на цели ... 37  Shocked Леле, звучат страшно ..., а не ги чувствам Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Честита Коледа момичета!Да сме живи и здрави!
Виж целия пост
# 582
Честита Коледа на всички.
Живи и здрави и много пухкави хубави бебоци догодина.

Честит рожден ден почти безобидна  newsm59  ura С пожелания за цялото щастие на света.
Весело изкарване на двойния празник.

Аз съм на лека закуска, че след малко ще ходим при майка на обяд Simple Smile и искам да имам място , че ще има доста вкусотий, а апетит тези дни никак не ми липсва Simple Smile.

Весело изкарване на всички на този хубав празник.
Виж целия пост
# 583
Здравейте маминки,



Честита Коледа ! Нека радост изпълва сърцата, много здраве за родата и най-вече за децата  santa2

Почти безобидн@ Честит Рожден Ден ! Пожелавам ти много хубави емоции, здраве и истинско щастие !  bdbaloni

Момичета вчера се появи и първото бебче във ФБ групата. За съжаление не знам как е ник-а на мамата и не мога да дам по-ясно инфо. Ето това мога да кажа: 31г.с.+1ден ,Момиченце, 1460гр, диша самичка, спешно секцио. Мама и бебка са добре  Praynig
Виж целия пост
# 584
Да бъде Коледата Ви незабравима,
а годината - неповторима!
Да сте здрави, весели, засмени
и от Бог благословени!

Честит Рожден Ден на Почти безобидн@ Бъди жива, здрава и много щастлива, нека всяко твое желание стане реалност  Hug

Нека бъде живо и здраво първото ни бебче да расте щастливо и много да радва мама и тати!
Бързо възстановяване и на маминка  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия