Да се оплачем...

  • 7 484 014
  • 65 224
# 420
Съболезнования, Тайнаspoko

Мир на душата му  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 421
В този ред на мисли изтрещях, като чух доц. Байкова да обяснява как овулацията била по средата на цикъла. Crossing Arms
Тааа, кога е овулацията, не разбрахме? Ако цикъла ти е 28 дни , овулацията е на 14-тия ден, да кажем, т.е по средата.
Цикъл не е тези дни, в които ти идва лелката, а целият цикъл, който трае примерно 28,29,30 дни, различно при всички жени.

Извинявам се за отклонението, но тези неща трябва да се знаят.
Виж целия пост
# 422

По телевизията само за корупция, бежанци, протести и болести се говори - още от сутрешните блокове, та чак до вечерните новини.

Не искам да живея тук, но мъжът ми се е вкоренил в Бг и съм наясно, че няма начин да го убедя. Може да имаме къща, сносен бизнес и куп роднини тук, но колкото и добре да си уредим живота, винаги околната мизерия ще е тук.
Нямам надежда да се оправят нещата и не знам, дали някога ще се науча да не ми правят впечатление мизерията, болката и упадъка на народа - прекалено много ми е.

Затова аз не гледам телевизия вече. Мъжът ми е загледал някакви тъпи комедии.  Close И не мога да си пусна някое ужасче да ми дойде настроението.  Laughing Сега тъкмо заспа, аз пък трябва да излизам.  Close

И на мен ми се живее в по-спокойна страна, с по-позитивни хора и се надявам един ден да замина. Може би ще ми се наложи да изоставя съпруга си тук, защото той е голям патриот и никога не би напуснал страната си.  Tired (А и мама и тате са близо да го дундуркат.)
Моят баща отдавна ми е казал да се махам от България докато мога, за него това е една замираща страна и като се чуем по телефона, все казва - "Защо не ме послушахте? Защо не се махнахте от България?!" (Самият той отдавна не живее тук.) Ами ако можеше да се телепортирам...

Ън, ае, пожелавам ви да имате по-хубави дни занапред!
Виж целия пост
# 423
В този ред на мисли изтрещях, като чух доц. Байкова да обяснява как овулацията била по средата на цикъла. Crossing Arms
Тааа, кога е овулацията, не разбрахме? Ако цикъла ти е 28 дни , овулацията е на 14-тия ден, да кажем, т.е по средата.
Цикъл не е тези дни, в които ти идва лелката, а целият цикъл, който трае примерно 28,29,30 дни, различно при всички жени.

Извинявам се за отклонението, но тези неща трябва да се знаят.
Именно, трябва да се знаят особено от лекари. Също както трябва да се знае, че нормалният МЦ е между 21 и 35 дни. 
Виж целия пост
# 424
HAPPY_QUEEN, имате ли деца? Ние имаме 2 и няма как да изоставя всички тук за да гоня мечтите си. А да замина сама с децата е лудост... Затова съм отчаяна, че не мога да помръдна мъжът ми от тук.

Поне прескачаме до Холандия от време - на време да "се надишам" с живот. Сега ни предстои такова новогодишно посещение, та тръпна в очакване. Лошото е, че след като се върнем, съм в депресия около 1 седмица...
Виж целия пост
# 425
Аз търпях, търпях и накрая си вдигнах чукалата. Моят баща непрекъснато ме упрекваше, че сме останали в България (братята ми се във Франция и Щатите), но си отиде спокоен, че накрая и аз заминах. Мъжът ми е магаре и остана с децата. Мисля като науча добре езика и си намеря постоянна работа да си дръпна и децата. Баща им да решава кое му е по-скъпо и къде иска, аз не мога повече.
Съответно бих дала кураж на всеки, които иска да си гони мечтите.
пп Аз бях намразила отскачанията в чужбина.
Виж целия пост
# 426
HAPPY_QUEEN, имате ли деца? Ние имаме 2 и няма как да изоставя всички тук за да гоня мечтите си. А да замина сама с децата е лудост... Затова съм отчаяна, че не мога да помръдна мъжът ми от тук.

Поне прескачаме до Холандия от време - на време да "се надишам" с живот. Сега ни предстои такова новогодишно посещение, та тръпна в очакване. Лошото е, че след като се върнем, съм в депресия около 1 седмица...
Имаме 1 дете. Надявам се да дойде с мен, макар че тези ми планове са в далечното бъдеще (и детето е все още малко), но може и нищо да не стане.
Виж целия пост
# 427
Като дойдат празници и ММ откача  afwitch afwitch
Мисля че, не знае какво да прави с толкова свободно време Shocked
Побърква ни с детето, от капризи и муцуни Crossing Arms
Виж целия пост
# 428
Писна ми от ксенофобия- от 1-ви започва голямото точене на социалните системи на европейските държави от българи и румънци. Ако не беше нелепо и жалко, щеше да е смешно... Хо Хо Хо.
Виж целия пост
# 429
Тайна,съболезнования   Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Моят татко го няма вече 10 години и все още ми е много мъчно за него,толкова много ми липсва.
 А сега когато живея доста далече от дома ми и не мога да посещавам и гроба му ,се чувствам още по-зле.
Влязох да се оплача,че ще работим и по празниците и днес дори,че нямам настроение дори за празнуване . Все още не са ни изплатили заплатите за ноември,как да ми е весело. Преместихме се преди 4 месеца уж за по-добро ,а то какво стана  #Cussing out , връщане назад няма.  Постоянно плача и съм много тъжна. Прегръщам ви всички, обичайте се и си го казвайте често !
Виж целия пост
# 430
  Естера, благодаря  Hug! В чужбина ли сте? И моите деца,големите, веднъж не са си правили Коледа и Нова година, все на работа!Знам колко е гадно.Да се гледате и поздравявате по скайп изобщо не е същото!Няма как да седнем на една маса, да хапнем, да се поздравим.И така десет години вече!А днес пък изпращаме татко.После се връщам да готвя, но на никой не му е празнично!

Весели празници на всички и не се ядосвайте за дреболии! Hug
Виж целия пост
# 431
Болна съм ужасно Tired Точно за празниците.... ooooh!
Виж целия пост
# 432
Аз на гробища не стъпвам. Починалите ми близки са единствено в мислите и сънищата ми. А баща ми няма и гроб/урна, пръснахме праха му в различни морета, океани, реки и сега е навсякъде.
И на мен не ми е празнично. Никога не съм празнувала Бъдни вечер извън дома- 37 год!
Виж целия пост
# 433
И на мен не ми е празнично. Никога не съм празнувала Бъдни вечер извън дома- 37 год!

 Hug

И аз съм така!
А съм и с хора, които не са ми близки и не обичам. Както и те мен.
Само, заради детето правя каквото и да било празнично.

Здраве да е! Това е най-важното!
Виж целия пост
# 434
Тайничка- много ми стана мъчно за теб!   Cry Съболезнования и дано скоро се съвземеш............ Hug  И разбрах,че съм голям неблагодарник-имам 2 хубави, умни деца, майка и баща-да са живи и здрави всички, а много често съм изнервена и им се зъбя за глупости........... ooooh!
Много трудно се оцелява в тази държава, много. Имам чувството ,че всичко се движи по една наклонена плоскост-само надолу..... Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия