Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~225~

  • 37 016
  • 742
# 690
Не можа да се наяде,даже го снимах имаше троха на устната милия  hahaha hahaha hahaha

Ей ги къде са ми трохите за ориентация на лево и десно  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 691
Направо пресолиха манджата с Ферка,  ooooh!то не бе хвърляне през комина, Joy пардон през прозореца, то не беше горене на пердета, поряза го, хвърляше и изпотроши всичко като обезумяла, в тоалетната се заключи, натрови се, ееееее дойдоха ми в повече нейните откачации. #Crazy
П.П. Знам, че е фотошоп и понеже не е сам на снимките, и колажа затова ги сложих в спойлер.
Виж целия пост
# 692
Не е виновен,ама го изгони заради настоящия си мъж,майка и тя ми се наричала  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 693
Направо пресолиха манджата с Ферка,  ooooh!то не бе хвърляне през комина, Joy пардон през прозореца, то не беше горене на пердета, поряза го, хвърляше и изпотроши всичко като обезумяла, в тоалетната се заключи, натрови се, ееееее дойдоха ми в повече нейните откачации. #Crazy
П.П. Знам, че е фотошоп и понеже не е сам на снимките, и колажа затова ги сложих в спойлер.

Аз не за спойлера, много хубаво си ги сложила в спойлер  Laughing Joy
А за да кажа, че е фотошоп и на теб (ти явно си знаела), и на момичетата  Grinning Peace
Виж целия пост
# 694
Не е виновен,ама го изгони заради настоящия си мъж,майка и тя ми се наричала  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 695
Тая майка в скоби ,ми иде да я смажа бе,как може да се откажеш от детето си,и милия Емко чу всичко ,оле горкото детенце ,как е живяло с това бреме  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 696
Къде е полегнал Емко Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 697
Тая майка в скоби ,ми иде да я смажа бе,как може да се откажеш от детето си,и милия Емко чу всичко ,оле горкото детенце ,как е живяло с това бреме  ooooh! ooooh!

Ох, това си е направо психическо осакатяване  Rolling Eyes ooooh!

Ох, как са си се гушналиииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на Емко му е мекичка възглавничката  Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 698
Скрит текст:
Направо пресолиха манджата с Ферка,  ooooh!то не бе хвърляне през комина, Joy пардон през прозореца, то не беше горене на пердета, поряза го, хвърляше и изпотроши всичко като обезумяла, в тоалетната се заключи, натрови се, ееееее дойдоха ми в повече нейните откачации. #Crazy
П.П. Знам, че е фотошоп и понеже не е сам на снимките, и колажа затова ги сложих в спойлер.

Аз не за спойлера, много хубаво си ги сложила в спойлер  Laughing Joy
А за да кажа, че е фотошоп и на теб (ти явно си знаела), и на момичетата  Grinning Peace
Знам, че е играл фотошопа, а ако кажете вече дори и в скрит текст няма да публикувам негови снимки, на които не е сам, само кажете и спирам.
Виж целия пост
# 699
smile3521 smile3521 И аз го отразих  Laughing Joy Joy
Виж целия пост
# 700
Ама го гушна нали,ох хванах ги за колажчета ,как се гушкат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 701
Скрит текст:
Направо пресолиха манджата с Ферка,  ooooh!то не бе хвърляне през комина, Joy пардон през прозореца, то не беше горене на пердета, поряза го, хвърляше и изпотроши всичко като обезумяла, в тоалетната се заключи, натрови се, ееееее дойдоха ми в повече нейните откачации. #Crazy
П.П. Знам, че е фотошоп и понеже не е сам на снимките, и колажа затова ги сложих в спойлер.

Аз не за спойлера, много хубаво си ги сложила в спойлер  Laughing Joy
А за да кажа, че е фотошоп и на теб (ти явно си знаела), и на момичетата  Grinning Peace
Знам, че е играл фотошопа, а ако кажете вече дори и в скрит текст няма да публикувам негови снимки, на които не е сам, само кажете и спирам.


Наде, нищо не казвам, просто уточних за шопа  Grinning Peace
Виж целия пост
# 702
ида с нарцис и балони
Виж целия пост
# 703
Горкото дете,оставено сам само в тъмното  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 704
За кой бре  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия