. Бързо оздравяване!els84 не се безпокой, д-ра е отговорен човек
.
. Бързо оздравяване!
. 
. Бързо оздравяване!
.
При мен и в 2 и 3 часа през нощта. Вторият път ми каза вече да отивам към болницата. Когато пристигнах той вече беше там:)
. Бързо оздравяване!
.
И аз бях така
И за мен това р най - добрия лекар. Няма да спра да го препоръчвам с две ръце и да съм му благодарна, че направи раждането ми прекрасно изживяване!!!
Родих преди 4 дни, буквално го вдигнах от банкета по случай празника им (21.01), дойде за има няма 20 мин, бях супер спокойна и родих за точно 2 часа...всичко беше перфектно. Благодаря ви, докторе, няма такъв ЧОВЕК просто
. Бързо оздравяване!
.
, следващата консултация да му кажеш, че се притесняваш и да си размените телефоните. При мен така стана. Докторът ми записа номера. Може и само, за да ме успокои да ми записа тела не знам, ама като дойде време да раждам ми вдигна тела
) На мен ми изтекоха водите, но нямах контракции и въпреки това с индуцирано раждане има няма след 4 часа държах вече бебчо
))) Ако не си родила, леко раждане и не се притеснявай!
Препоръчани теми