Бебенце през ФЕВРУАРИ, мама най-щастлива ще направи!

  • 27 545
  • 745
# 600
Здравейте!

Честито да ни е първото бебче!  smile3501

Мен вече взе да си ме хваща страх и то сериозно. Като се замисля, колко малко остава хем ме хваща страх, хем ми става мъчно, че повече няма да съм бременна.  Confused

Днес бях да си взема 45 дневния болничен и ми взеха секрет. Толкова съм суха ли какво, но страшно ме заболя като бръкна с тампона. Даже мисля, че не ми взе вагинален секрет, а ми нацели уретрата. Едва ли опитен гинеколог няма да направи разлика и да се обърка  Joy Ама наистина беше много неприятно   #Crazy То ще си проличи като ми излезнат резултатите. Иначе бебка се била се  наместила главично в таза и най-вероятно така щяла да си остане. Отговаря си на седмиците и плацентата била ок.

Почивайте си повечко момичета и бъдете спокойни  Hug

Виж целия пост
# 601
Здрасти майчици  Hug Много малко време остана.Леле-мале! На мен термина ми е на 28 Януари,но понеже в 3/4 седмица с нередовен цикъл го изчислих ФЕВРУАРИ и си останах тук.Отностно раждането като първескиня шубе си ме-да.Но нормално не съм паника ще го преживея.По ме е страх дали ще се справя със самото бебенце.На 18 съм и имам за къде още да ставам по -отговорна ,по-това,по-онова.Старая се да бъда по- добра,за да получи по-добро и детето.  preggo При мен остават вече 30-тина дни.
А относно другото нещо ме болят кокалите между краката.Ужас.Като ходя също.Клатя се като пингвин.За спането се радвам вече и на леко подремване.А кръста как ме болии  Laughing А бебето вече е станало супер силно.Като се тресе и рита напрашо цялата ме клати  Mr. Green
Аз само се надявам таткото да е наоколо,че съм в чужбина и още не знам езика.Нито трамвайните разписания.И всичко останало. Mr. Green
И на мен ще ми е мъчно да съм бременна.Беше страхотно!Но хайде стига вече.9 месеца си е достатъчно.Липсва ми и да не съм бременна. Mr. Green
Ще имаме ли тема тук,за след раждането.Пак да споделяме  bouquet
Виж целия пост
# 602
Здравейте мамчета,

Първо да ни е живо и здраво първото бебче и неговите родители и много много да ги радва  Hug

Аз все си викам че има време и не мисля още за раждането, чакам си прегледа на 6-ти да видя какво ще кажат и да искам още един видеозон ... Бавно се приготвяме и купуваме разни неща.
Започна да ме боли кръста от няколко дена и мен, гледам че корема ми значително е пораснал, а до преди няколко седмици не ми личеше много ... и се мъчат да ми се схващат краката докато спя, кофти ама всичко ще изтърпя само да гушкам здраво бебче newsm78

Вие как ще празнувате новата година, аз забелязвам че силният шум много ни дразни и ритаме доста упорито  newsm78
Виж целия пост
# 603
Здравейте!
аз пак влизам колкото да не ме забравите.  Laughing
Да ни е живо и здраво първото бебче. Много спокойни нощи за мама и бебе и само усмивки да носи на семейсвото си.  bouquet
Аз не бързам да раждам още. Гледам да си се радвам доколкото мога на бременноста,че като знам после какво ме чака...нека си седи бебо вътре,има още време за него. Grinning
happynesss бъди сигурна,че ще се справиш. Първите дни може и да ти е терсене,да си объркана и дезориентирана,но бързо ще влезеш в ритъм. Просто условията ще ти го налагат. имай вяра в себе си.  Wink
Ние с покупките сме общо взето готови с малки изключения. Но ще донакупим след празниците.
Аз съм в болничен от 24-ти и се чувствам като отвързана. Laughing Днес цял ден с малкия сме скитали по улиците. Безцелно и някъдето тръгнем,натам. И двама сме гроги. Отивам да си полегна.
лека нощ и приятни бременелски сънища!  bouquet
Виж целия пост
# 604
Добър вечер,мамчета  Simple Smile Относно раждането аз съм в голяма паника,за първи път ми е и много ме е шубе  Laughing Единствените покупки,които съм направила за болницата са 2 нощници. Утре с ММ ще ходим до Пловдив и сигурно ще си купим коритце и пелени за болницата,а козметиката и памперсите ще ги купуваме като влезна в 9тия месец  Wink Лека вечер от мен и голямото коремче  Hug
Виж целия пост
# 605
   Момичета, много съм доволна от дядо Коледа!Донесе ми бебешка количка.....малка стъклена... с парички в нея,за да си избера каквато искам!!!! smile3535
Виж целия пост
# 606
Добро утро на всички!
Да е живо и здраво първото февруарско бебче.
Мен ме е страх от самото раждане,как ще протече искам много да е естествено,но нищо не се знае,за сега сме в правилната позиция Simple Smile
На нова година ще сме си в къщи с ММ.На мен шума и циарения дим ми действат много зле.
На всички желая весело посрещане на новата година! Wink
Виж целия пост
# 607
Добро утро на всички!
Да е живо и здраво първото февруарско бебче.
Мен ме е страх от самото раждане,как ще протече искам много да е естествено,но нищо не се знае,за сега сме в правилната позиция Simple Smile
На нова година ще сме си в къщи с ММ.На мен шума и циарения дим ми действат много зле.
На всички желая весело посрещане на новата година! Wink

  Няма страшно нито със секцио, нито естествено, само докито да е добър и бебенце-здравичко!
Виж целия пост
# 608
На Нова година ще заложа на тясна семейна компания и ранно лягане. И на мен цигарите ми действат страшно зле и започва да ме боли корема.
Виж целия пост
# 609
На Нова година ще заложа на тясна семейна компания и ранно лягане. И на мен цигарите ми действат страшно зле и започва да ме боли корема.
При мен слава богу- никой не пуши!
Виж целия пост
# 610
Милото Вкъщи на който му се пуши си мръзне на терасата, но имаме приятели които са прекалено страстни пушачи и колкото и да ги ограничавам все някоя друга цигара минава през носа ми. В свекърите същата работа и затова гледам да не ходя там често. Tired
Виж целия пост
# 611
Милото Вкъщи на който му се пуши си мръзне на терасата, но имаме приятели които са прекалено страстни пушачи и колкото и да ги ограничавам все някоя друга цигара минава през носа ми. В свекърите същата работа и затова гледам да не ходя там често. Tired
  Ами напълно си права! Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Как сте, мили коремчета Simple Smile
Честито ни първо бебче,да е живо и здраво и много да радва гордата мама и таткото също Simple Smile
Ето и едно предложение за новата страничка и от мен ( дойде ми музата  Laughing )
 Мама ФЕВРУАРЧЕТО сънува,скоро да го гушне тя жадува
Виж целия пост
# 613
Здравейте бъдещи и настоящи майчета,
Честито ни първо бебче,да е живо и здраво и много да радва мама и татко  Praynig
Искам да ви попитам някой от вас решил ли е каква козметика ще ползва?
Аз се колебая все още , на всякъде срещам различни мнения !?
Много ще съм ви благодарна за съдействието  Hug




Виж целия пост
# 614
DesitaNikol аз купих A-Derma за къпането, медицинска козметика е и много ми я препоръчаха. Взех от серията Exomega, която е за атопична кожа, т.е. много чувствителна, за да предотвратя поява на някакви зачервявания и т.н. А олио съм си поръчала да ми смесят в една аптека само натурални олиота подходящи за бебета. Само за крема против подсичане още се чудя. Чувам позитивни коментари за судокрем, но пък ми казаха че май е много силен и незнам...

Надявам се да съм ти била полезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия