Отслабване със Сиофор - тема 4

  • 126 427
  • 765
# 645
Момичета, след колко време усетихте някакъв ефект от Сиофор? Аз все още съм на най-ниска доза, като постепенно ще я увелича в следващите 10 дни. Цикъл нямам все още, надявам се да се появи скоро  bouquet
Виж целия пост
# 646
Принцеса - много добър резултат! Peace При мен само диетата не помогна, но като включих един грам на ден метфогама, нещата се промениха и започнах да свалям кг.

славинчето - аз винаги съм имала цикъл, макар и на 35-40 дни. Още след 1 месец прием на хапчета, започна да се регулира на 28 дни, дори съм имала 2-3 месеца и на 25 дни.
Виж целия пост
# 647
Извинявам се за невежеството си,но се чудя между това което наричате метофогама и сиофор има ли разлика ? Аз да споделя моя опит със сиофор 1000,бях стигнала до 1 хапче сутрин и едно вечер,бях свалила за 1 месец 6 кг.,нещата вървяха много добре,но имах една стресова ситуация,в следствие на която започнах много да ям.Килограмите се върнаха естествено.Продължавам си сиофора,но определено не ми действа като преди.
Виж целия пост
# 648
Сиофор, Метфогама, Метфодиаб, Глюкофаж са с едно и също активно вещество - метформин. На мен ендото ми написа рецепта за активната съставка и ми каза да си избера. Посъветва ме да си взема по-евтиното. В началото бях на Сиофор, смених го с Метфогама (значително по евтин) и световъртежа си отиде. Но може и просто организма ми да свикна с метформина.
Виж целия пост
# 649
Сиофор, метфогамма, метформин, глюкофаж и т.н. са лекарства за лечение на нашето състояние. В нета има описани действията на всеки препарат. Основната съставка е една и съща, еднакво действие, но различни имена, защото се произвеждат от различни фирми. Peace
Виж целия пост
# 650
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 651
Значи ми е рано да правя заключения. Ще изчакам да мине месец на диета плюс хапчето и фитнес, пък да видим Simple Smile
Виж целия пост
# 652
Сиофор, метфогамма, метформин, глюкофаж и т.н. са лекарства за лечение на нашето състояние.

Лошото е, че не може да се нарече лечение.
Виж целия пост
# 653
Е, лечение не означава излекуване. Поне на мен лекарствата много ми помогнаха и продължават да го правят. Peace
Виж целия пост
# 654
Здравейте ,момичета .
След няколко измервания на кр.захар рано сутрин и  стойности между 6,2 и 8,9 (и поликистоза имам )  ЛЛ  ме посъветва да пия Сиофор известно време в комбинация с диета , за да свалим тази захар в норми  .
Адски зле се чувствам , започнах 2 по 500 .... Отпадналост , главоболие, гадене. Лошо ми е потоянно .Корема ми се поду! 
Вие така ли сте ?
Виж целия пост
# 655
Здравейте ,момичета .
След няколко измервания на кр.захар рано сутрин и  стойности между 6,2 и 8,9 (и поликистоза имам )  ЛЛ  ме посъветва да пия Сиофор известно време в комбинация с диета , за да свалим тази захар в норми  .
Адски зле се чувствам , започнах 2 по 500 .... Отпадналост , главоболие, гадене. Лошо ми е потоянно .Корема ми се поду! 
Вие така ли сте ?

Офффффффффф, нямам думи. Как може да ти каже да започнеш с 2х500?!?! Много ясно, че ще ти е зле. Пий 1х500 вечер поне 1 седмица, след това вдигни на 2х500. Така вдигай много бавно, доколкото стигнеш предписаната доза. Даже ако трябва карай по повече от седмица на дозата, докато се почувстваш ок да вдигнеш.
Виж целия пост
# 656
Нямала талони за ендокринолог , но и той това щял да ми изпише и понеже и имам доверие , повече от 15г ми е ЛЛ  я послушах .Тя  много бързаше , че стачка има .Аз реално три дни го пия .Имам съвсем леко завишен чернодробни показатели, от кр.захар били така .Всичко щяло да се нормализира с хапчето.
А кръвно може ли да се вдигне ?
Виж целия пост
# 657
На мен ми го изписа 3х1/2, но 5 дни по половинка, 5 дни 2х1/2 и чак тогава 3х1/2. Пия го по време на хранене и нямам никакви проблеми.
Виж целия пост
# 658
Принцеса - много добър резултат! Peace При мен само диетата не помогна, но като включих един грам на ден метфогама, нещата се промениха и започнах да свалям кг.


Аз съм на метфогамма от поне 4 години, ама докато не почнах тая диета резултат нямаше. Сега и теглото намалих и захарта и кръвното. В момента съм на 3 по 850, но с изглед да мина на 3 по 500 Simple Smile
Виж целия пост
# 659
И аз бях така в началото. По предписаната схема от ендото ми стана толкова зле единия ден, че имах чувството, че ще умра. Темата ми помогна и започнах да слушам организма си. Увеличавах дозата постепенно с по 1/2 и задържах за около 5-7 дни, докато спре да ми прилошава. Все още не съм на предписаната ми доза, но като не закусвам сутрин и не ми се рискува да го пия на гладно. От известно време да го пия след като се нахраня, защото иначе ми разстройва много стомаха. Но както казва Принцеса, без диетата не се получава с килограмите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия