
Мир на душата му

И не мога да си пусна някое ужасче да ми дойде настроението. 
(А и мама и тате са близо да го дундуркат.)


, връщане назад няма. Постоянно плача и съм много тъжна. Прегръщам ви всички, обичайте се и си го казвайте често !
! В чужбина ли сте? И моите деца,големите, веднъж не са си правили Коледа и Нова година, все на работа!Знам колко е гадно.Да се гледате и поздравявате по скайп изобщо не е същото!Няма как да седнем на една маса, да хапнем, да се поздравим.И така десет години вече!А днес пък изпращаме татко.После се връщам да готвя, но на никой не му е празнично!
Съболезнования и дано скоро се съвземеш............
И разбрах,че съм голям неблагодарник-имам 2 хубави, умни деца, майка и баща-да са живи и здрави всички, а много често съм изнервена и им се зъбя за глупости........... 
Препоръчани теми